Obóz treningowy z Trispace Trek | Calpe 2020 | Appetiteforsports.com
[  SZCZEGÓŁY OFERTY  ] [  CENY  ] [  DLACZEGO WARTO?  ] [  DLACZEGO CALPE?  ] [  FORMULARZ REZERWACJI  ]  
TRAINING CAMP

Obóz treningowy z Trispace Trek

Calpe, Hiszpania | 7-21 marca 2020

TriSpace TREK | Partnerzy Appetiteforsports.comPonownie zapraszamy na zimowo-wiosenny obóz treningowy z Trispace Trek – jednym z najlepszych polskich amatorskich teamów triathlonowych.  Do wyboru: pobyt 2-tygodniowy, 10- lub 7-dniowy – w zależności od tego, co Ci najbardziej odpowiada. Miejsce: jak zawsze – hiszpańskie Calpe.
Tri-Space, jak co roku, wybiera się na Costa Blanca, aby szlifować formę wtedy, kiedy w Polsce pogoda jeszcze nie sprzyja. I, jak widać po ich wynikach, działa to bardzo dobrze! Kilkanaście dobrze przepracowanych wiosennych dni w Hiszpanii pozwala uzyskać efekt treningowy równy kilku tygodniom pracy w Polsce (na trenażerze i/lub w zimnie i przy kapryśnej aurze).
Obóz, pod kątem szkoleniowym, poprowadzi założyciel i trener Trispace – Adam Zięba. O efekty sportowe nie trzeba się zatem martwić, zaś odpowiednia atmosfera okołotreningowa zapewniona będzie przez przesympatycznych i ciągle uśmiechniętych „trispace’owców”…
Co Cię czeka na miejscu? W marcu będzie to ciepła i piękna pogoda (słońce i ponad 20 stopni Celsiusza to praktycznie pewnik), urozmaicone i niezapomniane widokowo trasy kolarskie, treningi kolarskie, biegowe i pływackie w grupach o zróżnicowanym poziomie… Przyjedź sam(a) lub w towarzystwie – żony, mężowie, partnerzy, dzieci są mile widziani (nawet oraz także wtedy, gdy są „nietrenujący”).
W cenie otrzymujesz: zakwaterowanie w wygodnych, w pełni wyposażonych apartamentach klasy premium, opiekę trenerską podczas treningów rowerowych, pływackich oraz biegowych, transfery lotniskowe i in. Jeśli nie chcesz, nie musisz zabierać ze sobą własnego roweru – na miejscu wypożyczymy Ci sprzęt wysokiej klasy w bardzo dobrej cenie!
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt na na adres: zapytania@appetiteforsports.com – pomożemy i wyjaśnimy!

SZCZEGÓŁY OFERTY:

APARTAMENTY 4-osobowe (AP4):

