Diablaki w Calpe | Appetiteforsports.com

Diablak Extreme Triathlon logo

[  SZCZEGÓŁY OFERTY  ] [  DLA KOGO?  ] [  CENY  ] [  O COSTA BLANCA  ] [  FORMULARZ REZERWACJI ]  
TRAIN & RELAX

Diablaki w Calpe

Calpe, Hiszpania
  7-14 grudnia 2021  

Diablak Extreme Triathlon logoDoświadczeni trenerzy mawiają, że wyścigi wygrywa się zimą. Zima zaś, jak wiadomo, najlepsza jest w Calpe! 😉
Dlatego też, już na początku grudnia, Daniel Wójcik – pomysłodawca i organizator jednego z najbardziej ekstremalnych triathlonów w Polsce: Diablak Beskid Extreme Triathlon – zaprasza Was na oficjalny diablakowy obóz kolarski na Costa Blanca. Będzie to tydzień, podczas którego będziesz mógł/mogła zachwycić swoje nogi pięknem tras tego kolarskiego raju oraz zmęczyć oczy wijącymi się podjazdami (lub na odwrót ;), wygrzać się w ciepłym (i ciągle jeszcze opalającym) hiszpańskim słońcu, uzupełniając zapasy witaminy D oraz ciesząc się pełnią sezonu na pomarańcze. W wolnych chwilach czeka na Ciebie jeszcze odprężająca  joga, wschód słońca nad morzem, a także smakowita śródziemnomorska kuchnia.
W cenie otrzymujesz: zakwaterowanie w wygodnych apartamentach (2- lub 4-osobowych, w zależności od wybranej przez Ciebie opcji), wynajem wysokiej klasy roweru szosowegotransfery lotniskowe. Jeśli chcesz, będziesz mógł / mogła dołączyć do grupowych treningów kolarskich (prowadzonych przez ekipę Diablaka, która w okolicach Calpe trenuje zimą już od kilku sezonów), biegowych i pływackich, a także porannych rozruchów (jogi / stabilizacja / mobility). Jeśli wolisz jeździć samodzielnie lub we własnej grupie, dostaniesz kompleksowy przewodnik po pobliskich trasach. Na wszystkich uczestników obozu czekać ponadto będzie zestaw diablakowych gadżetów (bidon + koszulka), a także specjalna 15% zniżka na zapisy na dowolne zawody rozgrywane w przyszłorocznej serii Poland Extreme Triathlon Series. Nie wspominając już o świetnym towarzystwie, nowych znajomościach oraz nieocenionej dawce wiedzy i nowinek prosto z centrum diablakowego świata!
Wszystkie szczegóły – poniżej.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt na na adres: zapytania@appetiteforsports.com – pomożemy i wyjaśnimy!

SZCZEGÓŁY OFERTY:

POBYT 7-DNIOWY:

UWAGA:
Podane poniżej ceny są cenami za wybrany pakiet dla 1 osoby. Zakładamy jednak, iż rezerwacji należy dokonywać na całe apartamenty, tzn. w przypadku AP4 – dla 4 lub ew. 5 osób, zaś dla AP2 – dla 2 lub ew. 3 osób. Sugerujemy więc dobieranie się w grupy.
Możliwa jest rezerwacja pojedynczego miejsca, jednak w tym przypadku, uczestnik zostanie – w miarę możliwości – dokwaterowany do apartamentu wraz z innymi uczestnikami obozu i przyjmuje do wiadomości, iż koszt jego pobytu może zostać odpowiednio zwiększony tak, aby pokryć koszt niezajętych miejsc w apartamencie.
 
ZAKWATEROWANIE W APARTAMENTACH 4-OSOBOWYCH (AP4):
osoba trenująca:
 265 EUR    (cena za os)
osoba towarzysząca (nietrenująca):
 125 EUR   (cena za os)
DOPŁATY / ZNIŻKI ZA ELEMENTY OPCJONALNE:
dopłata do 5 osoby w AP4:
 140 EUR   (cena za os)
obniżka w przypadku niewypożyczania roweru (uczestnik przywozi swój):
 105 EUR    (obejmuje obniżenie ceny ze wzgl. na niewynajmowanie roweru oraz zwyżkę ze względu na wyższą cenę transferów z rowerem)
dopłata za rower wyższej klasy (PREMIUM):
 40 EUR    (rower STANDARD, którego wypożyczenie obejmuje cena obozu, to w pełni karbonowa Merida Scultura 6000 (lub podobny), na Ultegrze i hamulcami tarczowymi; rower PREMIUM to Scultura 7000, wyposażona dodatkowo w elektroniczne przerzutki di2)
 
