Altea Triathlon Camp 2019 | Appetiteforsports.com
[  SZCZEGÓŁY OFERTY  ] [  CENY  ] [  DLACZEGO WARTO?  ] [  DLACZEGO ALTEA?  ] [  FORMULARZ REZERWACJI  ]  
PREMIUM TRAINING

Altea Triathlon Camp

Altea, Hiszpania | 23 marca – 2 kwietnia 2019

Zapraszamy na 10-dniowy obóz treningowy do zimowej kolarskiej „mekki” na hiszpańskie wybrzeże Costa Blanca. Tym razem jednak nie do rozleklamowanego Calpe, a do położonego nieco bardziej na południe miasteczka Altea – miejsca z piękną starówką, jeszcze piękniejszą promenadą, świetnymi restauracjami i zupełnie innym, mniej turystycznym, klimatem. Altea to miejsce, gdzie na ulicach nie roi się od rowerów, a jednak przyjeżdżają tam i stacjonują zimą kolarskie grupy zawodowe. Bliżej stamtąd do gór, gdzie o czerwoną koszulkę lidera walczyli wielokrotnie kolarze Vuelty.
Uczestnicy Obozu mieszkać będą w 4-gwiazdkowym hotelu Cap Negret. Hotel ten specjalizuje się w obsłudze sportowców (a w szczególności – kolarzy), dlatego do naszej dyspozycji będą nie tylko wygodne pokoje z widokiem na morze, ale także pełna infrastruktura do obsługi sprzętu (zamykane boksy na rowery, warsztat, myjka), siłownia, a także restauracja z posiłkami przygotowywanymi pod kątem potrzeb sportowców.
TrenerTriathlonu.pl | Partnerzy Appetiteforsports.comPlan treningowy Obozu opracowany został przez Huberta Króla – założyciela TrenerTriathlonu.pl oraz trenera z wieloletnim doświadczeniem zarówno zawodniczym (kilka medali Mistrzostw Polski, jak i szkoleniowym, który będzie również prowadzić oraz koordynować treningi na miejscu, a także – o ile będzie taka potrzeba – przygotuje plan treningowy przygotowujący do wyjazdu, tak, aby efekt sportowy Obozu był jak najlepszy. Doświadczenie pokazuje, że przeprowadzone w okresie wiosennym 10-dniowe zgrupowanie w Hiszpanii odpowiada mniej więcej 4-5 tygodniom pracy treningowej w Polsce (trenażer, siłownia). Czy warto? Na to pytanie trzeba odpowiedzieć sobie samodzielnie, my możemy tylko dodać, iż uczestnicy naszych poprzednich obozów uważają, iż efekt, jaki osiągnęli, znacznie przewyższał potencjalne zyski, jakie można osiągnąć np. poprzez inwestycje w drogi sprzęt. No bo przecież nie od dziś wiadomo, ze „rower sam nie pojedzie…”
Co Cię czeka na miejscu? W marcu będzie to ciepła i piękna pogoda (słońce i ponad 20 stopni C to praktycznie pewnik), urozmaicone i niezapomniane widokowo trasy kolarskie, treningi kolarskie, biegowe i pływackie w grupach o zróżnicowanym poziomie… Przyjedź sam(a) lub w towarzystwie – żony, mężowie, partnerzy, dzieci są mile widziani (nawet oraz także wtedy, gdy są „nietrenujący”). W Altei nikt nie będzie się nudzić, a pobliskie Alicante czy Walencja oferują wiele atrakcji turystycznych.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt na na adres: zapytania@appetiteforsports.com – pomożemy i wyjaśnimy!

SZCZEGÓŁY OFERTY:

CENY:

Cena podstawowa za osobę trenującą: 3190 zł 
Cena za osobę towarzyszącą nietrenującą1: 2280 zł 
1 pakiet dla osoby nietrenującej nie obejmuje: udziału w treningach i warsztatach, wejść na basen i planów treningowych; zakwaterowanie wspólne z uczestnikiem trenującym
DOPŁATY OPCJONALNE:
zakwaterowanie indywidualne2:  200 EUR 
wynajem roweru3:  126 EUR  (na cały czas trwania obozu)
wynajem roweru wyższej klasy4:  155 EUR 
przedłużenie pobytu: ustalenia indywidualne w zależności od dat i oczekiwań
przylot/wylot w innych dniach/godzinach5: dopłata za indywidualne transfery lotniskowe (w zależności od terminów)
2 cena podstawowa obejmuje zakwaterowanie (w standardzie HB) w pokoju dwuosobowym w hotelu Cap Negret**** (wspólne z innym uczestnikiem obozu); dopłata dotyczy rezerwacji pokoju na wyłączność dla jednej osoby
3 rower szosowy karbonowy (Merida Scultura lub podobny), osprzęt klasy Ultegra
4 rower szosowy wyższej klasy (wyposażony w hamulce tarczowe) typu Merida Scultura 6000 lub podobny
5 cena podstawowa obejmuje transfery dopasowane do rekomendowanych rejsów liniami Ryanair tj. Modlin -> Alicante FR1001 o godz. 10.45 oraz Alicante -> Modlin FR1002 o godz. 6.45
ZNIŻKI:
cena za osobę trenującą przy wspólnej rezerwacji dla dwóch osób trenujących nocujących w jednym pokoju:  2999 zł 
cena podstawowa za osobę trenującą przy rezerwacji do 30.11.2018 2999 zł 
cena podstawowa za osobę towarzyszącą nietrenującą przy rezerwacji do 30.11.2018 2190 zł 

