Obóz sylwestrowo-noworoczny | Calpe 2019/20 | Appetiteforsports.com
[  SZCZEGÓŁY OFERTY  ] [  CENY  ] [  DLACZEGO WARTO?  ] [  DLACZEGO CALPE?  ] [  FORMULARZ REZERWACJI  ]  
TRAIN & PLAY

Obóz sylwestrowo-noworoczny

Calpe, Hiszpania | 28.12.2019 – 4.01.2020

(z opcją przedłużenia do 7.01)
Ponownie (po udanej edycji 2018/19) zapraszamy na tygodniowy, sylwestrowo-noworoczny wyjazd treningowy do ciepłego i słonecznego Calpe!
Tomasz Marcinek CoachingTym razem opieka treningowa zapewniona będzie przez Tomasza Marcinka, jednego z najlepszych polskich triathlonistów, autora niezwykle skutecznej (zwłaszcza dla amatorów) metodyki treningowej opartej o specjalistyczne przygotowanie siłowe, z którą będzie można zapoznać się w czasie obozu.
Co Cię tam czeka? Najprawdopodobniej piękna pogoda (słońce i ponad 20 stopni ciepła), idealne warunki do treningu rowerowego (dobry asfalt, kulturalni kierowcy i setki kilometrów bardzo urozmaiconych tras) i/lub biegowego, świeże hiszpańskie pomarańcze prosto z drzewa (to w końcu sam środek pomarańczowego sezonu!), sympatyczna i równie sportowo zakręcona ekipa uczestników oraz niezapomniany wieczór sylwestrowy w pięknych hiszpańskich okolicznościach przyrody.
Przyjedź sam(a) lub w towarzystwie – żony, mężowie, partnerzy, dzieci są mile widziani (nawet oraz także wtedy, gdy są „nietrenujący”: tym razem obóz mieć będzie charakter „integracyjny”).
W cenie otrzymujesz: zakwaterowanie w wygodnych, w pełni wyposażonych apartamentach klasy premium, możliwość wynajmu wysokiej klasy karbonowego roweru szosowego, opiekę trenerską podczas treningów rowerowych, pływackich oraz biegowych, transfery lotniskowe i… przywitanie Nowego Roku na hiszpańskiej plaży (o ile tylko mieć będziesz na to ochotę 🙂
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt na na adres: zapytania@appetiteforsports.com – pomożemy i wyjaśnimy!

SZCZEGÓŁY OFERTY:

APARTAMENTY 4-osobowe (AP4):

Pakiet STANDARD: 1 osoba (trenująca) w pokoju dwuosobowym (łóżko pojedyncze)lub na sofie:
 7 dni:      10 dni:
1550 zł    1950 zł
Pakiet STANDARD-LUX: 1 osoba (trenująca) w pokoju dwuosobowym (łóżko podwójne) do samodzielnego wykorzystania:
 7 dni:      10 dni:
2200 zł    2790 zł
Pakiet STANDARD-DUO: 2 osoby (trenujące) w pokoju dwuosobowym (łóżko podwójne):
 7 dni:      10 dni:
3100 zł    3900 zł  (za 2 osoby)
Pakiet STANDARD-FAMILY: 2 osoby (trenująca i nietrenująca2) w pokoju dwuosobowym (łóżko podwójne):
 7 dni:      10 dni:
2900 zł    3600 zł  (za 2 osoby)
1 osoby wykupujące ten pakiet zostaną zakwaterowane w pokoju dwuosobowym (z pojedynczymi łóżkami) z innym uczestnikiem Obozu
2 pakiet dla osoby nietrenującej nie obejmuje: wynajęcia roweru, wejść na basen, opieki trenerskiej, uczestnictwa w treningach
APARTAMENTY 2-osobowe (AP2)3:
Pakiet PREMIUM-LUX: 1 osoba w apartamencie do samodzielnego wykorzystania:
 7 dni:      10 dni:
2740 zł    3590 zł
Pakiet PREMIUM-DUO: 2 osoby (trenujące):
 7 dni:      10 dni:
3700 zł    4780 zł  (za 2 osoby)
Pakiet PREMIUM-FAMILY: 2 osoby (trenująca i nietrenująca4):
 7 dni:      10 dni:
3450 zł    4390 zł  (za 2 osoby)
3 apartamenty 2-osobowe (AP2) można zarezerwować wyłącznie w całości – na wyłączność dla 1, 2 lub ewentualnie 3 osób (w apartamencie jest łóżko małżeńskie w sypialni oraz rozkładana sofa w salonie)
4 pakiet dla osoby nietrenującej nie obejmuje: wynajęcia roweru, wejść na basen, opieki trenerskiej, uczestnictwa w treningach