ZAKWATEROWANIE W APARTAMENTACH 2-OSOBOWYCH (AP2):
osoba trenująca:
 310 EUR    (cena za os)
osoba towarzysząca (nietrenująca):
 170 EUR   (cena za os)
DOPŁATY / ZNIŻKI ZA ELEMENTY OPCJONALNE:
dopłata do 3 osoby w AP2:
 190 EUR   (cena za os)
obniżka w przypadku niewypożyczania roweru (uczestnik przywozi swój):
 105 EUR    (obejmuje obniżenie ceny ze wzgl. na niewynajmowanie roweru oraz zwyżkę ze względu na wyższą cenę transferów z rowerem)
dopłata za rower wyższej klasy (PREMIUM):
 40 EUR    (rower STANDARD, którego wypożyczenie obejmuje cena obozu, to w pełni karbonowa Merida Scultura 6000 (lub podobny), na Ultegrze i hamulcami tarczowymi; rower PREMIUM to Scultura 7000, wyposażona dodatkowo w elektroniczne przerzutki di2)
 
 
Jeśli chcesz zarezerwować zakwaterowanie na inny okres lub masz dodatkowe pytania / życzenia, zaznacz odpowiednie opcje w formularzu zgłoszeniowym i/lub skontaktuj się z nami przez travel@appetiteforsports.com.
 

CENA OBEJMUJE:

 • 7 noclegów w wygodnych apartamentach 4- lub 2-osobowych (w zależności od wybranej opcji | opis apartamentów w sąsiedniej zakładce – ‘Zakwaterowanie’);
 • transfery z/do lotniska w Alicante (przylot / wylot – dotyczy rejsów sugerowanych przez nas – zobacz zakładka 'Przeloty’);
 • wynajęcie roweru szosowego (6 efektywnych dni treningowych);
 • możliwość uczestniczenia w grupowych treningach kolarskich, biegowych i pływackich (2x dziennie)
 • możliwość uczestniczenia w porannym rozruchu (joga/mobility/stabilizacja);
 • .pakiet gażdetów Diablak Extreme Triathlon (bidon i koszulka);
 • dla tych, którzy wolą samodzielne treningi kolarskie: przewodnik (w wersji papierowej i elektronicznej) po trasach w okolicy Calpe;
 • 15% zniżka na start w dowolnych zawodach w cyklu PL Xtri 2022.

 

Cena nie obejmuje:

 • biletów lotniczych (dolot do Alicante) – należy zarezerwować samodzielnie (sugerujemy przelot liniami Ryanair)
 • wyżywienia na miejscu (uczestnicy zakwaterowani są we w pełni wyposażonych apartamentach – z kuchnią, lodówką itp. więc nie ma problemu z samodzielnym przygotowywaniem posiłków)
 • kosztów związanych z wymogami sanitarnymi i epidemiologicznymi wymaganymi przez państwowe służby sanitarne (np. testy COVID itp.)
 • ubezpieczenia kosztów leczenia, bagażu, OC itp.
TERMIN
Oferta dotyczy wyjazdu 7-dniowego w terminie 7-14 grudnia 2021r.
Jeśli chcesz (lub musisz) przyjechać lub wyjechać nieco wcześniej / później, jest to także możliwe. Aby ustalić szczegóły, skontaktuj się z nami.
ZAKWATEROWANIE
Apartamenty, w których będą mieszkać uczestnicy Obozu, znajdują się w komfortowym apartamentowcu zlokalizowanym w Calpe, bardzo blisko plaży. Jest w nich w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, kuchenka, garnki i zastawa stołowa, sztućce itp.), łazienka, pralka, telewizja, klimatyzacja oraz WiFi. W pobliżu apartamentowca znajdują się liczne sklepy i restauracje, zatem przyrządzanie posiłków nie powinno stanowić najmniejszego problemu!
 
