Pakiety pobytowe | Appetiteforsports.com

PAKIETY POBYTOWE

REZERWUJ TERAZ I ZABEZPIECZ SIĘ
PRZED WZROSTEM CEN I BRAKIEM MIEJSC

Tygodniowe pobyty kolarsko-wypoczynkowe w Calpe (lub w Denii, Benissie albo na całej Costa Blanca).

W pakiecie: zakwaterowanie / transfery / rower*

* jest też możliwość rezerwacji pakietów bez roweru (jeśli przywozisz swój)

Jeśli myślisz o przyjeździe na Costa Blanca, warto zaplanować go jak najszybciej… Patrząc na to, co sie działo rok temu, można śmiało powiedzieć, że dostępność w Nowym Roku będzie niższa, a ceny – wyższe. Dokonując rezerwacji już teraz, gwarantujesz sobie ich niezmienność. Dotyczy to zakwaterowania, ale także np. cen biletów lotniczych, które – jak pokazują doświadczenia poprzednich dwóch zim – raczej nie będą spadać, więc warto je rezerwować teraz. Ubiegły sezon pokazał też, że w miesiącach wysokiego zimowego sezonu (czyli w lutym i marcu) mała jest także dostępność zakwaterowania oraz, w szczególności, rowerów na wynajem. Nie warto więc czekać do ostatniej chwili!

Proponujemy zatem specjalne TYGODNIOWE PAKIETY POBYTOWE – możesz z nich skorzystać w dowolnym, wybranym przez siebie okresie – od listopada do kwietnia. Rezerwując je teraz, MASZ GWARANCJĘ CENY oraz dostępności.

Możesz także oczywiście skorzystać z któregoś ze zorganizowanych obozów z naszej oferty i dołączyć do jednej z wielu grup / klubów, które trenują zimą w Calpe.

Jak to wygląda?

 • przylatujesz kiedy chcesz (w okresie od 1.11 br. do końca kwietnia 2024)
 • loty z 7 polskich lotnisk 2 liniami lotniczymi: Ryanair (Warszawa – Chopin lub Modlin, Wrocław, Poznań, Łódź, Gdańsk, Kraków) lub Wizzair (Warszawa – Chopin, Gdańsk, Katowice)
 • loty dostępne są 7 dni w tygodniu, bez problemu więc wybierzesz sobie najbardziej pasujący tydzień
 • pakiet (w podanych poniżej cenach) obejmuje zakwaterowanie oraz wynajem roweru szosowego, a także transfer z/na lotnisko w Alicante do/z Calpe (bilet lotniczy musisz sobie zakupić we własnym zakresie)
 • jeśli koniecznie chcesz przywieźć własny rower, możesz skorzystać z pakietów bez wynajmu roweru
 • w Calpe cieszysz się piękną pogodą, słońcem, plażą oraz idealnymi warunkami do jazdy na rowerze
 • jeśli chcesz przyjechać na więcej niż tydzień, napisz do nas – przygotujemy równie atrakcyjną ofertę na dłuższy pobyt
 • jeśli potrzebujesz, na miejscu możesz skorzystać z: korzystnych cen na wynajem auta / campera (to może być pomysł na odwiedzenie miejsc, gdzie zwykle rowerem jest za daleko), masaży i/lub zabiegów fizjo,  a także cateringu dowożonego do apartamentów
 • dla każdego uczestnika mamy (drukowany i elektroniczny) przewodnik po trasach kolarskich w okolicach Calpe, a dla chętnych – także możliwość skorzystania z jazd prowadzonych przez jednego z naszych trenerów/przewodników

 

Zakwaterowanie

Appetiteforsports.com | Accommodation in Calpe: Esmeralda SuitesApartamenty, które są do dyspozycji, znajdują się w komfortowych apartamentowcach (zlokalizowanych w Calpe, bardzo blisko plaży) lub w bungalowach (przede wszystkim – tańszych, równie wygodnych, ale nieco dalej od wody). Jest w nich w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, kuchenka, garnki i zastawa stołowa, sztućce itp.), łazienka, pralka, telewizja, klimatyzacja oraz WiFi. W pobliżu budynków znajdują się liczne sklepy i restauracje, zatem przyrządzanie posiłków nie powinno stanowić najmniejszego problemu!

Jeśli przyjeżdżacie grupą co najmniej 6-osobową i nie chcecie gotować, można skorzystać także z CATERINGU (dostarczanego do apartamentów), jaki po raz kolejny w tym roku mamy w ofercie. Jest bardzo smacznie, niedrogo, a samo menu można dostosować do własnych potrzeb (ilość/rodzaj posiłków, rodzaj diety, kaloryczność, alergeny itp.).

Uczestnicy mogą zostać zameldowani w jednym z dwóch typów apartamentów (w zależności od wybranego Pakietu):

 • AP2 – apartament 2 osobowy (góra: 3 osobowy, ale to już mniej wygodne): apartament z jedną sypialnią (z łóżkiem 2-osobowym), łazienką oraz salonem (z rozkładaną sofą); mogą w nim mieszkać komfortowo 2 osoby (na łóżku małżeńskim lub z wykorzystaniem sofy) lub ewentualnie 3 osoby (np. rodzice z dzieckiem)
 • AP4 – apartament 4 osobowy: apartament z dwiema sypialniami (jedną z łóżkiem 2-osobowym i osobną łazienką oraz drugą z dwoma łóżkami pojedynczymi), kuchnią, łazienką oraz salonem (z rozkładaną sofą); mogą w nim mieszkać komfortowo 4 osoby (2 na łóżku małżeńskim, 2 na łóżkach pojedynczych), lub – w opcji budżetowej – 5 osób (jedna na sofie w salonie)

Ze względu na indywidualny charakter oferty, podane poniżej ceny dotyczą wyłącznie rezerwacji całych apartamentów (tj. AP4 dla 4 osób lub AP2 dla 2 osób). Więcej informacji o apartamentach tutaj: ZAKWATEROWANIE W CALPE.