Cena za 1 osobę trenującą obejmuje:

 • noclegi w apartamencie 4-osobowym (AP4) lub 2-osobowym (AP2), w zależności od wykupionego pakietu (opis apartamentów w sąsiedniej zakładce – 'Cena’)
 • transfery z/do lotniska w Alicante (w dniu rozpoczęcia i zakończenia Obozu, w godzinach pokrywających się z godzinami przylotu i odlotu rejsu linii Ryanair z/do Modlina);
 • udział w 3 treningach pływackich (dla pobytów tygodniowych – 2 treningi) na basenie sportowym (głównie praca nad techniką);
 • opiekę trenerską w czasie obozu dla różnych poziomów zaawansowania i dystansów, na których zamierzasz startować;
 • szczegółowy przewodnik po trasach kolarskich w regionie (z mapami i opisami).

Dodatkowo, uczestnicy mogą także wziąć udział w testach sprzętu i odżywek, które wraz z naszymi partnerami standardowo organizujemy w Calpe, a także zniżki do wybranych restauracji/kawiarni (nasza Karta VIP) i pomoc w organizacji czasu wolnego (także dla osób towarzyszących), które zawsze znajdują się w ofercie Appetiteforsports.com.

 Appetiteforsports.com | Club Card

Cena nie obejmuje:

 • wynajęcia roweru – choć wynajem na miejscu jest cenowo bardzo opłacalny (i wygodniejszy), niektórzy uczestnicy wolą przyjechać ze swoim sprzętem; tu wybór należy do Ciebie – jeśli chcesz wynająć w Calpe wysokiej klasy rower szosowy i nie martwić się o nic więcej, sprawdź, ile to będzie kosztować w zakładce 'DOPŁATY’
 • wyżywienia – uczestnicy Obozu zakwaterowani są w komfortowych apartamentach, w których jest także do dyspozycji w pełni wyposażona kuchnia – dzięki temu możliwe jest przyrządzanie własnych posiłków – dokładnie tak, jak lubisz i znacznie taniej niż w hotelowej restauracji (oczywiście, jeśli nie masz ochoty na gotowanie, można także dokupić gotowe posiłki w opcji Half- albo Full-Board) 
 • przelotu do/z Alicante – lotnisko w Alicante obsługiwane jest przez wiele tzw. tanich linii lotniczych (np. Ryanair); w przypadku takich połączeń, jesteś zazwyczaj w stanie kupić bilety po znacznie niższej cenie niż gdyby były one rezerwowane przez nas jako biuro podróży; dlatego, aby nie przedrażać Twojego pobytu, prosimy o samodzielną rezerwację przelotów (oczywiście, jeśli potrzebujesz w tym pomocy, chętnie pomożemy!)
 • ubezpieczenia turystycznego na czas wyjazdu – jednak zalecamy jego wykupienie – albo we własnym zakresie, albo w jednej z opcji, które proponujemy; rekomendowany zakres: KL (koszty leczenia), NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków), OC (odpowiedzialność cywilna) – należy przy tym zwrócić uwagę, aby OWU nie zawierało wyłączeń dla uczestników obozów sportowych i/lub jazdy na rowerze szosowym
TERMIN   
Obóz odbędzie się w terminie pomiędzy 28 grudnia 2019 r. a 4 stycznia 2020 r.  (z opcją przedłużenia do 7 stycznia).
Jeśli chcesz / musisz przyjechać lub wyjechać nieco wcześniej / później, możliwe jest ustalenie innych terminów pobytu. Daj nam znać, a spróbujemy ustalić, jak zorganizować wszystko w Twoim przypadku.
Dopłaty za elementy dodatkowe lub niestandardowe

RODZAJ DOPŁATY

cena (zł)
7 / 10 dni

Opłata za osobę nietrenującą1 w AP4 1350 / 1650
Dopłata do apartamentu AP4 na wyłączność przy 3 pełnopłatnych osobach 650 / 840
Dopłata do apartamentu AP4 na wyłączność przy 2 pełnopłatnych osobach 1300 / 1680
5 osoba trenująca w AP4 (wykupionym w całości) 900 / 1110
5 osoba nietrenująca w AP4 (wykupionym w całości) 700 / 810
3 osoba trenująca w AP2 900 / 1110
3 osoba nietrenująca w AP2 700 / 810
dopłata za dziecko 0-2 lat 190
dopłata za dziecko 0-2 lat 390
1 pakiet dla osoby nietrenującej nie obejmuje: wynajęcia roweru, opieki trenerskiej

Dopłaty za wynajem roweru2

Rezerwacji roweru należy dokonać wraz z rezerwacją Obozu (poprzez wybór odpowiedniej opcji w formularzu), jednak płatność za wynajem będzie dokonana na miejscu (w EUR, gotówką lub kartą).
RODZAJ ROWERU

cena (EUR)
7 / 10 dni

dopłata do roweru
[Merida Scultura 5000 lub podobny]
100 / 130
dopłata do roweru wyższej klasy (z hamulcami tarczowymi)
[Merida Scultura 6000 lub podobny]
160 / 125
2 za wynajem przez cały okres pobytu (efektywnych dni najmu/treningu jest zawsze o 1 mniej niż dób hotelowych, tj. 6 dla pobytu 7-dniowego oraz 9 dla 10-dniowego)
ZAKWATEROWANIE
Apartamenty, w których będą mieszkać uczestnicy Obozu, znajdują się w komfortowym apartamentowcu zlokalizowanym w Calpe, bardzo blisko plaży. Jest w nich w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, kuchenka, garnki i zastawa stołowa, sztućce itp.), łazienka, pralka, telewizja, klimatyzacja oraz WiFi. W pobliżu apartamentowca znajdują się liczne sklepy i restauracje, zatem przyrządzanie posiłków nie powinno stanowić najmniejszego problemu!
 
