Diablaki w Calpe II | Appetiteforsports.com

Diablaki w Calpe 2 | luty 2022

[  SZCZEGÓŁY OFERTY  ] [  DLA KOGO?  ] [  CENY  ] [  O COSTA BLANCA  ] [  FORMULARZ REZERWACJI ]  
TRAIN & RELAX

Diablaki w Calpe II

Calpe, Hiszpania
  8-15 lutego 2022  

Diablak Extreme Triathlon logoJuż na początku lutego 2022 r. Daniel Wójcik – pomysłodawca i organizator jednego z najbardziej ekstremalnych triathlonów w Polsce: Diablak Beskid Extreme Triathlon – zaprasza Was na, drugi już w sezonie 2021/22, oficjalny diablakowy obóz kolarski na Costa Blanca.
Będzie to tydzień, podczas którego będziesz mógł/mogła zachwycić swoje nogi pięknem tras tego kolarskiego raju oraz zmęczyć oczy wijącymi się podjazdami (lub na odwrót ;), wygrzać się w ciepłym (i ciągle jeszcze opalającym) hiszpańskim słońcu, uzupełniając zapasy witaminy D oraz ciesząc się trwającym już od grudnia sezonem na pomarańcze. W wolnych chwilach czeka na Ciebie jeszcze odprężająca  joga, wschód słońca nad morzem, a także smakowita śródziemnomorska kuchnia.
W cenie otrzymujesz: zakwaterowanie w wygodnych apartamentach (2- lub 4-osobowych, w zależności od wybranej przez Ciebie opcji), wynajem wysokiej klasy roweru szosowegotransfery lotniskowe. Jeśli chcesz, będziesz mógł / mogła dołączyć do grupowych treningów kolarskich (prowadzonych przez ekipę Diablaka, która w okolicach Calpe trenuje zimą już od kilku sezonów), biegowych i pływackich, a także porannych rozruchów (jogi / stabilizacja / mobility). Jeśli wolisz jeździć samodzielnie lub we własnej grupie, dostaniesz kompleksowy przewodnik po pobliskich trasach. Na wszystkich uczestników obozu czekać ponadto będzie zestaw diablakowych gadżetów (bidon + koszulka), a także specjalna 15% zniżka na zapisy na dowolne zawody rozgrywane w przyszłorocznej serii Poland Extreme Triathlon Series. Nie wspominając już o świetnym towarzystwie, nowych znajomościach oraz nieocenionej dawce wiedzy i nowinek prosto z centrum diablakowego świata!
Wszystkie szczegóły – poniżej.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt na na adres: zapytania@appetiteforsports.com – pomożemy i wyjaśnimy!

SZCZEGÓŁY OFERTY:

POBYT 7-DNIOWY:

UWAGA:
Podane poniżej ceny są cenami za wybrany pakiet dla 1 osoby. W przypadku rezerwacji opcji z apartamentem 4-osobowym (AP4), uczestnik zostanie dokwaterowany do apartamentu wraz z innymi uczestnikami obozu (wg dostępności i kolejności zgłoszeń)  i przyjmuje do wiadomości, iż, w przypadku, gdy apartament nie zostanie zarezerwowany w całości, koszt jego pobytu może zostać nieznacznie zwiększony tak, aby pokryć koszt niezajętych miejsc w apartamencie.. