Obóz treningowy z Tri-Space | Calpe 2019 | Appetiteforsports.com
[  SZCZEGÓŁY OFERTY  ] [  CENY  ] [  DLACZEGO WARTO?  ] [  DLACZEGO CALPE?  ] [  FORMULARZ REZERWACJI  ]  
TRAINING CAMP

Obóz treningowy z Tri-Space

Calpe, Hiszpania | 12-23 marca 2019

Zapraszamy na 11-dniowy marcowy obóz treningowy z Tri-Space – jednym z najlepszych polskich amatorskich teamów triathlonowych. Tri-Space, jak co roku, wybiera się do Calpe, aby szlifować formę wtedy, kiedy w Polsce pogoda jeszcze nie sprzyja. I, jak widać po ich wynikach, działa to bardzo dobrze! Kilkanaście dobrze przepracowanych wiosennych dni w Hiszpanii pozwala uzyskać efekt treningowy równy kilku tygodniom pracy w Polsce (na trenażerze i/lub w zimnie i przy kapryśnej aurze).
Obóz, pod kątem szkoleniowym, poprowadzi założyciel i trener Tri-Space – Adam Zięba. O efekty sportowe nie trzeba się więc martwić, zaś odpowiednia atmosfera pozatreningowa zapewniona będzie przez przesympatycznych i ciągle uśmiechniętych „tri-space’owców”…
Co Cię czeka na miejscu? W marcu będzie to ciepła i piękna pogoda (słońce i ponad 20 stopni C to praktycznie pewnik), urozmaicone i niezapomniane widokowo trasy kolarskie, treningi kolarskie, biegowe i pływackie w grupach o zróżnicowanym poziomie… Przyjedź sam(a) lub w towarzystwie – żony, mężowie, partnerzy, dzieci są mile widziani (nawet oraz także wtedy, gdy są „nietrenujący”).
W cenie otrzymujesz: zakwaterowanie w wygodnych, w pełni wyposażonych apartamentach klasy premium, wynajem wysokiej klasy karbonowego roweru szosowego, opiekę trenerską podczas treningów rowerowych (7-10), pływackich (3) oraz biegowych (3-5), transfery lotniskowe i in.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt na na adres: zapytania@appetiteforsports.com – pomożemy i wyjaśnimy!

SZCZEGÓŁY OFERTY:

APARTAMENTY 4-osobowe (AP4):  

Pakiet STANDARD: 1 osoba w pokoju dwuosobowym (łóżko pojedyncze)lub na sofie:  1990 zł 
Pakiet STANDARD-LUX: 1 osoba w pokoju dwuosobowym (łóżko podwójne) do samodzielnego wykorzystania:  2570 zł 
Pakiet STANDARD-DUO: 2 osoby (trenujące) w pokoju dwuosobowym (łóżko podwójne):  3890 zł  (za 2 osoby)
Pakiet STANDARD-FAMILY: 2 osoby (trenująca i nietrenująca2) w pokoju dwuosobowym (łóżko podwójne):  2980 zł  (za 2 osoby)
1 osoby wykupujące ten pakiet zostaną zakwaterowane w pokoju dwuosobowym (z pojedynczymi łóżkami) z innym uczestnikiem Obozu
2 pakiet dla osoby nietrenującej nie obejmuje: wynajęcia roweru, wejść na basen, opieki trenerskiej, odżywek
APARTAMENTY 2-osobowe (AP2)3:
Pakiet PREMIUM-LUX: 1 osoba w apartamencie do samodzielnego wykorzystania:  3490 zł 
Pakiet PREMIUM-DUO: 2 osoby (trenujące):  4990 zł  (za 2 osoby)
Pakiet PREMIUM-FAMILY: 2 osoby (trenująca i nietrenująca4):  3990 zł  (za 2 osoby)
3 apartamenty 2-osobowe (AP2) można zarezerwować wyłącznie w całości – na wyłączność dla 1, 2 lub ewentualnie 3 osób (w apartamencie jest łóżko małżeńskie w sypialni oraz rozkładana sofa w salonie)
4 pakiet dla osoby nietrenującej nie obejmuje: wynajęcia roweru, wejść na basen, opieki trenerskiej, odżywek
Cena za 1 osobę trenującą obejmuje:

 • noclegi w apartamencie 4-osobowym (AP4) lub 2-osobowym (AP2), w zależności od wykupionego pakietu (opis apartamentów w sąsiedniej zakładce – 'Cena’)
 • wynajęcie wysokiej klasy roweru szosowego na cały czas pobytu (dopasowanie i obsługa techniczna w cenie);
 • transfery z/do lotniska w Alicante (w dniu rozpoczęcia i zakończenia Obozu, w godzinach pokrywających się z godzinami przylotu i odlotu rejsu linii Ryanair z/do Modlina);
 • udział w 3 treningach pływackich na basenie sportowym (głównie praca nad techniką);
 • opieka trenerska w czasie obozu dla różnych poziomów zaawansowania i dystansów, na których zamierzasz startować;
 • szczegółowy przewodnik po trasach kolarskich w regionie (z mapami i opisami);
 • ubezpieczenie KL/NNW w wersji 'sport’ (szczegółowe warunki są załącznikiem do Umowy stanowiącym jej integralną część).

Dodatkowo, uczestnicy mogą także wziąć udział w testach sprzętu i odżywek, które wraz z naszymi partnerami standardowo organizujemy w Calpe, a także zniżki do wybranych restauracji/kawiarni (nasza Karta VIP) i pomoc w organizacji czasu wolnego (także dla osób towarzyszących), które zawsze znajdują się w ofercie Appetiteforsports.com.

 Appetiteforsports.com | Club Card
TERMIN Impreza odbędzie się w dniach 12-23 marca 2019 r. (11 dni). Jeśli jednak chcesz / musisz przyjechać lub wyjechać nieco wcześniej / później, skontaktuj się z nami, a spróbujemy ustalić, jak zorganizować wszystko w Twoim przypadku.

Dopłaty za elementy niestandardowe  

Opłata za osobę nietrenującą1 w AP4 995 zł
Dopłata do apartamentu AP4 na wyłączność przy 3 pełnopłatnych osobach 580 zł
Dopłata do apartamentu AP4 na wyłączność przy 2 pełnopłatnych osobach 1160 zł
5 osoba trenująca w AP4 (wykupionym w całości) 1280 zł
5 osoba nietrenująca w AP4 (wykupionym w całości) 360 zł
3 osoba trenująca w AP2 1280 zł
3 osoba nietrenująca w AP2 360 zł
dopłata za dziecko 0-2 lat 150 zł
dopłata za dziecko 0-2 lat 350 zł
dopłata do roweru wyższej klasy (z hamulcami tarczowymi) 160 zł2
1 pakiet dla osoby nietrenującej nie obejmuje: wynajęcia roweru, opieki trenerskiej
2 za wynajem przez cały okres pobytu
 
 
ZAKWATEROWANIE
Apartamenty, w których będą mieszkać uczestnicy Obozu, znajdują się w komfortowym apartamentowcu zlokalizowanym w Calpe, bardzo blisko plaży. Jest w nich w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, kuchenka, garnki i zastawa stołowa, sztućce itp.), łazienka, pralka, telewizja, klimatyzacja oraz WiFi. W pobliżu apartamentowca znajdują się liczne sklepy i restauracje, zatem przyrządzanie posiłków nie powinno stanowić najmniejszego problemu!
 
Uczestnicy mogą zostać zameldowani w jednym z dwóch typów apartamentów (w zależności od wybranego Pakietu):
 • AP2 – Apartament 2-osobowy: apartament z jedną sypialnią (z łóżkiem 2-osobowym), łazienką oraz salonem (z rozkładaną sofą); mogą w nim mieszkać komfortowo 2 osoby (na łóżku małżeńskim lub z wykorzystaniem sofy) lub ewentualnie 3 osoby (np. rodzice z dzieckiem)
 • AP4 – Apartament 4-osobowy: apartament z dwiema sypialniami (jedną z łóżkiem 2-osobowym i osobną łazienką oraz drugą z dwoma łóżkami pojedynczymi), kuchnią, łazienką oraz salonem (z rozkładaną sofą); mogą w nim mieszkać komfortowo 4 osoby (2 na łóżku małżeńskim, 2 na łóżkach pojedynczych), lub – w opcji budżetowej – 5 osób (jedna na sofie w salonie)
Rezerwując pobyt na Obozie, Klient wykupuje pojedyncze miejsce w wybranym przez siebie typie apartamentu. W przypadku AP4 do miejsc pozostałych w apartamencie Organizator przydzieli innych uczestników Obozu (tak, aby łącznie w AP4 nocowały cztery osoby). W AP4 można także wykupić cały pokój dwuosobowy z podwójnym łóżkiem – dla siebie lub z osobą towarzyszącą. W przypadku AP2 możliwe jest wyłącznie zarezerwowanie całego apartamentu (dla 1, 2 lub ew. 3 osób). Aby zarezerwować wspólne zakwaterowanie kilku osób w tym samym apartamencie, należy dokonać ich zgłoszenia na jednej Umowie lub ustalić szczegóły z Organizatorem. Przy takich rezerwacjach możecie liczyć na specjalną cenę!
PRZELOTY
W cenie obozu nie jest zawarty przelot na trasie z Polski do Alicante (gdzie znajduje się międzynarodowe lotnisko położone najbliżej Calpe) i z powrotem. Wynika to z faktu, iż jako osoba prywatna jesteś zazwyczaj w stanie zakupić bilet lotniczy taniej niż biuro podróży, dzięki czemu nie zwiększa się niepotrzebnie koszt Twojego wyjazdu.
Rekomendujemy przelot tanimi liniami lotniczymi Ryanair z lotniska Warszawa-Modlin. Wyloty i przyloty z/do Modlina pokrywają się z terminami rozpoczęcia/zakończenia naszego obozu (wylot z Modlina o godz. 10.45 rejsem nr FR1001, powrót rejsem FR1002 o godz. 6.45). Koszt pojedynczego biletu (w obie strony) waha się pomiędzy 400 a 800 zł (w zależności od tego, kiedy i w jakiej taryfie go zakupisz).
Alternatywne połączenia (w te same dni) w podobnym przedziale cenowym oferują jeszcze z Warszawy inne linie lotnicze np. Brussels Airlines, TAP, Norwegian. to lot z Krakowa.
Jeśli chcesz lub musisz przylecieć/wylecieć do/z Alicante wcześniej lub później, możliwe jest zmodyfikowanie dla Ciebie oferty Obozu. Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły.
OPIEKA TRENERSKA
Opiekę trenerską w trakcie Obozu koordynować będzie Adam Zięba – założyciel i trener najlepszego polskiego amatorskiego teamu triathlonowego Tri-Space, Mistrz Polski w Duathlonie oraz czynny zawodnik (zwycięzca wielu zawodów triathlonowych i biegowych w Polsce i zagranicą).
Program Obozu przewiduje przede wszystkim skupienie się na treningach kolarskich, które – dzięki sprzyjającym temperaturom (ok 20 stopni) oraz warunkom geograficznym w Calpe i okolicach, pozwalają o tej porze roku uzyskać efekt treningowy nawet 2- lub 3-krotnie lepszy niż podczas treningów w kraju. Dla chętnych przewidziane są treningi pływackie (praca nad techniką) oraz biegowe. Jeśli chcesz lepiej przygotować się sportowo do Obozu, możesz skorzystać ze wsparcia trenerskiego Adama Zięby jeszcze przed wyjazdem. W ramach Programu 'Get Ready for 2019″ organizowanego przez Ocean Lava Triathlon Polska, dostępne są jeszcze pakiety treningowe (także zdalne) dla członków Programu.

Obóz treningowy z Tri-Space to:

 • 11 dni efektywnego treningu dopasowanego do Twojego poziomu zaawansowania
 • opieka jednego z najlepszych trenerów w Polsce
 • świetne towarzystwo i niepowtarzalny klimat tworzony przez ekipę Tri-Space
 • zakwaterowanie w komfortowych, w pełni wyposażonych apartamentach
 • wynajem wysokiej klasy rowerów szosowych w cenie
 • możliwość przyjazdu z osobami towarzyszącymi (także – nietrenującymi)

Czym jest Calpe i Costa Blanca?

 • Calpe to zimowa stolica europejskiego kolarstwa – ze względu na pogodę i idealne trasy trenują tam zarówno zawodowcy (ekipy World Touru), jak i amatorzy
 • nawet w grudniu temperatury oscylują zazwyczaj w przedziale 15-25 stopni Celsiusza
 • dłuższe dni pozwalają cieszyć się słońcem (a tego raczej nie zabraknie) i większą ilością czasu na trening na rowerze
 • urozmaicone trasy kolarskie pozwalają zrealizować każdy trening – od tempówek TT, poprzez jazdę w grupie, aż po wytrzymałość i siłę na nawet kilkunasto-kilometrowych podjazdach
 • dobrej jakości asfalt i wysoka kultura jazdy miejscowych kierowców pozwalają na bezpieczny i bezstresowy trening
 • piękne widoki, sąsiadujące ze sobą góry i może, gaje pomarańczowe i piaszczysta plaża
 • oraz o wiele więcej!… zobacz wszystkie zalety Costa Blanca: TUTAJ

 

FORMULARZ REZERWACJI WYJAZDU

Jeśli jesteś zainteresowany(a) skorzystaniem z oferty naszego obozu treningowego w Calpe, prosimy o wypełnienie poniższego formularza wstępnej rezerwacji. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, aby ustalić wszystkie szczegóły oraz przygotować dla Ciebie umowę

Jak wygląda proces rezerwacji i zakupu obozu?