Uczestnicy mogą zostać zameldowani w jednym z dwóch typów apartamentów (w zależności od wybranego Pakietu):
 • AP2 – Apartament 2-osobowy: apartament z jedną sypialnią (z łóżkiem 2-osobowym), łazienką oraz salonem (z rozkładaną sofą); mogą w nim mieszkać komfortowo 2 osoby (na łóżku małżeńskim lub z wykorzystaniem sofy) lub ewentualnie 3 osoby (np. rodzice z dzieckiem)
 • AP4 – Apartament 4-osobowy: apartament z dwiema sypialniami (jedną z łóżkiem 2-osobowym i osobną łazienką oraz drugą z dwoma łóżkami pojedynczymi), kuchnią, łazienką oraz salonem (z rozkładaną sofą); mogą w nim mieszkać komfortowo 4 osoby (2 na łóżku małżeńskim, 2 na łóżkach pojedynczych), lub – w opcji budżetowej – 5 osób (jedna na sofie w salonie)
Rezerwując pobyt na Obozie, Klient wykupuje pojedyncze miejsce w wybranym przez siebie typie apartamentu. W przypadku AP4 do miejsc pozostałych w apartamencie Organizator przydzieli innych uczestników Obozu (tak, aby łącznie w AP4 nocowały cztery osoby). W AP4 można także wykupić cały pokój dwuosobowy z podwójnym łóżkiem – dla siebie lub z osobą towarzyszącą. W przypadku AP2 możliwe jest wyłącznie zarezerwowanie całego apartamentu (dla 1, 2 lub ew. 3 osób). Aby zarezerwować wspólne zakwaterowanie kilku osób w tym samym apartamencie, należy dokonać ich zgłoszenia na jednej Umowie lub ustalić szczegóły z Organizatorem. Przy takich rezerwacjach możecie liczyć na specjalną cenę!
PRZELOTY
W cenie obozu nie jest zawarty przelot na trasie z Polski do Alicante (gdzie znajduje się międzynarodowe lotnisko położone najbliżej Calpe) i z powrotem. Wynika to z faktu, iż jako osoba prywatna jesteś zazwyczaj w stanie zakupić bilet lotniczy taniej niż biuro podróży, dzięki czemu nie zwiększa się niepotrzebnie koszt Twojego wyjazdu.
Rekomendujemy przelot tanimi liniami lotniczymi Ryanair z lotniska Warszawa-Modlin lub z Poznania. Wyloty i przyloty z tych lotnisk pokrywają się z dniem rozpoczęcia/zakończenia naszego obozu (wylot z Modlina o godz. 7.15 rejsem nr FR1001, powrót rejsem FR1002 o godz. 11.25, lub wylot z Poznania rejsem nr FR2544 o godz. 19.45 i powrót rejsem FR2543 o godz. 16.05). Koszt pojedynczego biletu (w obie strony, bez bagażu) zaczyna się od 650 zł (w zależności od tego, kiedy i w jakiej taryfie go zakupisz).
Możesz poszukać także innych lotów – np. 30 lub 31 grudnia (z ww. miast lub dodatkowo – Krakowa albo Berlina).
W przypadku, gdy przylatujesz z/do Modlina, koszt transferów lotniskowych wliczony jest w cenę Obozu. W przypadku przylotu / wylotu do/z Alicante z/do Poznania, lub w terminach innych niż podstawowy turnus, konieczne będzie uzgodnienie (i być może niewielka dopłata) do kosztów transferów lotniskowych.
OPIEKA TRENERSKA
Tomasz Marcinek | Lanzarote Training Camp | Appetiteforsports.comNasz obóz na Lanzarote będzie nie tylko świetną okazją do ucieczki przed jesienną słotą oraz zimnymi i coraz krótszymi dniami w kraju, ale także do zaznajomienia się ze z nieszablonową ale bardzo skuteczną koncepcją treningu triathlonowego bazującego na przygotowaniu siłowym, jaką z powodzeniem stosuje od kilku sezonów (na sobie oraz swoich podopiecznych) Tomasz Marcinek – jeden z najszybszych polskich triathlonistów, rywalizujący zarówno na dystansach krótkich, jak i długich. W tym roku wygrał m.in. Castle Triathlon Malbork (na dystansie 1/2 IM), a także kilka imprez z serii Garmin Iron Triathlon. Jest reprezentantem kraju, wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski (w tym – na dystansie 70.3 z czasem 3:52′) oraz zawodów Pucharu Polski. Startował w niemieckiej Bundeslidze (triathlonowej) oraz zawodach Pucharu Europy i Mistrzostw Europy.
Autorska filozofia treningu siłowego, jaką stworzył Tomek, przydatna jest w przygotowaniu do wszystkich dystansów. Choć skuteczna u zawodników na każdym poziomie sportowym, szczególnie interesująca może być zwłaszcza dla sportowców-amatorów, dysponujących ograniczoną ilością czasu, ponieważ pozwala zmniejszyć łączną objętość treningową przy jednoczesnej poprawie osiąganych rezultatów.

Nasz sylwestrowo-noworoczny obóz treningowy to:

 • 7 (lub 10) dni efektywnego treningu dopasowanego do Twojego poziomu zaawansowania
 • opieka treningowa jednego z najlepszych triathlonistów w Polsce
 • miłe towarzystwo i niepowtarzalny klimat ostatnich dni starego i pierwszych nowego roku, spędzany na plaży oraz na rowerze w ciepłych promieniach hiszpańskiego słońca
 • zakwaterowanie w komfortowych, w pełni wyposażonych apartamentach
 • możliwość wynajmu na miejscu wysokiej klasy rowerów szosowych
 • możliwość przyjazdu z osobami towarzyszącymi (także – nietrenującymi)

Czym jest Calpe i Costa Blanca?

 • Calpe to zimowa stolica europejskiego kolarstwa – ze względu na pogodę i idealne trasy trenują tam zarówno zawodowcy (ekipy World Touru), jak i amatorzy
 • nawet w grudniu temperatury oscylują zazwyczaj w przedziale 15-25 stopni Celsiusza
 • dłuższe dni pozwalają cieszyć się słońcem (a tego raczej nie zabraknie) i większą ilością czasu na trening na rowerze
 • urozmaicone trasy kolarskie pozwalają zrealizować każdy trening – od tempówek TT, poprzez jazdę w grupie, aż po wytrzymałość i siłę na nawet kilkunastokilometrowych podjazdach
 • dobrej jakości asfalt i wysoka kultura jazdy miejscowych kierowców pozwalają na bezpieczny i bezstresowy trening
 • piękne widoki, sąsiadujące ze sobą góry i może, gaje pomarańczowe i piaszczysta plaża
 • oraz o wiele więcej!… zobacz wszystkie zalety Costa Blanca: TUTAJ

 

FORMULARZ REZERWACJI WYJAZDU

Jeśli jesteś zainteresowany(a) skorzystaniem z oferty naszego obozu treningowego w Calpe, prosimy o wypełnienie poniższego formularza wstępnej rezerwacji. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, aby ustalić wszystkie szczegóły oraz przygotować dla Ciebie umowę

Jak wygląda proces rezerwacji i zakupu obozu?