Cena za 1 osobę trenującą obejmuje:

 • zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach w hotelu Cap Negret ****
 • wyżywienie typu HB (śniadanie + obiadokolacja w formie bufetu, bogate menu oparte na zdrowych produktach, odpowiednie dla sportowców)
 • udział w 3 treningach pływackich na basenie sportowym (głównie praca nad techniką + analiza wideo);
 • udział w 6 treningach biegowych (intensywność i charakter dopasowane do indywidualnego poziomu i celów; możliwa także analiza techniki biegu);
 • udział w 9 treningach kolarskich (podział na grupy o różnym poziomie prowadzonych przez trenera);
 • teoria i praktyka treningu ogólnorozwojowego i siłowego w triathlonie (w tym zajęcia na siłowni)
 • udział w 3 warsztatach teoretycznych (dot. m.in. treningu z pomiarem mocy oraz odżywiania w sportach wytrzymałościowych);
 • plan przygotowania treningowego do Obozu (przed przyjazdem, dla chętnych);
 • transfery z/do lotniska w Alicante (w dniu rozpoczęcia i zakończenia Obozu, w godzinach pokrywających się z godzinami przylotu i odlotu rejsu linii Ryanair z/do Modlina);
 • szczegółowy przewodnik po trasach kolarskich w regionie (z mapami i opisami);
 • w hotelu: dostęp do WiFi, siłowni, boksów rowerowych, warsztatu i myjki, pralki i suszarki
 • ubezpieczenie KL/NNW w wersji 'sport’;
 • zniżki do wybranych restauracji/kawiarni (Karta VIP Appetiteforsports) i pomoc w organizacji czasu wolnego (także dla osób towarzyszących).

Dodatkowo, uczestnicy mają także możliwość (za dodatkową opłatą):

 • wynajęcia wysokiej klasy roweru szosowego na cały czas pobytu (dopasowanie i obsługa techniczna w cenie) – co może być opcją wygodniejszą (a często i tańszą) niż przywożenie własnego sprzętu;
 • skorzystania z zabiegów fizjoterapii lub masażu;
 Appetiteforsports.com | Club Card
TERMIN
Wyjazd odbędzie się w dniach 23 marca – 2 kwietnia 2019 r. (10 dni).
Jeśli chcesz / musisz przyjechać lub wyjechać nieco wcześniej / później, skontaktuj się z nami, a spróbujemy ustalić, jak zorganizować wszystko w Twoim przypadku.
ZAKWATEROWANIE
Uczestnicy Obozu nocować będą w 4-gwiazdkowym hotelu Cap Negret w miejscowości Altea. W cenie podstawowej jest uwzględnione zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym (wspólnie z innym uczestnikiem), jednak możliwe jest wykupienie opcji rezerwacji pokoju na wyłączność.
Standard wyżywienia: HB, czyli 2 posiłki – śniadanie + obiadokolacja (w formie bufetu, bogate menu oparte na zdrowych produktach, odpowiednie dla sportowców; w cenie – woda i wino).
W hotelu dostępne jest bezpłatne WiFi. Uczestnicy Obozu będą także mieli nieograniczony dostęp do siłowni, zamykanych boksów rowerowych, warsztatu oraz myjki do rowerów, a także pralki i suszarki.
 