Uczestnicy mogą zostać zameldowani w jednym z dwóch typów apartamentów (w zależności od wybranego Pakietu):
 • AP2 – Apartament 2-osobowy: apartament z jedną sypialnią (z łóżkiem 2-osobowym), łazienką oraz salonem (z rozkładaną sofą); mogą w nim mieszkać komfortowo 2 osoby (na łóżku małżeńskim lub z wykorzystaniem sofy) lub ewentualnie 3 osoby (np. rodzice z dzieckiem)
 • AP4 – Apartament 4-osobowy: apartament z dwiema sypialniami (jedną z łóżkiem 2-osobowym i osobną łazienką oraz drugą z dwoma łóżkami pojedynczymi), kuchnią, łazienką oraz salonem (z rozkładaną sofą); mogą w nim mieszkać komfortowo 4 osoby (2 na łóżku małżeńskim, 2 na łóżkach pojedynczych), lub – w opcji budżetowej – 5 osób (jedna na sofie w salonie)
Rezerwując pobyt na Obozie, Klient wykupuje pojedyncze miejsce w wybranym przez siebie typie apartamentu. W przypadku AP4 do miejsc pozostałych w apartamencie Organizator przydzieli innych uczestników Obozu (tak, aby łącznie w AP4 nocowały cztery osoby). W AP4 można także wykupić cały pokój dwuosobowy z podwójnym łóżkiem – dla siebie lub z osobą towarzyszącą. W przypadku AP2 możliwe jest wyłącznie zarezerwowanie całego apartamentu (dla 1, 2 lub ew. 3 osób). Aby zarezerwować wspólne zakwaterowanie kilku osób w tym samym apartamencie, należy dokonać ich zgłoszenia na jednej Umowie lub ustalić szczegóły z Organizatorem. Przy takich rezerwacjach możecie liczyć na specjalną cenę!
PRZELOTY
W cenie wyjazdu nie jest zawarty przelot na trasie z Polski do Alicante i z powrotem. Uczestnik musi go zarezerwować samodzielnie (jest to zazwyczaj tańsza opcja niż rezerwacja przez agencję). W razie problemów, służymy pomocą.
Rekomendujemy przelot liniami Ryanair – linia ta obsługuje połączenia do/z Alicante w dniach rozpoczęcia (7.12) i zakończenia (14.12) obozu z kilku lotnisk w Polsce: Modlina i Gdańska (dla tych rejsów koszt transferu uwzględniony jest w cenie obozu) oraz Poznania i Wrocławia (w przypadku lotów z/do tych dwóch lotnisk może być konieczna drobna dopłata). Obecnie, cena biletów w dwie strony (bez bagażu) kształtuje się w granicach 200-400 zł.
Możesz przylecieć także innym lotem, jednak w takim wypadku prosimy o kontakt indywidualny, gdyż może być konieczna niewielka podwyżka ceny związana z kosztem dodatkowych transferów.

Dlaczego Costa Blanca?

 • jedna z najlepszych kolarskich zimowych miejscówek w Europie (zarówno jeśli chodzi o MTB, jak i o szosę, czy gravela)
 • w okresie listopad-grudzień temperatury w ciągu dnia oscylują w okolicach 18-24 st. C, jest piękna słoneczna pogoda oraz stosunkowo ciepłe wieczory i poranki
 • dłuższe dni pozwalają cieszyć się słońcem (a tego raczej nie zabraknie) i większą ilością czasu na trening na rowerze
 • urozmaicone trasy kolarskie pozwalają zrealizować każdy trening – od tempówek TT, poprzez jazdę w grupie, aż po wytrzymałość i siłę na nawet kilkunastokilometrowych podjazdach
 • dobrej jakości asfalt i wysoka kultura jazdy miejscowych kierowców pozwalają na bezpieczny i bezstresowy trening
 • piękne widoki, sąsiadujące ze sobą góry i może, gaje pomarańczowe i piaszczysta plaża
 • oraz o wiele więcej!… zobacz wszystkie zalety Costa Blanca: TUTAJ

FORMULARZ REZERWACJI WYJAZDU

Jeśli jesteś zainteresowany(a) skorzystaniem z oferty wyjazdu, prosimy o wypełnienie poniższego formularza wstępnej rezerwacji. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, aby ustalić wszystkie szczegóły wyjazdu i płatności.

Jak wygląda proces rezerwacji i zakupu wyjazdu?