Pakiet STANDARD: 1 osoba (trenująca) w pokoju dwuosobowym (łóżko pojedyncze)lub na sofie:
14 dni:      10 dni:      7 dni:
1950 zł     1550 zł    1200 zł 
Pakiet STANDARD-LUX: 1 osoba (trenująca) w pokoju dwuosobowym (łóżko podwójne) do samodzielnego wykorzystania:
14 dni:      10 dni:      7 dni:
2830 zł     2180 zł    1640 zł
Pakiet STANDARD-DUO: 2 osoby (trenujące) w pokoju dwuosobowym (łóżko podwójne):
14 dni:      10 dni:      7 dni:
3900 zł     3100 zł     2400 zł  (za 2 osoby)
Pakiet STANDARD-FAMILY: 2 osoby (trenująca i nietrenująca2) w pokoju dwuosobowym (łóżko podwójne):
14 dni:      10 dni:      7 dni:
3440 zł     2750 zł     2190 zł  (za 2 osoby)
1 osoby wykupujące ten pakiet zostaną zakwaterowane w pokoju dwuosobowym (z pojedynczymi łóżkami) z innym uczestnikiem Obozu
2 pakiet dla osoby nietrenującej nie obejmuje: wynajęcia roweru, wejść na basen, opieki trenerskiej, uczestnictwa w treningach
APARTAMENTY 2-osobowe (AP2)3:
Pakiet PREMIUM-LUX: 1 osoba w apartamencie do samodzielnego wykorzystania:
14 dni:      10 dni:      7 dni:
3890 zł     2950 zł     2150 zł 
Pakiet PREMIUM-DUO: 2 osoby (trenujące):
14 dni:      10 dni:      7 dni:
4980 zł     3900 zł     2900 zł  (za 2 osoby)
Pakiet PREMIUM-FAMILY: 2 osoby (trenująca i nietrenująca4):
14 dni:      10 dni:      7 dni:
4590 zł     3540 zł     2700 zł  (za 2 osoby)
3 apartamenty 2-osobowe (AP2) można zarezerwować wyłącznie w całości – na wyłączność dla 1, 2 lub ewentualnie 3 osób (w apartamencie jest łóżko małżeńskie w sypialni oraz rozkładana sofa w salonie)
4 pakiet dla osoby nietrenującej nie obejmuje: wynajęcia roweru, wejść na basen, opieki trenerskiej, uczestnictwa w treningach

Cena za 1 osobę trenującą obejmuje:

 • noclegi w apartamencie 4-osobowym (AP4) lub 2-osobowym (AP2), w zależności od wykupionego pakietu (opis apartamentów w sąsiedniej zakładce – 'Cena’)
 • transfery z/do lotniska w Alicante (w dniu rozpoczęcia i zakończenia Obozu, w godzinach pokrywających się z godzinami przylotu i odlotu rejsu linii Ryanair z/do Modlina);
 • udział w 3 treningach pływackich (dla pobytów tygodniowych – 2 treningi) na basenie sportowym (głównie praca nad techniką);
 • opieka trenerska w czasie obozu dla różnych poziomów zaawansowania i dystansów, na których zamierzasz startować;
 • szczegółowy przewodnik po trasach kolarskich w regionie (z mapami i opisami).

Dodatkowo, uczestnicy mogą także wziąć udział w testach sprzętu i odżywek, które wraz z naszymi partnerami standardowo organizujemy w Calpe, a także zniżki do wybranych restauracji/kawiarni (nasza Karta VIP) i pomoc w organizacji czasu wolnego (także dla osób towarzyszących), które zawsze znajdują się w ofercie Appetiteforsports.com.

Dzięki współpracy z Ocean Lava Triathlon Polska (Bydgoszcz – Borówno), każdy uczestnik Obozu ma także możliwość zapisania się na edycję 2020 zawodów w specjalnej, obniżonej cenie (równej najniższej opłacie wpisowej) aż do końca kwietnia 2020 r. W Triathlon Polska do wyboru są dystanse: sprint, 1/2 IM oraz pełen IM.

 Appetiteforsports.com | Club Card

Cena nie obejmuje:

 • wynajęcia roweru – choć wynajem na miejscu jest cenowo bardzo opłacalny (i wygodniejszy), niektórzy uczestnicy wolą przyjechać ze swoim sprzętem; tu wybór należy do Ciebie – jeśli chcesz wynająć w Calpe wysokiej klasy rower szosowy i nie martwić się o nic więcej, sprawdź, ile to będzie kosztować w zakładce 'DOPŁATY’
 • wyżywienia – uczestnicy Obozu zakwaterowani są w komfortowych apartamentach, w których jest także do dyspozycji w pełni wyposażona kuchnia – dzięki temu możliwe jest przyrządzanie własnych posiłków – dokładnie tak, jak lubisz i znacznie taniej niż w hotelowej restauracji (oczywiście, jeśli nie masz ochoty na gotowanie, można także dokupić gotowe posiłki w opcji Half- albo Full-Board) 
 • przelotu do/z Alicante – lotnisko w Alicante obsługiwane jest przez wiele tzw. tanich linii lotniczych (np. Ryanair); w przypadku takich połączeń, jesteś zazwyczaj w stanie kupić bilety po znacznie niższej cenie niż gdyby były one rezerwowane przez nas jako biuro podróży; dlatego, aby nie przedrażać Twojego pobytu, prosimy o samodzielną rezerwację przelotów (oczywiście, jeśli potrzebujesz w tym pomocy, chętnie pomożemy!)
 • w przypadku wyboru opcji krótszej niż podstawowa (14-dniowa), może być konieczna niewielka dopłata do zakwaterowania (o ile nie będzie, w wybranym przez Ciebie terminie, pełnego obłożenia wybranego apartamentu) oraz transferów lotniskowych (których koszt i sposób realizacji zależeć będzie od łącznej liczby osób przylatujących w tym samym czasie i zawsze uzgodniony z Tobą)
 • ubezpieczenia turystycznego na czas wyjazdu – jednak zalecamy jego wykupienie – albo we własnym zakresie, albo w jednej z opcji, które proponujemy; rekomendowany zakres: KL (koszty leczenia), NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków), OC (odpowiedzialność cywilna) – należy przy tym zwrócić uwagę, aby OWU nie zawierało wyłączeń dla uczestników obozów sportowych i/lub jazdy na rowerze szosowym
TERMIN   Obóz odbędzie się w terminie 7-21 marca 2019 r.  Jest to „turnus” podstawowy (14 dni), w którym udział weźmie większość uczestników. Jeśli jednak chcesz / musisz przyjechać lub wyjechać nieco wcześniej / później, możesz skorzystać z opcji 7- albo 10-dniowej (w tabelach są odpowiednie wyceny) lub nawet zaproponować własne terminy pobytu (skontaktuj się z nami, a spróbujemy ustalić, jak zorganizować wszystko w Twoim przypadku).

Dopłaty za elementy dodatkowe lub niestandardowe

RODZAJ DOPŁATY

cena (zł)
14 / 10 / 7 dni

Opłata za osobę nietrenującą1 w AP4 1490 / 1200 / 990
Dopłata do apartamentu AP4 na wyłączność przy 3 pełnopłatnych osobach 880 / 630 / 440
Dopłata do apartamentu AP4 na wyłączność przy 2 pełnopłatnych osobach 1760 / 1260 / 880
5 osoba trenująca w AP4 (wykupionym w całości) 1070 / 920 / 760
5 osoba nietrenująca w AP4 (wykupionym w całości) 610 / 570 / 550
3 osoba trenująca w AP2 1070 / 920 / 760
3 osoba nietrenująca w AP2 610 / 570 / 550
dopłata za dziecko 0-2 lat 190 zł
dopłata za dziecko 2-12 lat 390 zł
1 pakiet dla osoby nietrenującej nie obejmuje: wynajęcia roweru, opieki trenerskiej
 

Dopłaty za wynajem roweru2

Rezerwacji roweru należy dokonać wraz z rezerwacją Obozu (poprzez wybór odpowiedniej opcji w formularzu), jednak płatność za wynajem będzie dokonana na miejscu (w EUR, gotówką lub kartą).
RODZAJ ROWERU

cena (EUR)
14 / 10 / 7 dni

dopłata do roweru
[Merida Scultura 5000 lub podobny]
190 / 130 / 100
dopłata do roweru wyższej klasy (z hamulcami tarczowymi)
[Merida Scultura 6000 lub podobny]
220 / 160 / 125
dopłata do roweru wyższej klasy (z hamulcami tarczowymi i di2)
[Merida Scultura 7000 lub podobny]
255 / 195 / 155
2 kwoty dopłat za wynajem przez cały okres pobytu (przy czym, efektywnych dni najmu/treningu jest zawsze o 1 mniej niż dób hotelowych, tj. 6 dla pobytu 7-dniowego, 9 dla 10-dniowego oraz 13 dla 14-dniowego)
 
ZAKWATEROWANIE
Apartamenty, w których będą mieszkać uczestnicy Obozu, znajdują się w komfortowym apartamentowcu zlokalizowanym w Calpe, bardzo blisko plaży. Jest w nich w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, kuchenka, garnki i zastawa stołowa, sztućce itp.), łazienka, pralka, telewizja, klimatyzacja oraz WiFi. W pobliżu apartamentowca znajdują się liczne sklepy i restauracje, zatem przyrządzanie posiłków nie powinno stanowić najmniejszego problemu!
 