KROK 1: wypełniasz i przesyłasz do nas formularz wstępnej rezerwacji (poniżej)

KROK 2: kontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie, aby doprecyzować szczegóły i wyjaśnić ewentualne wątpliwości

KROK 3: przesyłamy Ci (e-mailem) przygotowaną dla Ciebie umowę wraz ze wszystkimi załącznikami

KROK 4: umowy nie musisz podpisywać i wysyłać! wystarczy, że w ciągu 24h wpłacisz określoną w niej zaliczkę (40%), co jest równoznaczne z akceptacją przez Ciebie postanowień umowy i jej wejściem w życie

KROK 5: w tym samym czasie powinieneś/powinnaś dokonać rezerwacji przelotu (polecamy tanie linie Ryanair), aby mieć pewność, iż nie zabraknie dla Ciebie miejsca w samolocie (w razie czego służymy pomocą w procesie rezerwacji)

KROK 6: w terminie określonym w umowie wpłacasz pozostałą część ceny

KROK 7: wyjazd do Calpe! 🙂

Przy rezerwacji konieczna jest wpłata 40% zaliczki – reszta najpóźniej do 6 grudnia 2020 r.


  Ponieważ wybrałeś inny (niż podstawowy 7- lub 10-dniowy) okres pobytu, podaj daty, w których chciał(a)być przebywać na obozie:

  __________

  Proszę wybrać rodzaj apartamentu ?, w jakim zamierzasz zarezerwować pobyt *:

  Wybierz, czy osoba towarzysząca jest osobą trenującą czy nietrenującą

  Jeśli chcesz zarezerwować dodatkowe miejsca dla osób towarzyszących (w wybranym typie apartamentu), wybierz ich liczbę z rozwijanej listy poniżej
  > liczba osób towarzyszących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  Jeśli chcesz zarezerwować dodatkowe miejsca dla osób towarzyszących (w wybranym typie apartamentu), wybierz ich liczbę z rozwijanej listy poniżej
  > liczba osób towarzyszących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  __________

  Jeśli jesteś zainteresowany(a) wynajęciem na czas obozu roweru szosowego, wybierz opcję *, która Cię interesuje   ?

  Opłaty za wynajem roweru podane są w zakładce 'DOPŁATY' w sekcji 'SZCZEGÓŁY OFERTY'. Liczba dostępnych rowerów jest ograniczona – decyduje kolejność opłaconych zgłoszeń.

  * rower standardowy - Merida Scultura 5000 lub podobny, w pełni karbonowy, osprzęt Shimano Ultegra

  ** rower standardowy - Merida Scultura 6000 lub podobny, w pełni karbonowy, osprzęt Shimano Ultegra, wyposażony w hamulce tarczowe, wygodniejsze w górach

  __________

  Informacje niezbędne do zawarcia umowy wyjazdu oraz ubezpieczenia:

  Twoje imię i nazwisko *:

  Twój adres e-mail *:

  Numer telefonu do kontaktu *:

  Data urodzenia (rrrr-mm-dd)  *:

  Adres zamieszkania * (ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość):

  Numer i seria dowodu osobistego / paszportu *:

  data ważności  (rrrr-mm-dd)  *:
  rodzaj dokumentu *:

  Rozmiar koszulki:

  __________

  Proszę podać imiona i nazwiska osób towarzyszących (z ew. zaznaczeniem, które z nich są osobami korzystającymi z pakietu dla osób nietrenujących i/lub dziećmi poniżej 12 lat):

  __________

  Dodatkowe uwagi, pytania itp.:

  Chcę otrzymywać informacje o innych wydarzeniach realizowanych przez Organizatora oraz wyrażam zgodę na używanie przez niego w tym celu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem oraz wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej środkami komunikacji elektronicznej.