PRZELOTY
W cenie obozu nie jest zawarty przelot na trasie z Polski do Alicante (gdzie znajduje się międzynarodowe lotnisko położone najbliżej Calpe) i z powrotem. Wynika to z faktu, iż jako osoba prywatna jesteś zazwyczaj w stanie zakupić bilet w tanich liniach lotniczych  (a takie między innymi obsługują połączenia do/z Alicante) w cenie niższej niż przez biuro podróży, dzięki czemu nie zwiększa się niepotrzebnie koszt Twojego wyjazdu.
Rekomendujemy przelot tanimi liniami lotniczymi Ryanair z lotniska Warszawa-Modlin. Wyloty i przyloty z/do Modlina pokrywają się z terminami rozpoczęcia/zakończenia naszego obozu (wylot z Modlina o godz. 10.45 rejsem nr FR1001, powrót rejsem FR1002 o godz. 6.50).
W tych samych dniach z/do Warszawy latają jeszcze m.in. Brussels Airlines oraz Norwegian. Koszt pojedynczego biletu (w obie strony) waha się pomiędzy 400 a 800 zł (w zależności od tego, kiedy i w jakiej taryfie go zakupisz).
Jeśli chcesz lub musisz przylecieć/wylecieć do/z Alicante wcześniej lub później, możliwe jest zmodyfikowanie dla Ciebie oferty Obozu. Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły.

OPIEKA TRENERSKA
Opiekę trenerską w trakcie Obozu koordynować będzie Hubert Król – założyciel centrum treningu TrenerTriathlonu.pl oraz trener z wieloletnim doświadczeniem zarówno zawodniczym (kilka medali Mistrzostw Polski), jak i szkoleniowym.
W czasie Obozu przewidziane jest wykonanie łącznie kilkunastu treningów (w grupach o różnym poziomie zaawansowania), zajęcia teoretyczne, a także możliwość bieżących konsultacji z obecnymi na miejscu szkoleniowcami. Szczegółowy program treningowy przedstawiony jest w sąsiedniej zakładce (’Plan treningów’).
O ile będzie taka potrzeba i/lub chęć ze strony uczestnika – nasi trenerzy przygotują także indywidualny plan treningowy przygotowujący do wyjazdu, tak, aby efekt sportowy Obozu był jak najlepszy.
Doświadczenie pokazuje, że przeprowadzone w okresie wiosennym 10-dniowe zgrupowanie w Hiszpanii odpowiada mniej więcej 4-5 tygodniom pracy treningowej w Polsce (trenażer, siłownia). Czy warto? Na to pytanie trzeba odpowiedzieć sobie samodzielnie, my możemy tylko dodać, iż uczestnicy naszych poprzednich obozów uważają, iż efekt, jaki osiągnęli, znacznie przewyższał potencjalne zyski, jakie można osiągnąć np. poprzez inwestycje w drogi sprzęt. No bo przecież nie od dziś wiadomo, ze “rower sam nie pojedzie…”
TrenerTriathlonu.pl | Partnerzy Appetiteforsports.com
PLAN TRENINGOWY
(kliknij, aby powiększyć)
Altea Triathlon Camp | Appetiteforsports.com
 

Triathlon Camp Altea to:

 • 10 dni efektywnego treningu dopasowanego do Twojego poziomu zaawansowania
 • kompleksowa opieka szkoleniowa i plan treningowy przygotowany przez Huberta Króla (TrenerTriathlonu.pl)
 • dostępność trenerów na miejscu i możliwość indywidualnych konsultacji
 • analiza techniki pływackiej i biegowej (przy pomocy kamery) wraz z zaleceniami treningowymi
 • komfortowe zakwaterowanie w 4-gwiazdkowym hotelu Cap Negret
 • wyżywienie w standardzie HB (śniadania + obiadokolacje) z bogatym menu dostosowanym dla sportowców
 • pakiet usług hotelowych dostępnych dla zawodowych ekip kolarskich (bike box, myjka i warsztat rowerowy, pralki i suszarki)
 • możliwość przyjazdu z osobami towarzyszącymi (także – nietrenującymi)
 • możliwość wynajmu na miejscu wysokiej klasy rowerów szosowych w bardzo dobrej cenie
 • możliwość skorzystania z zabiegów masażu i fizjoterapii (dodatkowo płatne)

Dlaczego Altea?

 • położona (podobnie jak Calpe) na Costa Blanca, gdzie – ze względu na pogodę (15-20 st. C) i idealne, urozmaicone trasy kolarskie – trenują zimą zarówno zawodowcy (ekipy World Touru), jak i amatorzy
 • mniej zatłoczona niż modne Calpe, z piękniejszą starówką i nadmorską promenadą
 • wygodniejszy i szybszy (niż z Calpe) dojazd do licznych tras kolarskich, z których spora część wiedzie przez miejsca, gdzie ścigali się zawodnicy Vuelta España
 • świetne trasy biegowe o różnym charakterze, na których można przeprowadzić każdy rodzaj treningu
 • dobrej jakości asfalt i wysoka kultura jazdy miejscowych kierowców pozwalają na bezpieczny i bezstresowy trening
 • dłuższe (niż w Polsce) dni pozwalają cieszyć się słońcem i większą ilością czasu na trening na rowerze
 • piękne widoki, sąsiadujące ze sobą góry i morze, gaje pomarańczowe i piaszczysta plaża

FORMULARZ REZERWACJI WYJAZDU

Jeśli jesteś zainteresowany(a) skorzystaniem z oferty naszego obozu treningowego w Calpe, prosimy o wypełnienie poniższego formularza wstępnej rezerwacji. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, aby ustalić wszystkie szczegóły oraz przygotować dla Ciebie umowę

Jak wygląda proces rezerwacji i zakupu obozu?