Uczestnicy mogą zostać zameldowani w jednym z dwóch typów apartamentów (w zależności od wybranego Pakietu):
 • AP2 – Apartament 2-osobowy: apartament z jedną sypialnią (z łóżkiem 2-osobowym), łazienką oraz salonem (z rozkładaną sofą); mogą w nim mieszkać komfortowo 2 osoby (na łóżku małżeńskim lub z wykorzystaniem sofy) lub ewentualnie 3 osoby (np. rodzice z dzieckiem)
 • AP4 – Apartament 4-osobowy: apartament z dwiema sypialniami (jedną z łóżkiem 2-osobowym i osobną łazienką oraz drugą z dwoma łóżkami pojedynczymi), kuchnią, łazienką oraz salonem (z rozkładaną sofą); mogą w nim mieszkać komfortowo 4 osoby (2 na łóżku małżeńskim, 2 na łóżkach pojedynczych), lub – w opcji budżetowej – 5 osób (jedna na sofie w salonie)
Rezerwując pobyt na Obozie, Klient wykupuje pojedyncze miejsce w wybranym przez siebie typie apartamentu. W przypadku AP4 do miejsc pozostałych w apartamencie Organizator przydzieli innych uczestników Obozu (tak, aby łącznie w AP4 nocowały cztery osoby). W AP4 można także wykupić cały pokój dwuosobowy z podwójnym łóżkiem – dla siebie lub z osobą towarzyszącą. W przypadku AP2 możliwe jest wyłącznie zarezerwowanie całego apartamentu (dla 1, 2 lub ew. 3 osób). Aby zarezerwować wspólne zakwaterowanie kilku osób w tym samym apartamencie, należy dokonać ich zgłoszenia na jednej Umowie lub ustalić szczegóły z Organizatorem. Przy takich rezerwacjach możecie liczyć na specjalną cenę!
PRZELOTY
W cenie obozu nie jest zawarty przelot na trasie z Polski do Alicante (gdzie znajduje się międzynarodowe lotnisko położone najbliżej Calpe) i z powrotem. Wynika to z faktu, iż jako osoba prywatna jesteś zazwyczaj w stanie zakupić bilet lotniczy taniej niż biuro podróży, dzięki czemu nie zwiększa się niepotrzebnie koszt Twojego wyjazdu.
Rekomendujemy przelot tanimi liniami lotniczymi Ryanair z lotniska Warszawa-Modlin lub z Poznania. Wyloty i przyloty z tych lotnisk pokrywają się z terminami rozpoczęcia/zakończenia naszego obozu (wylot z Modlina o godz. 7.15 rejsem nr FR1001, powrót rejsem FR1002 o godz. 11.25, lub wylot z Poznania rejsem nr FR2544 o godz. 19.45 i powrót rejsem FR2543 o godz. 16.05). Koszt pojedynczego biletu (w obie strony, bez bagażu) waha się pomiędzy 350 a 800 zł (w zależności od tego, kiedy i w jakiej taryfie go zakupisz).
Jeśli chcesz przylecieć na krótszy okres (np. 7 lub 10 dni), możesz także skorzystać z lotów Ryanaira w Poznania lub Modlina (loty na trasie do/z Alicante odbywają się jeszcze we wtorki) lub poszukać innych połączeń.
W przypadku przylotu / wylotu do/z Alicante w terminach innych niż podstawowy (14-dniowy) turnus, konieczne będzie uzgodnienie (i być może niewielka dopłata) do kosztów transferów lotniskowych.
OPIEKA TRENERSKA
Opiekę trenerską w trakcie Obozu koordynować będzie Adam Zięba – założyciel i trener najlepszego polskiego amatorskiego teamu triathlonowego TriSpace Trek, Mistrz Polski w Duathlonie oraz czynny zawodnik (zwycięzca wielu zawodów triathlonowych i biegowych w Polsce i zagranicą).
Program Obozu przewiduje przede wszystkim skupienie się na treningach kolarskich, które – dzięki sprzyjającym temperaturom (ok 20 stopni) oraz warunkom geograficznym w Calpe i okolicach, pozwalają o tej porze roku uzyskać efekt treningowy nawet 2- lub 3-krotnie lepszy niż podczas treningów w kraju. Dla chętnych przewidziane są treningi pływackie (praca nad techniką) oraz biegowe.
Jeśli chcesz lepiej przygotować się sportowo do Obozu, możesz skorzystać ze wsparcia trenerskiego Adama Zięby jeszcze przed wyjazdem. W ramach Programu 'Get Ready for 2020″ organizowanego przez Ocean Lava Triathlon Polska, dostępne są jeszcze pakiety treningowe (także zdalne) dla członków Programu.