Wynajem roweru szosowego

W cenie uwzględniony jest wynajem porządnego roweru szosowego (full carbon, ultegra, hamulce tarczowe; np. Merida Scultura 6000 lub podobny) na okres całego tygodniowego pobytu (6 dni jazdy). Rower będzie dopasowany do Twojego wzrostu oraz dostarczony i odebrany do/z miejsca zakwaterowania.

Za dopłatą możliwe jest także wynajęcie roweru wyższej klasy (dodatkowo wyposażonego w elektryczne przerzutki).

 

CENY PAKIETÓW (zakwaterowanie + transfery + rower):

STANDARD (nocleg w apartamencie 4-osobowym AP4): 289 EUR / tydz / os
STANDARD – osoba towarzysząca (bez roweru) w AP4: 145 EUR / tydz / os

Są to ceny całkowite za 1 osobę nocującą w apartamencie 4-osobowym przy rezerwacji dla 4 osób i wspólnych transferach lotniskowych dla całej 4-osobowej grupy.

PREMIUM (nocleg w apartamencie 2-osobowym AP2): 389 EUR / tydz / os
PREMIUM – osoba towarzysząca (bez roweru) w AP2: 245 EUR / tydz / os

Są to ceny całkowite za 1 osobę nocującą w apartamencie 2-osobowym przy rezerwacji dla 2 osób i wspólnych transferach lotniskowych dla całej 2-osobowej grupy

 

CENY PAKIETÓW (zakwaterowanie + transfery):

STANDARD (nocleg w apartamencie 4-osobowym AP4): 175 EUR / tydz / os
STANDARD – osoba towarzysząca (bez roweru) w AP4: 145 EUR / tydz / os

Są to ceny całkowite za 1 osobę nocującą w apartamencie 4-osobowym przy rezerwacji dla 4 osób i wspólnych transferach lotniskowych (z własnym rowerem dla każdej osoby trenującej) dla całej 4-osobowej grupy.

PREMIUM (nocleg w apartamencie 2-osobowym AP2): 265 EUR / tydz / os
PREMIUM – osoba towarzysząca (bez roweru) w AP2: 249 EUR / tydz / os

Są to ceny całkowite za 1 osobę nocującą w apartamencie 2-osobowym przy rezerwacji dla 2 osób i wspólnych transferach lotniskowych (z jednym własnym rowerem) dla całej 2-osobowej grupy

LOTY DO ALICANTE:

Ww. ceny nie obejmują przelotu do/z Alicante. Bilety musisz zakupić samodzielnie (wyjdzie Cię to taniej niż w przypadku rezerwacji przez biuro podróży). W tej chwili loty z głównych polskich lotnisk (Warszawa Modlin, Warszawa Chopina, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Katowice) odbywają się każdego dnia w tygodniu, a ceny kształtują się w przedziale 200-1000 zł (w zależności od terminu).

_____________________________________________

Jeśli myślisz o przyjeździe do Calpe na dłuższy (niż tydzień) okres, lub masz większą grupę/klub, zapytaj nas o indywidualną wycenę. Jeśli chodzi o noclegi w apartamentowcach Hipocampos, Esmeralda Suites, Larimar, Diamante Beach, Borumbot, a także zlokalizowanych w komfortowych apartamentowcach. Praktycznie zawsze jesteśmy w stanie zaproponować Ci ceny bardziej korzystne niż znajdziesz na booking.com i innych popularnych portalach rezerwacyjnych.

Zainteresowany/a? Wypełnij poniższy formularz, a niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły.

Formularz wstępnej rezerwacji
PAKIETU z GWARANTOWANĄ CENĄ:


  Nazwisko:

  Adres e-mail:

  Numer telefonu:

  Podaj, którym pakietem specjalnym jesteś zainteresowany(a):

  Kiedy i na ile dni chcesz przyjechać:

  Dla ilu osób potrzebujesz zakwaterowania i rowerów?

  Wynajem rowerów Calpe, Benidorm, Costa Blanca

  ZOBACZ TAKŻE NASZĄ OFERTĘ OBOZÓW ZORGANIZOWANYCH:

  LUB, JEŚLI NIE JESTEŚ ZAINTERESOWANY(A) ŻADNĄ ZE ZORGANIZOWANYCH IMPREZ, A CHCESZ DOŁĄCZYĆ (NP. NA KILKA DNI) DO NASZYCH GRUP LUB TEŻ POTRZEBUJESZ POMOCY W ORGANIZACJI WŁASNEGO POBYTU NA COSTA BLANCADAJ NAM ZNAĆ. POMOŻEMY! Jesteśmy na miejscu, wiec możemy doradzić w wyborze zakwaterowania (możemy tez zaproponować noclegi w cenach niższych niż dostępne w popularnych serwisach rezerwacyjnych), pomóc zorganizować transfery lotniskowe i rozwiać Twoje wszelkie wątpliwości dotyczące pobytu na Costa Blanca! 🙂