New Year’s Training Camp : Calpe 2018/19 | Appetiteforsports.com

New Year's Training Camp | Appetiteforsports.com

[  OFFER DETAILS  ] [  PRICES  ] [  WHY TO GO?  ] [  WHY CALPE?  ] [  BOOKING FORM  ]  
TRAIN + RELAX

New Year’s Training Camp
with Tri-Space Team

Calpe, Spain  |  28.12.2018 – 4.01.2019

Zapraszamy na tygodniowy, sylwestrowo-noworoczny wyjazd treningowy z Tri-Space, dobrze znanym amatorskim teamem triathlonowym prowadzonym przez Adama Ziębę!
Co Cię tam czeka? Najprawdopodobniej piękna pogoda (słońce i ponad 20 stopni ciepła), zmotywowana i niesamowicie sympatyczna grupa uśmiechniętych „tri-space’owców”, z którymi każdy trening rowerowy daje podwójne efekty oraz niezapomniany wieczór sylwestrowy w pięknych hiszpańskich okolicznościach przyrody.
Przyjedź sam(a) lub w towarzystwie – żony, mężowie, partnerzy, dzieci są mile widziani (nawet oraz także wtedy, gdy są „nietrenujący”: tym razem obóz mieć będzie charakter „integracyjny”).
W cenie otrzymujesz: zakwaterowanie w wygodnych, w pełni wyposażonych apartamentach klasy premium, wynajem wysokiej klasy karbonowego roweru szosowego, opiekę trenerską podczas treningów rowerowych, pływackich oraz biegowych, transfery lotniskowe i… przywitanie Nowego Roku na hiszpańskiej plaży (o ile tylko mieć będziesz na to ochotę 🙂
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt na na adres: zapytania@appetiteforsports.com – pomożemy i wyjaśnimy!

OFFER DETAILS:

4-PERSON APARTMENTS (AP4):  

STANDARD Package: 1 person in a double bedroom (single bed)1 EUR 360 
STANDARD-LUX Package: 1 person in a double bedroom (double bed) for single use:  EUR 475 
STANDARD-DUO Package: 2 persons (training) in a double bedroom (double bed):  EUR 699  (for 2 persons)
STANDARD-FAMILY Package: 2 persons (1 training + 1 non-training2) in a double bedroom (double bed):  EUR 570  (for 2 persons)
1 osoby wykupujące ten pakiet zostaną zakwaterowane w pokoju dwuosobowym (z pojedynczymi łóżkami) z innym uczestnikiem Obozu
2 pakiet dla osoby nietrenującej nie obejmuje: wynajęcia roweru, wejść na basen, opieki trenerskiej, odżywek
2-PERSON APARTMENTS (AP2)3:
PREMIUM-LUX Package: 1 person in an apartment (single use):  EUR 600 
PREMIUM-DUO Package: 2 persons (training):  EUR 860  (for 2 persons)
PREMIUM-FAMILY Package: 2 persons (1 training + 1 non-training4):  EUR 699  (for 2 persons)
3 apartamenty 2-osobowe (AP2) można zarezerwować wyłącznie w całości – na wyłączność dla 1, 2 lub ewentualnie 3 osób (w apartamencie jest łóżko małżeńskie w sypialni oraz rozkładana sofa w salonie)
4 pakiet dla osoby nietrenującej nie obejmuje: wynajęcia roweru, wejść na basen, opieki trenerskiej, odżywek
Cena za 1 osobę trenującą obejmuje:

 • accommodation in 4- or 2-person comfortable apartments (depending on a chosen package – a description available in the previous tab 'Prices’)
 • road bike rent (high class, full carbon, Ultegra);
 • airport transfers (on Camp’s start/end days, together with the group);
 • possibility to take part in swimming trainings (2 training foreseen, additional pool entrance fee – EUR 5 per training);
 • coaching programme during the camp (groups of different fitness levels;
 • detailed cycling route guide przewodnik in the region (printed and electronic);
 • insurance.

Dodatkowo, uczestnicy mogą także wziąć udział w testach sprzętu i odżywek, które wraz z naszymi partnerami standardowo organizujemy w Calpe, a także zniżki do wybranych restauracji/kawiarni (nasza Karta VIP) i pomoc w organizacji czasu wolnego (także dla osób towarzyszących), które zawsze znajdują się w ofercie Appetiteforsports.com. Ponadto, każdy uczestnik Obozu może przyłączyć się do Programu ’Get Ready for 2019’ organizowanego przez Ocean Lava Triathlon Polska, dzięki czemu uzyskuje dostęp do wielu atrakcyjnych ofert dostępnych w ramach Programu, m.in. zniżek na sprzęt i usługi trenerskie oraz gwarancji niskiego wpisowego na edycję 2019 zawodów Triathlon Polska. Więcej informacji na stronie triathlonpolska.pl. Appetiteforsports.com | Club Card

DATES
The Camp will take place between Dec. 28, 2018 and Jan. 4 2019 r. (7 days).
If you want / have to come / leave earlier or later, please contact us and we’ll organize the stay for you.

Dopłaty za elementy niestandardowe

 

Opłata za osobę nietrenującą1 w AP4 910 zł
Dopłata do apartamentu AP4 na wyłączność przy 3 pełnopłatnych osobach 500 zł
Dopłata do apartamentu AP4 na wyłączność przy 2 pełnopłatnych osobach 1000 zł
5 osoba trenująca w AP4 (wykupionym w całości) 990 zł
5 osoba nietrenująca w AP4 (wykupionym w całości) 350 zł
3 osoba trenująca w AP2 990 zł
3 osoba nietrenująca w AP2 350 zł
dopłata za dziecko 0-2 lat 150 zł
dopłata za dziecko 0-2 lat 350 zł
dopłata do roweru wyższej klasy (z hamulcami tarczowymi) 110 zł2
1 pakiet dla osoby nietrenującej nie obejmuje: wynajęcia roweru, opieki trenerskiej
2 za wynajem przez cały okres pobytu
ZAKWATEROWANIE
Apartamenty, w których będą mieszkać uczestnicy Obozu, znajdują się w komfortowym apartamentowcu zlokalizowanym w Calpe, bardzo blisko plaży. Jest w nich w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, kuchenka, garnki i zastawa stołowa, sztućce itp.), łazienka, pralka, telewizja, klimatyzacja oraz WiFi. W pobliżu apartamentowca znajdują się liczne sklepy i restauracje, zatem przyrządzanie posiłków nie powinno stanowić najmniejszego problemu!
Uczestnicy mogą zostać zameldowani w jednym z dwóch typów apartamentów (w zależności od wybranego Pakietu):
 • AP2 – Apartament 2-osobowy: apartament z jedną sypialnią (z łóżkiem 2-osobowym), łazienką oraz salonem (z rozkładaną sofą); mogą w nim mieszkać komfortowo 2 osoby (na łóżku małżeńskim lub z wykorzystaniem sofy) lub ewentualnie 3 osoby (np. rodzice z dzieckiem)
 • AP4 – Apartament 4-osobowy: apartament z dwiema sypialniami (jedną z łóżkiem 2-osobowym i osobną łazienką oraz drugą z dwoma łóżkami pojedynczymi), kuchnią, łazienką oraz salonem (z rozkładaną sofą); mogą w nim mieszkać komfortowo 4 osoby (2 na łóżku małżeńskim, 2 na łóżkach pojedynczych), lub – w opcji budżetowej – 5 osób (jedna na sofie w salonie)
Rezerwując pobyt na Obozie, Klient wykupuje pojedyncze miejsce w wybranym przez siebie typie apartamentu. W przypadku AP4 do miejsc pozostałych w apartamencie Organizator przydzieli innych uczestników Obozu (tak, aby łącznie w AP4 nocowały cztery osoby). W AP4 można także wykupić cały pokój dwuosobowy z podwójnym łóżkiem – dla siebie lub z osobą towarzyszącą. W przypadku AP2 możliwe jest wyłącznie zarezerwowanie całego apartamentu (dla 1, 2 lub ew. 3 osób). Aby zarezerwować wspólne zakwaterowanie kilku osób w tym samym apartamencie, należy dokonać ich zgłoszenia na jednej Umowie lub ustalić szczegóły z Organizatorem. Przy takich rezerwacjach możecie liczyć na specjalną cenę!
PRZELOTY
W cenie obozu nie jest zawarty przelot na trasie z Polski do Alicante (gdzie znajduje się międzynarodowe lotnisko położone najbliżej Calpe) i z powrotem. Wynika to z faktu, iż jako osoba prywatna jesteś zazwyczaj w stanie zakupić bilet lotniczy taniej niż biuro podróży, dzięki czemu nie zwiększa się niepotrzebnie koszt Twojego wyjazdu.
Rekomendujemy przelot tanimi liniami lotniczymi Ryanair z lotniska w Poznaniu. Wyloty i przyloty z/do Poznania pokrywają się z terminami rozpoczęcia/zakończenia naszego obozu (wylot z POZ o godz. 11.10 rejsem nr FR2544, powrót rejsem FR2543 o godz. 7.30). Koszt pojedynczego biletu (w obie strony) waha się pomiędzy 600 a 1000 zł (w zależności od tego, kiedy i w jakiej taryfie go zakupisz).
Alternatywne połączenia (w te same dni) w podobnym przedziale dostępne są m.in. z Warszawy-Modlina (linie lotnicze TAP, Norwegian, Vueling), Krakowa (Ryanair, SAS) lub Gdańska (Ryanair, SAS, KLM).
Jeśli chcesz lub musisz przylecieć/wylecieć do/z Alicante wcześniej lub później, możliwe jest zmodyfikowanie dla Ciebie oferty Obozu. Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły.
OPIEKA TRENERSKA
Opiekę trenerską w trakcie Obozu koordynować będzie Adam Zięba – założyciel i trener najlepszego polskiego amatorskiego teamu triathlonowego Tri-Space, Mistrz Polski w Duathlonie oraz czynny zawodnik (zwycięzca wielu zawodów triathlonowych i biegowych w Polsce i zagranicą). Program Obozu przewiduje przede wszystkim skupienie się na treningach kolarskich, które – dzięki sprzyjającym temperaturom (ok 20 stopni) oraz warunkom geograficznym w Calpe i okolicach, pozwalają o tej porze roku uzyskać efekt treningowy nawet 2- lub 3-krotnie lepszy niż podczas treningów w kraju. Dla chętnych przewidziane są treningi pływackie (praca nad techniką) oraz biegowe. Jeśli chcesz lepiej przygotować się sportowo do Obozu, możesz skorzystać ze wsparcia trenerskiego Adama Zięby jeszcze przed wyjazdem. W ramach Programu 'Get Ready for 2019″ organizowanego przez Ocean Lava Triathlon Polska, dostępne są jeszcze pakiety treningowe (także zdalne) dla członków Programu.

Obóz sylwestrowy z Tri-Space to:

 • tydzień efektywnego treningu dopasowanego do Twojego poziomu zaawansowania
 • opieka jednego z najlepszych trenerów w Polsce
 • świetne towarzystwo i niepowtarzalny klimat tworzony przez ekipę Tri-Space
 • zakwaterowanie w komfortowych, w pełni wyposażonych apartamentach
 • wynajem wysokiej klasy rowerów szosowych w cenie
 • wieczór sylwestrowy nad hiszpańskim morzem
 • możliwość przyjazdu z osobami towarzyszącymi (także – nietrenującymi)

Czym jest Calpe i Costa Blanca?

 • Calpe to zimowa stolica europejskiego kolarstwa – ze względu na pogodę i idealne trasy trenują tam zarówno zawodowcy (ekipy World Touru), jak i amatorzy
 • nawet w grudniu temperatury oscylują zazwyczaj w przedziale 15-25 stopni Celsiusza
 • dłuższe dni pozwalają cieszyć się słońcem (a tego raczej nie zabraknie) i większą ilością czasu na trening na rowerze
 • urozmaicone trasy kolarskie pozwalają zrealizować każdy trening – od tempówek TT, poprzez jazdę w grupie, aż po wytrzymałość i siłę na nawet kilkunasto-kilometrowych podjazdach
 • dobrej jakości asfalt i wysoka kultura jazdy miejscowych kierowców pozwalają na bezpieczny i bezstresowy trening
 • piękne widoki, sąsiadujące ze sobą góry i może, gaje pomarańczowe i piaszczysta plaża
 • oraz o wiele więcej!… zobacz wszystkie zalety Costa Blanca: TUTAJ

 

FORMULARZ REZERWACJI WYJAZDU

Jeśli jesteś zainteresowany(a) skorzystaniem z oferty naszego obozu treningowego w Calpe, prosimy o wypełnienie poniższego formularza wstępnej rezerwacji. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, aby ustalić wszystkie szczegóły oraz przygotować dla Ciebie umowę

Jak wygląda proces rezerwacji i zakupu obozu?

