Obóz MTB z Basią Borowiecką | Costa Blanca | Appetiteforsports.com

Costa Blanca | MTB z Basią Borowiecką

[  SZCZEGÓŁY OFERTY  ] [  DLA KOGO?  ] [  CENY  ] [  O COSTA BLANCA  ] [  FORMULARZ REZERWACJI ]  
MTB CAMP

Obóz MTB z Basią Borowiecką | Costa Blanca

Alfaz del Pi, Hiszpania
9-16 listopada 2021
| 23-30 listopada 2021
| 7-14 grudnia 2021

Tygodniowy obóz MTB na Costa Blanca, który poprowadzi Basia Borowieckaczterokrotna Mistrzyni Polski w maratonie MTB (XCM) oraz kolarstwie przełajowym. W planie obozu przewidziane są trasy terenowe o średnim stopniu trudności, z czasem jazdy oscylującymi pomiędzy 2 a 5 godzin, a także trening techniki w pobliskim bike parku. Niewielka liczba osób w grupie (6-10) gwarantuje, że każdy z uczestników będzie miał nie tylko idealne warunki do treningu, ale także zyska sporo z bezpośredniego kontaktu z czołową polską kolarką oraz jej doświadczenia.
Naszą bazą wypadową będzie Alfaz del Pi, miejscowość zlokalizowana w sercu regionu i w miejscu, z którego najłatwiej dojechać do najpiękniejszych tras MTB o zróżnicowanym poziomie trudności. To właśnie w tym regionie od lat zimę spędza m.in. Maja Włoszczowska, przygotowując swoją formę na sezon startowy.
Listopad na Costa Blanca jest jeszcze bardzo ciepły i słoneczny, z piękną pogodą i temperaturami zwykle przekraczającymi 20 st. C (trudno to nawet porównać z listopadem w Polsce…), co sprawi, że jazda na rowerze będzie prawdziwą przyjemnością, a treningi staną się dużo bardziej efektywne.
W cenie otrzymujesz: zakwaterowanie w wygodnych apartamentach 4-osobowych, transfery lotniskowe, świetnie zaplanowane trasy oraz opiekę trenerską przez cały czas trwania obozu, samochód techniczny i podstawowy serwis dostępny na miejscu, izotonik na każdy z treningów, zestaw żeli energetycznych do wykorzystania w czasie obozu, możliwość skorzystania ze sprzętu i zabiegów fizjoterapeutycznych, świetne towarzystwo ;),  gadżety i zniżki od sponsorów.
Wszystkie szczegóły – poniżej.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt na na adres: zapytania@appetiteforsports.com – pomożemy i wyjaśnimy!

DLA KOGO?

Obóz przeznaczony jest dla średnio zaawansowanych miłośnikówkolarstwa górskiego lub osób, które lubią trenować na single trackach, nawierzchni z luźnymi kamieniami, i dla których podjazdy pomiędzy 2 a 5 km ze średnim nachyleniem 9-15% nie są zbyt dużym wyzwaniem.

Oprócz tras prowadzonych w terenie, przewidziany jest trening techniki w okolicznym bike parku.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

POBYT 7-DNIOWY:

zakwaterowanie w apartamentach 4-osobowych w Alfaz del Pi
osoba trenująca: zakwaterowanie  w apartamencie 4-osobowym (AP4) – łóżko pojedyncze1,2:
 1999 zł    (cena za os)
osoba towarzysząca (nietrenująca) – zakwaterowanie  w apartamencie 4-osobowym (AP4) – łóżko pojedyncze1,2:
 1499zł   (cena za os)
 
DOPŁATY ZA ELEMENTY OPCJONALNE:
dopłata do zakwaterowania pojedynczego w 2-osobowej sypialni : 990 zł 
 
1 osoby wykupujące ten pakiet zostaną zakwaterowane w apartamencie 4-osobowym z innymi uczestnikami wyjazdu
2 łózko pojedyncze w sypialni 2-osobowej (w każdym apartamencie są 2 takie sypialnie)
 
 
Jeśli chcesz zarezerwować zakwaterowanie na inny okres lub masz dodatkowe pytania / życzenia, zaznacz odpowiednie opcje w formularzu zgłoszeniowym i/lub skontaktuj się z nami przez travel@appetiteforsports.com.
 