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  ZOBACZ TEŻ INNE ORGANIZOWANE PRZEZ NAS OBOZY I WYJAZDY:

  BIKE FIT POZNAŃ Cycling Camp

  ZAPISY TRWAJĄ
  27.03-6.04.2024
  Calpe, Hiszpania

  Pakiety Pobytowe

  ZAPISY TRWAJĄ
  1.11.2023-30.04.2024
  Hiszpania

  Pakiety NAJTANEJ | Calpe i Costa Blanca

  ZAPISY TRWAJĄ
  1.11.2023-30.04.2024
  Calpe, Hiszpania

  Tour de France 2023 | Appetiteforsports.com

  15-22.07.2023
  Alpy, Francja

  Giro d'Italia 2023 | Appetiteforsports.com

  21-28.05.2023
  Dolomity, Włochy

  Open Camp | Calpe 2023

  19.02-1.03.2023
  Calpe, Hiszpania

  Obóz GVT | Calpe 2023

  5-16.02.2023
  Calpe, Hiszpania

  Open Camp | Calpe 2023

  29.01-8.02.2023
  Calpe, Hiszpania

  Costa Blanca Bike Race 2023

  26-29.01.2023
  Calpe, Hiszpania

  Graveloza w Calpe 2023

  13-22.01.2023
  Calpe, Hiszpania

  Pakiety z gwarancją ceny | Calpe

  1.11.22 - 30.04.23
  Calpe, Hiszpania

  Obóz GVT | Calpe 2023

  5-15.01.2023
  Calpe, Hiszpania

  Obóz noworoczny, Calpe | IronTeam

  3-10/13.01.2023
  Calpe, Hiszpania

  Garda Gravel Camp

  9-15.10.2022
  Garda, Włochy

  Europe Multisport Championships Bilbao 2022 | Appetiteforsports.com

  15-19.09.2022
  Bilbao, Hiszpania

  Tour de France Camp 2022 | Appetiteforsports.com

  8-16.07.2022
  Francja, Alpy

  Obóz treningowy Labosport Calpe 2022 | Appetiteforsports.com

  22-31.03.2022
  Calpe, Hiszpania

  Obóz z TriSpace Trek | Calpe

  15.02-1.03.2022
  Calpe, Hiszpania

  Obóz sylwestrowy | Calpe

  28.12-8.01.2022
  Calpe, Hiszpania

  Neon Camp | Denia 2022

  8-12 / 12-19.02.2022
  Dénia, Hiszpania

  Diablaki w Calpe | Obóz Diablak Beskid Extreme Triathlon

  7-14.12.2021
  Calpe, Hiszpania

  Costa Blanca | MTB z Basią Borowiecką

  23-30.11 / 7-14.12.2021
  Alfaz del Pi, Hiszpania

  Tenerife Camp 2021

  25.11-2.12.2021
  Teneryfa, Hiszpania

  Gran Fondo Alberto Contador | Kolarski tydzień na Costa Blanca

  23-30.09.2021
  Calpe, Hiszpania

  Triathlon Valencia

  23-27.09.2021
  Walencja, Hiszpania

  Dolomiti Camp 2021

  21-28.08.2021
  Dolomity, Włochy

  Tour de France Camp 2021

  5-12.07.2021
  Francja

  Garda Camp | Trenuj z Młynkiem

  14-21.06.2021
  Garda, Włochy

  Giro d'Italia 2021 | Obóz z Trenuj z Młynkiem

  22-29.05.2021
  Dolimity, Włochy

  13-20.03.2021
  Calpe, Hiszpania

  18-25.10.2020
  Garda, Włochy

  09.2020
  Bormio, Włochy

  14.03 - 24.03.2020
  Calpe, Hiszpania

  7.03 - 21.03.2020
  Calpe, Hiszpania

  22.02 - 7.03.2020
  Calpe, Hiszpania

  22.02 - 3.03.2020
  Calpe, Hiszpania

  28.12.2019 - 5/7.01.2020
  Calpe, Hiszpania

  29.10 - 5.11.2019
  Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie

  zdjęcia: www.cosmofoto.pl

  appetiteforsports.com

  Adventure Club | Partner Wykonawczy obozów sportowych Appetiteforsports.com

  Partnerem wykonawczym w zakresie organizacji Obozów Triathlonowych jest Biuro Podróży Adventure Club z siedzibą w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 16, (nr REGON 630577370), wpisane do rejestru organizatorów turystyki prowadzonego przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 694, a także posiadające obowiązkową umowę gwarancji ubezpieczeniowej zawartą z AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji, z siedzibą w Warszawie.