Calpe – najtaniej | Appetiteforsports.com

PAKIETY POBYTOWE – NAJTANIEJ!

Rezerwuj i CIESZ SIĘ NISKĄ CENĄ

(choć niekoniecznie, siłą rzeczy, największym komfortem… ale coś za coś… 😉 )

Pobyty kolarsko-wypoczynkowe w Calpe (lub w Denii, Benissie albo na całej Costa Blanca).

W pakiecie: zakwaterowanie / transfery / rower*

* jest też możliwość rezerwacji pakietów bez roweru (jeśli przywozisz swój; choć samolotem raczej nie będzie to tańsze ani bardziej bezpieczne)

Jeśli myślisz o przyjeździe na Costa Blanca, warto zaplanować go jak najszybciej. Aby było jak najtaniej…

Proponujemy zatem specjalne PAKIETY POBYTOWENAJTANIEJ! Możesz z nich skorzystać w dowolnym, wybranym przez siebie okresie – od listopada do kwietnia. Oczywiście – im wcześniej, tym lepiej!

Możesz także oczywiście skorzystać z któregoś ze zorganizowanych obozów z naszej oferty i dołączyć do jednej z wielu grup / klubów, które trenują zimą w Calpe.

Jak to wygląda?

 • przylatujesz kiedy chcesz (w okresie od 1.11 br. do końca kwietnia 2024)
 • loty z 7 polskich lotnisk 2 liniami lotniczymi: Ryanair (Warszawa – Chopin lub Modlin, Wrocław, Poznań, Łódź, Gdańsk, Kraków) lub Wizzair (Warszawa – Chopin, Gdańsk, Katowice)
 • loty dostępne są przez cały tydzień, bez problemu więc wybierzesz sobie najbardziej pasujący tydzień
 • pakiet (w podanych poniżej cenach) obejmuje to, co sobie wybierzesz: zakwaterowanie, wynajem roweru szosowego, a także transfer z/na lotnisko w Alicante do/z Calpe (bilet lotniczy musisz sobie zakupić we własnym zakresie)
 • jeśli koniecznie chcesz przywieźć własny rower, możesz skorzystać z pakietów bez wynajmu roweru
 • w Calpe cieszysz się piękną pogodą, słońcem, plażą oraz idealnymi warunkami do jazdy na rowerze
 • dla każdego uczestnika mamy (drukowany i elektroniczny) przewodnik po trasach kolarskich w okolicach Calpe

 

Zakwaterowanie

Appetiteforsports.com | Accommodation in Calpe: Esmeralda SuitesApartamenty, które są do dyspozycji, znajdują się w bungalowach (przede wszystkim – tańszych, ale nieco dalej od wody) lub komfortowych apartamentowcach (zlokalizowanych w Calpe, bardzo blisko plaży). Jest w nich w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, kuchenka, garnki i zastawa stołowa, sztućce itp.), łazienka, pralka, telewizja, klimatyzacja.

Jeśli przyjeżdżacie grupą co najmniej 6-osobową i nie chcecie gotować, można skorzystać także z CATERINGU (dostarczanego do apartamentów), które – jak już co roku – mamy w ofercie. Jest bardzo smacznie, niedrogo, a samo menu można dostosować do własnych potrzeb (ilość/rodzaj posiłków, rodzaj diety, kaloryczność, alergeny itp.).

Ze względu na indywidualny charakter oferty, podane poniżej ceny dotyczą wyłącznie rezerwacji całych apartamentów. Więcej informacji o apartamentach tutaj: ZAKWATEROWANIE W CALPE.

Wynajem roweru szosowego

W cenie uwzględniony jest wynajem porządnego roweru szosowego (full carbon, ultegra, hamulce tarczowe lub szczękowe) na okres pobytu.

Za dopłatą możliwe jest także wynajęcie roweru wyższej klasy.

 

CENY PAKIETÓW (zakwaterowanie + transfery + rower): już od 31 EUR/dzień!

 

LOTY DO ALICANTE:

Ww. ceny nie obejmują przelotu do/z Alicante. Bilety musisz zakupić samodzielnie (wyjdzie Cię to taniej niż w przypadku rezerwacji przez biuro podróży). W tej chwili loty z głównych polskich lotnisk (Warszawa Modlin, Warszawa Chopina, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Katowice) odbywają się każdego dnia w tygodniu, a ceny kształtują się w przedziale 200-1000 zł (w zależności od terminu).

_____________________________________________

Jeśli myślisz o przyjeździe do Calpe na dłuższy (niż tydzień) okres, lub masz większą grupę/klub, zapytaj nas o indywidualną wycenę. Jeśli chodzi o noclegi w komfortowych apartamentowcach Hipocampos, Esmeralda Suites, Larimar, Topacio, Turmalina, Borumbot lub Diamante Beach / Roca / Port Europa (3- lub 4-gwiazdkowych hotelach). Praktycznie zawsze jesteśmy w stanie zaproponować Ci ceny bardziej korzystne niż znajdziesz na booking.com i innych popularnych portalach rezerwacyjnych.

Zainteresowany/a? Wypełnij poniższy formularz, a niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły.

Formularz wstępnej rezerwacji
PAKIETU „NAJTAŃSZEGO”:


  Nazwisko:

  Adres e-mail:

  Numer telefonu:

  Podaj, którym pakietem specjalnym jesteś zainteresowany(a):

  Kiedy i na ile dni chcesz przyjechać:

  Dla ilu osób potrzebujesz zakwaterowania i rowerów?

  ZOBACZ TAKŻE NASZĄ OFERTĘ OBOZÓW ZORGANIZOWANYCH:

  LUB, JEŚLI NIE JESTEŚ ZAINTERESOWANY(A) ŻADNĄ ZE ZORGANIZOWANYCH IMPREZ, A CHCESZ DOŁĄCZYĆ (NP. NA KILKA DNI) DO NASZYCH GRUP LUB TEŻ POTRZEBUJESZ POMOCY W ORGANIZACJI WŁASNEGO POBYTU NA COSTA BLANCADAJ NAM ZNAĆ. POMOŻEMY! Jesteśmy na miejscu, wiec możemy doradzić w wyborze zakwaterowania (możemy tez zaproponować noclegi w cenach niższych niż dostępne w popularnych serwisach rezerwacyjnych), pomóc zorganizować transfery lotniskowe i rozwiać Twoje wszelkie wątpliwości dotyczące pobytu na Costa Blanca! 🙂