CENA OBEJMUJE:

 • 7 noclegów w wygodnych apartamentach 4-osobowych (opis apartamentów w sąsiedniej zakładce – ‘Zakwaterowanie’);
 • transfery z/do lotniska w Alicante (przylot / wylot);
 • 6 dni treningów kolarskich na bajecznych trasach Costa Blanca oraz w bike parku (trening techniki);
 • możliwość uczestniczenia w porannym rozruchu;
 • na miejscu opieka trenerska czterokrotnej Mistrzyni Polski Basi Borowieckiej;
 • świetnie zaplanowane trasy;
 • izotonik na każdy z treningów.

A ponadto także: samochód techniczny i podstawowy serwis dostępny na miejscu, zestaw żeli energetycznych do wykorzystania w czasie obozu, możliwość skorzystania ze sprzętu do regeneracji oraz konsultacji dietetycznych, opcja zabiegów fizjoterapeutycznych (odpłatnie), gadżety i zniżki od sponsorów.

 
Cena nie obejmuje:

 • biletów lotniczych (dolot do Alicante) – należy zarezerwować samodzielnie (sugerujemy przelot liniami Ryanair)
 • przewiezienia własnego roweru (zwykle uczestnicy zabierają rowery ze sobą samolotem, jednak istnieje także możliwość przewiezienia sprzętu do/z Hiszpanii vanem – dostępność ograniczona, wg kolejności zgłoszeń)
 • wyżywienia na miejscu (uczestnicy zakwaterowani są we w pełni wyposażonych apartamentach – z kuchnią, lodówką itp. więc nie ma problemu z samodzielnym przygotowywaniem posiłków)
 • kosztów związanych z wymogami sanitarnymi i epidemiologicznymi wymaganymi przez państwowe służby sanitarne (np. testy COVID itp.)
 • ubezpieczenia kosztów leczenia, bagażu, OC itp.
TERMIN
Oferta dotyczy wyjazdu 7-dniowego w terminie 9-16 listopada (zapisy zamknięte), 23-30 listopada oraz 7-14 grudnia 2021r.
Jeśli chcesz (lub musisz) przyjechać lub wyjechać nieco wcześniej / później, jest to także możliwe. Aby ustalić szczegóły, skontaktuj się z nami.
ZAKWATEROWANIE
Apartamenty, w których będą mieszkać uczestnicy Obozu, znajdują się w kompleksowo wyposażonym ośrodku zlokalizowanym w Alfaz del Pi, w bezpośrednim sąsiedztwie szeregu urozmaiconych tras kolarskich (zarówno MTB, jak i szosa).  Jest w nich w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, kuchenka, garnki i zastawa stołowa, sztućce itp.), łazienka, telewizja, klimatyzacja oraz WiFi. Na terenie ośrodka dostępna jest samoobsługowa pralnia, restauracja, a także baseny, siłownia, sauna itp. W pobliżu znajdują się liczne sklepy i restauracje, zatem przyrządzanie posiłków nie powinno stanowić najmniejszego problemu!
 
Uczestnicy będą zameldowani w apartamentach 4-osobowych (AP4). Znajdują się w nich dwie sypialnie (każda z dwoma łóżkami pojedynczymi), kuchnią, łazienką oraz salonem.
 
 
 
PRZELOTY
W cenie wyjazdu nie jest zawarty przelot na trasie z Polski do Alicante i z powrotem. Uczestnik musi go zarezerwować samodzielnie.
Rekomendujemy przelot liniami Ryanair – linia ta obsługuje połączenia do/z Alicante w dniach rozpoczęcia i zakończenia obozu z kilku lotnisk w Polsce: Modlina, Poznania, Gdańska oraz Wrocławia. Obecnie, cena biletów w dwie strony (bez bagażu) kształtuje się w granicach 200-400 zł.

Dlaczego Costa Blanca?