KROK 1: wypełniasz i przesyłasz do nas formularz wstępnej rezerwacji (poniżej)

KROK 2: kontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie, aby doprecyzować szczegóły i wyjaśnić ewentualne wątpliwości

KROK 3: jako potwierdzenie dokonywanej rezerwacji, wpłacisz uzgodnioną kwotę zaliczki (ok 140 EUR/os)

KROK 4: w tym samym czasie powinieneś/powinnaś dokonać rezerwacji przelotu, aby mieć pewność, iż nie zabraknie dla Ciebie miejsca w samolocie (w razie czego służymy pomocą w procesie rezerwacji)

KROK 5: wyjazd na Costa Blanca! 🙂

Większość płatności dokonasz na miejscu w EUR (kartą lub gotówką). Ze względu na konieczność zabezpieczenia dokonywanych na rzecz uczestników obozu rezerwacji, konieczne jednak będzie wpłacenie (przy dokonywaniu rezerwacji) kwoty ok 140 EUR. Kwota ta nie będzie mogła być zwrócona w przypadku rezygnacji z wyjazdu w terminie późniejszym niż 7.11 br.

 

FORMULARZ


  Ponieważ wybrałeś inny (niż podstawowy 14-dniowy) okres pobytu, podaj daty, w których chciał(a)być przebywać na obozie:

  __________

  Proszę wybrać rodzaj apartamentu ?, w jakim zamierzasz zarezerwować pobyt *:

  W przypadku tego obozu rezerwacji należy dokonywać na całe apartamenty, tzn. przy wyborze AP4 – dla 4 lub ew. 5 osób, zaś dla AP2 – dla 2 lub ew. 3 osób. Sugerujemy więc dobieranie się w grupy.
  Możliwa jest rezerwacja pojedynczego miejsca, jednak w tym przypadku, zostaniesz – w miarę możliwości – dokwaterowany/a do apartamentu wraz z innymi uczestnikami obozu. W związku z tym, o ile nie uda się znaleźć dla Ciebie takiego miejsca, koszt Twojego pobytu może zostać odpowiednio zwiększony tak, aby pokryć koszt niezajętych miejsc w apartamencie.

  Jeśli chcesz zarezerwować dodatkowe miejsca dla osób towarzyszących (w wybranym typie apartamentu), wybierz ich liczbę z rozwijanej listy poniżej
  > liczba osób towarzyszących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  Jeśli chcesz zarezerwować dodatkowe miejsca dla osób towarzyszących (w wybranym typie apartamentu), wybierz ich liczbę z rozwijanej listy poniżej
  > liczba osób towarzyszących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  __________

  W cenie obozu jest już uwzględnione wynajęcie obozu roweru szosowego. Jeśli chcesz wypożyczyć rower wyższej klasy, lub wolisz przywieźć swój sprzęt, wybierz poniżej odpowiednią opcję *   ?

  Dopłata za wynajem roweru PREMIUM podana jest w zakładce 'CENY' w sekcji 'SZCZEGÓŁY OFERTY'. Liczba dostępnych rowerów jest ograniczona – decyduje kolejność opłaconych zgłoszeń.

  * rower standardowy (wliczony w cenę obozu): Merida Scultura 6000 lub podobny, w pełni karbonowy, hamulce tarczowe, osprzęt Shimano Ultegra

  ** rower premium- Merida Scultura 7000 lub podobny, w pełni karbonowy, osprzęt Shimano Ultegra, wyposażony w hamulce tarczowe, wygodniejsze w górach oraz elektroniczne przerzutki di2

  __________

  Informacje niezbędne do rezerwacji:

  Twoje imię i nazwisko *:

  Twój adres e-mail *:

  Numer telefonu do kontaktu *:

  Rozmiar koszulki:

  __________

  Proszę podać imiona i nazwiska pozostałych osób w Twoim apartamencie (z ew. zaznaczeniem, które z nich są osobami korzystającymi z pakietu dla osób nietrenujących lub dziećmi poniżej 12 lat):

  __________

  Dodatkowe uwagi, pytania itp.:

  Chcę otrzymywać informacje o innych wydarzeniach realizowanych przez Organizatora oraz wyrażam zgodę na używanie przez niego w tym celu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem oraz wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej środkami komunikacji elektronicznej.