Obóz treningowy z Tri-Space to:

 • 14, 10 lub 7 dni efektywnego treningu dopasowanego do Twojego poziomu zaawansowania
 • opieka jednego z najlepszych trenerów w Polsce
 • świetne towarzystwo i niepowtarzalny klimat tworzony przez ekipę TriSpace Trek
 • zakwaterowanie w komfortowych, w pełni wyposażonych apartamentach
 • możliwość wynajmu na miejscu wysokiej klasy rowerów szosowych
 • możliwość przyjazdu z osobami towarzyszącymi (także – nietrenującymi)

Czym jest Calpe i Costa Blanca?

 • Calpe to zimowa stolica europejskiego kolarstwa – ze względu na pogodę i idealne trasy trenują tam zarówno zawodowcy (ekipy World Touru), jak i amatorzy
 • nawet w grudniu temperatury oscylują zazwyczaj w przedziale 15-25 stopni Celsiusza
 • dłuższe dni pozwalają cieszyć się słońcem (a tego raczej nie zabraknie) i większą ilością czasu na trening na rowerze
 • urozmaicone trasy kolarskie pozwalają zrealizować każdy trening – od tempówek TT, poprzez jazdę w grupie, aż po wytrzymałość i siłę na nawet kilkunastokilometrowych podjazdach
 • dobrej jakości asfalt i wysoka kultura jazdy miejscowych kierowców pozwalają na bezpieczny i bezstresowy trening
 • piękne widoki, sąsiadujące ze sobą góry i może, gaje pomarańczowe i piaszczysta plaża
 • oraz o wiele więcej!… zobacz wszystkie zalety Costa Blanca: TUTAJ

 

FORMULARZ REZERWACJI WYJAZDU

Jeśli jesteś zainteresowany(a) skorzystaniem z oferty naszego obozu treningowego w Calpe, prosimy o wypełnienie poniższego formularza wstępnej rezerwacji. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, aby ustalić wszystkie szczegóły oraz przygotować dla Ciebie umowę

Jak wygląda proces rezerwacji i zakupu obozu?

KROK 1: wypełniasz i przesyłasz do nas formularz wstępnej rezerwacji (poniżej)

KROK 2: kontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie, aby doprecyzować szczegóły i wyjaśnić ewentualne wątpliwości

KROK 3: przesyłamy Ci (e-mailem) przygotowaną dla Ciebie umowę wraz ze wszystkimi załącznikami

KROK 4: umowy nie musisz podpisywać i wysyłać! wystarczy, że w ciągu 24h wpłacisz określoną w niej zaliczkę (40%), co jest równoznaczne z akceptacją przez Ciebie postanowień umowy i jej wejściem w życie

KROK 5: w tym samym czasie powinieneś/powinnaś dokonać rezerwacji przelotu (polecamy tanie linie Ryanair), aby mieć pewność, iż nie zabraknie dla Ciebie miejsca w samolocie (w razie czego służymy pomocą w procesie rezerwacji)

KROK 6: w terminie określonym w umowie wpłacasz pozostałą część ceny

KROK 7: wyjazd do Calpe! 🙂

Przy rezerwacji konieczna jest wpłata 40% zaliczki – reszta najpóźniej do 31 stycznia 2020 r.