 • jedna z najlepszych kolarskich zimowych miejscówek w Europie (zarówno jeśli chodzi o MTB, jak i o szosę, czy gravela)
 • w okresie listopad-grudzień temperatury w ciągu dnia oscylują w okolicach 18-24 st. C, jest piękna słoneczna pogoda oraz stosunkowo ciepłe wieczory i poranki
 • każdy miłośnik off roadu znajdzie tutaj coś dla siebie: od szutrowych, gravelowych prostych, po wymagające, skaliste single tracki, a nawet trasy DH
 • to tu odbywa się kultowy wyścig Costa Blanca Bike Race, w którym od kilku lat regularnie startują polscy zawodnicy

FORMULARZ REZERWACJI WYJAZDU

Jeśli jesteś zainteresowany(a) skorzystaniem z oferty wyjazdu, prosimy o wypełnienie poniższego formularza wstępnej rezerwacji. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, aby ustalić wszystkie szczegóły oraz przygotować dla Ciebie umowę

Jak wygląda proces rezerwacji i zakupu wyjazdu?

KROK 1: wypełniasz i przesyłasz do nas formularz wstępnej rezerwacji (poniżej)

KROK 2: kontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie, aby doprecyzować szczegóły i wyjaśnić ewentualne wątpliwości

KROK 3: przesyłamy Ci (e-mailem) przygotowaną dla Ciebie umowę wraz ze wszystkimi załącznikami

KROK 4: umowy nie musisz podpisywać i wysyłać! wystarczy, że w ciągu 24h wpłacisz określoną w niej zaliczkę (40%), co jest równoznaczne z akceptacją przez Ciebie postanowień umowy i jej wejściem w życie

KROK 5: w tym samym czasie powinieneś/powinnaś dokonać rezerwacji przelotu, aby mieć pewność, iż nie zabraknie dla Ciebie miejsca w samolocie (w razie czego służymy pomocą w procesie rezerwacji)

KROK 6: w terminie określonym w umowie wpłacasz pozostałą część ceny

KROK 7: wyjazd na Costa Blanca! 🙂

Przy rezerwacji konieczna jest wpłata 40% zaliczki – reszta najpóźniej 15 dni przed wyjazdem

Mając na uwadze maksymalne zabezpieczenie przed skutkami wprowadzenia niespodziewanych obostrzeń sanitarnych przez władze Hiszpanii lub Polski, termin wpłaty II raty przypada na ok 2 tygodnie przed wyjazdem. W tym terminie wszelkie wątpliwości co do ewentualnych utrudnień w realizacji obozu powinny już być znane, zatem – gdyby pojawiła się konieczność odwołania obozu, otrzymasz zwrot wpłaconej zaliczki, zaś druga rata nie będzie już oczywiście wymagana.

 

FORMULARZ


  Ponieważ wybrałe(a)ś inny (niż podstawowy 7-dniowy) okres pobytu, podaj daty, w których chciał(a)być przebywać na obozie:

  __________

  Proszę wybrać rodzaj zakwaterowania ?, które chcesz zarezerwować *:

  Wybierz, czy osoba towarzysząca jest osobą trenującą czy nietrenującą

  Jeśli chcesz zarezerwować dodatkowe miejsca dla osób towarzyszących (w wybranym typie apartamentu), wybierz ich liczbę z rozwijanej listy poniżej
  > liczba osób towarzyszących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  Jeśli chcesz zarezerwować dodatkowe miejsca dla osób towarzyszących (w wybranym typie apartamentu), wybierz ich liczbę z rozwijanej listy poniżej
  > liczba osób towarzyszących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  __________

  Informacje niezbędne do zawarcia umowy wyjazdu oraz ubezpieczenia:

  Twoje imię i nazwisko *:

  Twój adres e-mail *:

  Numer telefonu do kontaktu *:

  Data urodzenia (rrrr-mm-dd)  *:

  Adres zamieszkania * (ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość):

  Numer i seria dowodu osobistego / paszportu *:

  data ważności  (rrrr-mm-dd)  *:
  rodzaj dokumentu *:

  __________

  Proszę podać imiona i nazwiska osób towarzyszących (z ew. zaznaczeniem, które z nich są osobami nietrenującymi lub dziećmi poniżej 12 lat):

  __________

  Dodatkowe uwagi, pytania itp.:

  Chcę otrzymywać informacje o innych wydarzeniach realizowanych przez Organizatora oraz wyrażam zgodę na używanie przez niego w tym celu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem oraz wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej środkami komunikacji elektronicznej.