KROK 1: wypełniasz i przesyłasz do nas formularz wstępnej rezerwacji (poniżej)

KROK 2: kontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie, aby doprecyzować szczegóły i wyjaśnić ewentualne wątpliwości

KROK 3: przesyłamy Ci (e-mailem) przygotowaną dla Ciebie umowę wraz ze wszystkimi załącznikami

KROK 4: umowy nie musisz podpisywać i wysyłać! wystarczy, że w ciągu 24h wpłacisz określoną w niej zaliczkę (30%), co jest równoznaczne z akceptacją przez Ciebie postanowień umowy i jej wejściem w życie

KROK 5: w tym samym czasie powinieneś/powinnaś dokonać rezerwacji przelotu (polecamy tanie linie Ryanair), aby mieć pewność, iż nie zabraknie dla Ciebie miejsca w samolocie (w razie czego służymy pomocą w procesie rezerwacji)

KROK 6: w terminie określonym w umowie wpłacasz pozostałą część ceny

KROK 7: wyjazd do Calpe! 🙂

Przy rezerwacji konieczna jest wpłata 30% zaliczki – reszta najpóźniej do 30 listopada 2018 r.  __________

  Proszę wybrać rodzaj apartamentu ?, w jakim zamierzasz zarezerwować pobyt *:

  Wybierz, czy osoba towarzysząca jest osobą trenującą czy nietrenującą

  Jeśli chcesz zarezerwować dodatkowe miejsca dla osób towarzyszących (w wybranym typie apartamentu), wybierz ich liczbę z rozwijanej listy poniżej
  > liczba osób towarzyszących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  Jeśli chcesz zarezerwować dodatkowe miejsca dla osób towarzyszących (w wybranym typie apartamentu), wybierz ich liczbę z rozwijanej listy poniżej
  > liczba osób towarzyszących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  __________

  Jeśli jesteś zainteresowany(a) wynajęciem na czas obozu roweru wyższej klasy (wyposażonego w hamulce tarczowe, klasy Merida Scultura 6000 / Medira Reacto Disc lub podobne), zaznacz pole poniżej   ?

  Dopłata do tej opcji wynosi 110 zł (za cały obóz). Liczba tak wyposażonych rowerów jest ograniczona – decyduje kolejność opłaconych zgłoszeń.

  tak, chcę wynająć rower wyższej klasy

  __________

  Informacje niezbędne do zawarcia umowy wyjazdu oraz ubezpieczenia:

  Twoje imię i nazwisko *:

  Twój adres e-mail *:

  Numer telefonu do kontaktu *:

  Data urodzenia (rrrr-mm-dd)  *:

  Adres zamieszkania * (ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość):

  Numer i seria dowodu osobistego / paszportu *:

  data ważności  (rrrr-mm-dd)  *:
  rodzaj dokumentu *:

  Rozmiar koszulki:

  __________

  Proszę podać imiona i nazwiska osób towarzyszących (z ew. zaznaczeniem, które z nich są osobami korzystającymi z pakietu dla osób nietrenujących lub dziećmi poniżej 12 lat):

  __________

  Dodatkowe uwagi, pytania itp..:

  Chcę otrzymywać informacje o innych wydarzeniach realizowanych przez Organizatora oraz wyrażam zgodę na używanie przez niego w tym celu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem oraz wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej środkami komunikacji elektronicznej.

  ZOBACZ TEŻ INNE ORGANIZOWANE PRZEZ NAS OBOZY I WYJAZDY:

  12.03 – 23.03.2018
  Calpe, Hiszpania

  23.03 – 2.04.2018
  Altea, Hiszpania

  18.02 – 3.03.2019
  Sri Lanka

  zdjęcia: www.cosmofoto.pl

  appetiteforsports.com

  Adventure Club | Partner Wykonawczy obozów sportowych Appetiteforsports.com

  Partnerem wykonawczym w zakresie organizacji Obozów Triathlonowych jest Biuro Podróży Adventure Club z siedzibą w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 16, (nr REGON 630577370), wpisane do rejestru organizatorów turystyki prowadzonego przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 694, a także posiadające obowiązkową umowę gwarancji ubezpieczeniowej zawartą z AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji, z siedzibą w Warszawie.