  Ponieważ wybrałeś inny (niż podstawowy 14-dniowy) okres pobytu, podaj daty, w których chciał(a)być przebywać na obozie:

  __________

  Proszę wybrać rodzaj apartamentu ?, w jakim zamierzasz zarezerwować pobyt *:

  Wybierz, czy osoba towarzysząca jest osobą trenującą czy nietrenującą

  Jeśli chcesz zarezerwować dodatkowe miejsca dla osób towarzyszących (w wybranym typie apartamentu), wybierz ich liczbę z rozwijanej listy poniżej
  > liczba osób towarzyszących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  Jeśli chcesz zarezerwować dodatkowe miejsca dla osób towarzyszących (w wybranym typie apartamentu), wybierz ich liczbę z rozwijanej listy poniżej
  > liczba osób towarzyszących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  __________

  Jeśli jesteś zainteresowany(a) wynajęciem na czas obozu roweru szosowego, wybierz opcję *, która Cię interesuje   ?

  Opłaty za wynajem roweru podane są w zakładce 'DOPŁATY' w sekcji 'SZCZEGÓŁY OFERTY'. Liczba dostępnych rowerów jest ograniczona – decyduje kolejność opłaconych zgłoszeń.

  * rower standardowy - Merida Scultura 5000 lub podobny, w pełni karbonowy, osprzęt Shimano Ultegra

  ** rower standardowy - Merida Scultura 6000 lub podobny, w pełni karbonowy, osprzęt Shimano Ultegra, wyposażony w hamulce tarczowe, wygodniejsze w górach

  *** rower standardowy - Merida Scultura 7000 lub podobny, w pełni karbonowy, osprzęt Shimano Ultegra, wyposażony w hamulce tarczowe oraz elektroniczne przerzutki di2

  __________

  Informacje niezbędne do zawarcia umowy wyjazdu oraz ubezpieczenia:

  Twoje imię i nazwisko *:

  Twój adres e-mail *:

  Numer telefonu do kontaktu *:

  Data urodzenia (rrrr-mm-dd)  *:

  Adres zamieszkania * (ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość):

  Numer i seria dowodu osobistego / paszportu *:

  data ważności  (rrrr-mm-dd)  *:
  rodzaj dokumentu *:

  Rozmiar koszulki:

  __________

  Proszę podać imiona i nazwiska osób towarzyszących (z ew. zaznaczeniem, które z nich są osobami korzystającymi z pakietu dla osób nietrenujących lub dziećmi poniżej 12 lat):

  __________

  Dodatkowe uwagi, pytania itp.:

  Chcę otrzymywać informacje o innych wydarzeniach realizowanych przez Organizatora oraz wyrażam zgodę na używanie przez niego w tym celu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem oraz wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej środkami komunikacji elektronicznej.

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  zdjęcia: www.cosmofoto.pl

  ZOBACZ TEŻ INNE ORGANIZOWANE PRZEZ NAS OBOZY I WYJAZDY:

  BIKE FIT POZNAŃ Cycling Camp

  ZAPISY TRWAJĄ
  27.03-6.04.2024
  Calpe, Hiszpania

  Pakiety Pobytowe

  ZAPISY TRWAJĄ
  1.11.2023-30.04.2024
  Hiszpania

  Pakiety NAJTANEJ | Calpe i Costa Blanca

  ZAPISY TRWAJĄ
  1.11.2023-30.04.2024
  Calpe, Hiszpania

  Tour de France 2023 | Appetiteforsports.com

  15-22.07.2023
  Alpy, Francja

  Giro d'Italia 2023 | Appetiteforsports.com

  21-28.05.2023
  Dolomity, Włochy

  Open Camp | Calpe 2023

  19.02-1.03.2023
  Calpe, Hiszpania

  Obóz GVT | Calpe 2023

  5-16.02.2023
  Calpe, Hiszpania

  Open Camp | Calpe 2023

  29.01-8.02.2023
  Calpe, Hiszpania

  Costa Blanca Bike Race 2023

  26-29.01.2023
  Calpe, Hiszpania

  Graveloza w Calpe 2023

  13-22.01.2023
  Calpe, Hiszpania

  Pakiety z gwarancją ceny | Calpe

  1.11.22 - 30.04.23
  Calpe, Hiszpania

  Obóz GVT | Calpe 2023

  5-15.01.2023
  Calpe, Hiszpania

  Obóz noworoczny, Calpe | IronTeam

  3-10/13.01.2023
  Calpe, Hiszpania

  Garda Gravel Camp

  9-15.10.2022
  Garda, Włochy

  Europe Multisport Championships Bilbao 2022 | Appetiteforsports.com

  15-19.09.2022
  Bilbao, Hiszpania

  Tour de France Camp 2022 | Appetiteforsports.com

  8-16.07.2022
  Francja, Alpy

  Obóz treningowy Labosport Calpe 2022 | Appetiteforsports.com

  22-31.03.2022
  Calpe, Hiszpania

  Obóz z TriSpace Trek | Calpe

  15.02-1.03.2022
  Calpe, Hiszpania

  Obóz sylwestrowy | Calpe

  28.12-8.01.2022
  Calpe, Hiszpania

  Neon Camp | Denia 2022

  8-12 / 12-19.02.2022
  Dénia, Hiszpania

  Diablaki w Calpe | Obóz Diablak Beskid Extreme Triathlon

  7-14.12.2021
  Calpe, Hiszpania

  Costa Blanca | MTB z Basią Borowiecką

  23-30.11 / 7-14.12.2021
  Alfaz del Pi, Hiszpania

  Tenerife Camp 2021

  25.11-2.12.2021
  Teneryfa, Hiszpania

  Gran Fondo Alberto Contador | Kolarski tydzień na Costa Blanca

  23-30.09.2021
  Calpe, Hiszpania

  Triathlon Valencia

  23-27.09.2021
  Walencja, Hiszpania

  Dolomiti Camp 2021

  21-28.08.2021
  Dolomity, Włochy

  Tour de France Camp 2021

  5-12.07.2021
  Francja

  Garda Camp | Trenuj z Młynkiem

  14-21.06.2021
  Garda, Włochy

  Giro d'Italia 2021 | Obóz z Trenuj z Młynkiem

  22-29.05.2021
  Dolimity, Włochy

  13-20.03.2021
  Calpe, Hiszpania

  18-25.10.2020
  Garda, Włochy

  09.2020
  Bormio, Włochy

  14.03 - 24.03.2020
  Calpe, Hiszpania

  7.03 - 21.03.2020
  Calpe, Hiszpania

  22.02 - 7.03.2020
  Calpe, Hiszpania

  22.02 - 3.03.2020
  Calpe, Hiszpania

  28.12.2019 - 5/7.01.2020
  Calpe, Hiszpania

  29.10 - 5.11.2019
  Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie

  appetiteforsports.com

  Adventure Club | Partner Wykonawczy obozów sportowych Appetiteforsports.com

  Partnerem wykonawczym w zakresie organizacji Obozów Triathlonowych jest Biuro Podróży Adventure Club z siedzibą w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 16, (nr REGON 630577370), wpisane do rejestru organizatorów turystyki prowadzonego przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 694, a także posiadające obowiązkową umowę gwarancji ubezpieczeniowej zawartą z AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji, z siedzibą w Warszawie.