KROK 1: wypełniasz i przesyłasz do nas formularz wstępnej rezerwacji (poniżej)

KROK 2: kontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie, aby doprecyzować szczegóły i wyjaśnić ewentualne wątpliwości

KROK 3: przesyłamy Ci (e-mailem) przygotowaną dla Ciebie umowę wraz ze wszystkimi załącznikami

KROK 4: umowy nie musisz podpisywać i wysyłać! wystarczy, że w ciągu 24h wpłacisz określoną w niej zaliczkę (30%), co jest równoznaczne z akceptacją przez Ciebie postanowień umowy i jej wejściem w życie

KROK 5: w tym samym czasie powinieneś/powinnaś dokonać rezerwacji przelotu (polecamy tanie linie Ryanair), aby mieć pewność, iż nie zabraknie dla Ciebie miejsca w samolocie (w razie czego służymy pomocą w procesie rezerwacji)

KROK 6: w terminie określonym w umowie wpłacasz pozostałą część ceny

KROK 7: wyjazd do Calpe! 🙂

Przy rezerwacji konieczna jest wpłata 30% zaliczki – reszta najpóźniej do 31 stycznia 2019 r.  __________

  Proszę wybrać rodzaj apartamentu ?, w jakim zamierzasz zarezerwować pobyt *:

  Wybierz, czy osoba towarzysząca jest osobą trenującą czy nietrenującą

  Jeśli chcesz zarezerwować dodatkowe miejsca dla osób towarzyszących (w wybranym typie apartamentu), wybierz ich liczbę z rozwijanej listy poniżej
  > liczba osób towarzyszących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  Jeśli chcesz zarezerwować dodatkowe miejsca dla osób towarzyszących (w wybranym typie apartamentu), wybierz ich liczbę z rozwijanej listy poniżej
  > liczba osób towarzyszących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  __________

  Jeśli jesteś zainteresowany(a) wynajęciem na czas obozu roweru wyższej klasy (wyposażonego w hamulce tarczowe, klasy Merida Scultura 6000 / Medira Reacto Disc lub podobne), zaznacz pole poniżej   ?

  Dopłata do tej opcji wynosi 110 zł (za cały obóz). Liczba tak wyposażonych rowerów jest ograniczona – decyduje kolejność opłaconych zgłoszeń.

  tak, chcę wynająć rower wyższej klasy

  __________

  Informacje niezbędne do zawarcia umowy wyjazdu oraz ubezpieczenia:

  Twoje imię i nazwisko *:

  Twój adres e-mail *:

  Numer telefonu do kontaktu *:

  Data urodzenia (rrrr-mm-dd)  *:

  Adres zamieszkania * (ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość):

  Numer i seria dowodu osobistego / paszportu *:

  data ważności  (rrrr-mm-dd)  *:
  rodzaj dokumentu *:

  Rozmiar koszulki:

  __________

  Proszę podać imiona i nazwiska osób towarzyszących (z ew. zaznaczeniem, które z nich są osobami korzystającymi z pakietu dla osób nietrenujących lub dziećmi poniżej 12 lat):

  __________

  Dodatkowe uwagi, pytania itp..:

  Chcę otrzymywać informacje o innych wydarzeniach realizowanych przez Organizatora oraz wyrażam zgodę na używanie przez niego w tym celu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem oraz wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej środkami komunikacji elektronicznej.

  zdjęcia: www.cosmofoto.pl

  appetiteforsports.com

  Adventure Club | Partner Wykonawczy obozów sportowych Appetiteforsports.com

  Partnerem wykonawczym w zakresie organizacji Obozów Triathlonowych jest Biuro Podróży Adventure Club z siedzibą w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 16, (nr REGON 630577370), wpisane do rejestru organizatorów turystyki prowadzonego przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 694, a także posiadające obowiązkową umowę gwarancji ubezpieczeniowej zawartą z AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji, z siedzibą w Warszawie.