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  ZOBACZ TEŻ INNE ORGANIZOWANE PRZEZ NAS OBOZY I WYJAZDY:

  BIKE FIT POZNAŃ Cycling Camp

  ZAPISY TRWAJĄ
  27.03-6.04.2024
  Calpe, Hiszpania

  Pakiety Pobytowe

  ZAPISY TRWAJĄ
  1.11.2023-30.04.2024
  Hiszpania

  Pakiety NAJTANEJ | Calpe i Costa Blanca

  ZAPISY TRWAJĄ
  1.11.2023-30.04.2024
  Calpe, Hiszpania

  Tour de France 2023 | Appetiteforsports.com

  15-22.07.2023
  Alpy, Francja

  Giro d'Italia 2023 | Appetiteforsports.com

  21-28.05.2023
  Dolomity, Włochy

  Open Camp | Calpe 2023

  19.02-1.03.2023
  Calpe, Hiszpania

  Obóz GVT | Calpe 2023

  5-16.02.2023
  Calpe, Hiszpania

  Open Camp | Calpe 2023

  29.01-8.02.2023
  Calpe, Hiszpania

  Costa Blanca Bike Race 2023

  26-29.01.2023
  Calpe, Hiszpania

  Graveloza w Calpe 2023

  13-22.01.2023
  Calpe, Hiszpania

  Pakiety z gwarancją ceny | Calpe

  1.11.22 - 30.04.23
  Calpe, Hiszpania

  Obóz GVT | Calpe 2023

  5-15.01.2023
  Calpe, Hiszpania

  Obóz noworoczny, Calpe | IronTeam

  3-10/13.01.2023
  Calpe, Hiszpania

  Garda Gravel Camp

  9-15.10.2022
  Garda, Włochy

  Europe Multisport Championships Bilbao 2022 | Appetiteforsports.com

  15-19.09.2022
  Bilbao, Hiszpania

  Tour de France Camp 2022 | Appetiteforsports.com

  8-16.07.2022
  Francja, Alpy

  Obóz treningowy Labosport Calpe 2022 | Appetiteforsports.com

  22-31.03.2022
  Calpe, Hiszpania

  Obóz z TriSpace Trek | Calpe

  15.02-1.03.2022
  Calpe, Hiszpania

  Obóz sylwestrowy | Calpe

  28.12-8.01.2022
  Calpe, Hiszpania

  Neon Camp | Denia 2022

  8-12 / 12-19.02.2022
  Dénia, Hiszpania

  Diablaki w Calpe | Obóz Diablak Beskid Extreme Triathlon

  7-14.12.2021
  Calpe, Hiszpania

  Costa Blanca | MTB z Basią Borowiecką

  23-30.11 / 7-14.12.2021
  Alfaz del Pi, Hiszpania

  Tenerife Camp 2021

  25.11-2.12.2021
  Teneryfa, Hiszpania

  Gran Fondo Alberto Contador | Kolarski tydzień na Costa Blanca

  23-30.09.2021
  Calpe, Hiszpania

  Triathlon Valencia

  23-27.09.2021
  Walencja, Hiszpania

  Dolomiti Camp 2021

  21-28.08.2021
  Dolomity, Włochy

  Tour de France Camp 2021

  5-12.07.2021
  Francja

  Garda Camp | Trenuj z Młynkiem

  14-21.06.2021
  Garda, Włochy

  Giro d'Italia 2021 | Obóz z Trenuj z Młynkiem

  22-29.05.2021
  Dolimity, Włochy

  13-20.03.2021
  Calpe, Hiszpania

  18-25.10.2020
  Garda, Włochy

  09.2020
  Bormio, Włochy

  14.03 - 24.03.2020
  Calpe, Hiszpania

  7.03 - 21.03.2020
  Calpe, Hiszpania

  22.02 - 7.03.2020
  Calpe, Hiszpania

  22.02 - 3.03.2020
  Calpe, Hiszpania

  28.12.2019 - 5/7.01.2020
  Calpe, Hiszpania

  29.10 - 5.11.2019
  Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie

  appetiteforsports.com

  Adventure Club | Partner Wykonawczy obozów sportowych Appetiteforsports.com

  Partnerem wykonawczym w zakresie organizacji Obozów Triathlonowych jest Biuro Podróży Adventure Club z siedzibą w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 16, (nr REGON 630577370), wpisane do rejestru organizatorów turystyki prowadzonego przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 694, a także posiadające obowiązkową umowę gwarancji ubezpieczeniowej zawartą z AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji, z siedzibą w Warszawie.
  wykorzystano zdjęcia z valenciatriathlon.com