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  ZOBACZ TEŻ INNE ORGANIZOWANE PRZEZ NAS OBOZY I WYJAZDY:

  BIKE FIT POZNAŃ Cycling Camp

  ZAPISY TRWAJĄ
  27.03-6.04.2024
  Calpe, Hiszpania

  Pakiety Pobytowe

  ZAPISY TRWAJĄ
  1.11.2023-30.04.2024
  Hiszpania

  Pakiety NAJTANEJ | Calpe i Costa Blanca

  ZAPISY TRWAJĄ
  1.11.2023-30.04.2024
  Calpe, Hiszpania

  Tour de France 2023 | Appetiteforsports.com

  15-22.07.2023
  Alpy, Francja

  Giro d'Italia 2023 | Appetiteforsports.com

  21-28.05.2023
  Dolomity, Włochy

  Open Camp | Calpe 2023

  19.02-1.03.2023
  Calpe, Hiszpania

  Obóz GVT | Calpe 2023

  5-16.02.2023
  Calpe, Hiszpania

  Open Camp | Calpe 2023

  29.01-8.02.2023
  Calpe, Hiszpania

  Costa Blanca Bike Race 2023

  26-29.01.2023
  Calpe, Hiszpania

  Graveloza w Calpe 2023

  13-22.01.2023
  Calpe, Hiszpania

  Pakiety z gwarancją ceny | Calpe

  1.11.22 - 30.04.23
  Calpe, Hiszpania

  Obóz GVT | Calpe 2023

  5-15.01.2023
  Calpe, Hiszpania

  Obóz noworoczny, Calpe | IronTeam

  3-10/13.01.2023
  Calpe, Hiszpania

  Garda Gravel Camp

  9-15.10.2022
  Garda, Włochy

  Europe Multisport Championships Bilbao 2022 | Appetiteforsports.com

  15-19.09.2022
  Bilbao, Hiszpania

  Tour de France Camp 2022 | Appetiteforsports.com

  8-16.07.2022
  Francja, Alpy

  Obóz treningowy Labosport Calpe 2022 | Appetiteforsports.com

  22-31.03.2022
  Calpe, Hiszpania

  Obóz z TriSpace Trek | Calpe

  15.02-1.03.2022
  Calpe, Hiszpania

  Obóz sylwestrowy | Calpe

  28.12-8.01.2022
  Calpe, Hiszpania

  Neon Camp | Denia 2022

  8-12 / 12-19.02.2022
  Dénia, Hiszpania

  Diablaki w Calpe | Obóz Diablak Beskid Extreme Triathlon

  7-14.12.2021
  Calpe, Hiszpania

  Costa Blanca | MTB z Basią Borowiecką

  23-30.11 / 7-14.12.2021
  Alfaz del Pi, Hiszpania

  Tenerife Camp 2021

  25.11-2.12.2021
  Teneryfa, Hiszpania

  Gran Fondo Alberto Contador | Kolarski tydzień na Costa Blanca

  23-30.09.2021
  Calpe, Hiszpania

  Triathlon Valencia

  23-27.09.2021
  Walencja, Hiszpania

  Dolomiti Camp 2021

  21-28.08.2021
  Dolomity, Włochy

  Tour de France Camp 2021

  5-12.07.2021
  Francja

  Garda Camp | Trenuj z Młynkiem

  14-21.06.2021
  Garda, Włochy

  Giro d'Italia 2021 | Obóz z Trenuj z Młynkiem

  22-29.05.2021
  Dolimity, Włochy

  13-20.03.2021
  Calpe, Hiszpania

  18-25.10.2020
  Garda, Włochy

  09.2020
  Bormio, Włochy

  14.03 - 24.03.2020
  Calpe, Hiszpania

  7.03 - 21.03.2020
  Calpe, Hiszpania

  22.02 - 7.03.2020
  Calpe, Hiszpania

  22.02 - 3.03.2020
  Calpe, Hiszpania

  28.12.2019 - 5/7.01.2020
  Calpe, Hiszpania

  29.10 - 5.11.2019
  Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie

  appetiteforsports.com
  Adventure Club | Partner Wykonawczy obozów sportowych Appetiteforsports.com

  Partnerem wykonawczym w zakresie organizacji Obozów Triathlonowych jest Biuro Podróży Adventure Club z siedzibą w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 16, (nr REGON 630577370), wpisane do rejestru organizatorów turystyki prowadzonego przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 694, a także posiadające obowiązkową umowę gwarancji ubezpieczeniowej zawartą z AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji, z siedzibą w Warszawie.
  wykorzystano zdjęcia z valenciatriathlon.com