KROK 1: wypełniasz i przesyłasz do nas formularz wstępnej rezerwacji (poniżej)

KROK 2: kontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie, aby doprecyzować szczegóły i wyjaśnić ewentualne wątpliwości

KROK 3: przesyłamy Ci (e-mailem) przygotowaną dla Ciebie umowę wraz ze wszystkimi załącznikami

KROK 4: umowy nie musisz podpisywać i wysyłać! wystarczy, że w ciągu 24h wpłacisz określoną w niej zaliczkę (30%), co jest równoznaczne z akceptacją przez Ciebie postanowień umowy i jej wejściem w życie

KROK 5: w tym samym czasie powinieneś/powinnaś dokonać rezerwacji przelotu (polecamy tanie linie Ryanair), aby mieć pewność, iż nie zabraknie dla Ciebie miejsca w samolocie (w razie czego służymy pomocą w procesie rezerwacji)

KROK 6: w terminie określonym w umowie wpłacasz pozostałą część ceny

KROK 7: wyjazd do Hiszpanii! 🙂

Przy rezerwacji konieczna jest wpłata 30% zaliczki – reszta najpóźniej do 31 stycznia 2019 r.  __________

  Proszę wybrać rodzaj zakwaterowania ? *:

  Wybierz, czy osoba towarzysząca jest osobą trenującą czy nietrenującą

  __________

  Jeśli jesteś zainteresowany(a) wynajęciem na czas obozu roweru szosowego (karbonowy, Merida Scultura lub podobny, osprzęt klasy Ultegra), zaznacz pole poniżej 

  Dopłata do tej opcji wynosi 126 EUR (za cały obóz, płatne na miejscu).

  tak, chcę wynająć rower

  __________

  Jeśli jesteś zainteresowany(a) wynajęciem na czas obozu roweru wyższej klasy (wyposażonego w hamulce tarczowe, klasy Merida Scultura 6000 / Medira Reacto Disc lub podobne), zaznacz pole poniżej 

  Dopłata do tej opcji wynosi 155 EUR (za cały obóz, płatne na miejscu). Liczba tak wyposażonych rowerów jest ograniczona – decyduje kolejność opłaconych zgłoszeń.

  tak, chcę wynająć rower wyższej klasy

  __________

  Informacje niezbędne do zawarcia umowy wyjazdu oraz ubezpieczenia:

  Twoje imię i nazwisko *:

  Twój adres e-mail *:

  Numer telefonu do kontaktu *:

  Data urodzenia (rrrr-mm-dd)  *:

  Adres zamieszkania * (ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość):

  Numer i seria dowodu osobistego / paszportu *:

  data ważności  (rrrr-mm-dd)  *:
  rodzaj dokumentu *:

  Rozmiar koszulki:

  __________

  Dane osoby towarzyszącej:

  imię i nazwisko *:

  adres e-mail *:

  numer telefonu do kontaktu *:

  data urodzenia (rrrr-mm-dd)  *:

  adres zamieszkania * (ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość):

  numer i seria dowodu osobistego / paszportu *:

  data ważności  (rrrr-mm-dd)  *:
  rodzaj dokumentu *:

  __________

  Dodatkowe uwagi, pytania itp..:

  Chcę otrzymywać informacje o innych wydarzeniach realizowanych przez Organizatora oraz wyrażam zgodę na używanie przez niego w tym celu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem oraz wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej środkami komunikacji elektronicznej.

  zdjęcia: www.cosmofoto.pl

  appetiteforsports.com

  Adventure Club | Partner Wykonawczy obozów sportowych Appetiteforsports.com

  Partnerem wykonawczym w zakresie organizacji Obozów Triathlonowych jest Biuro Podróży Adventure Club z siedzibą w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 16, (nr REGON 630577370), wpisane do rejestru organizatorów turystyki prowadzonego przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 694, a także posiadające obowiązkową umowę gwarancji ubezpieczeniowej zawartą z AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji, z siedzibą w Warszawie.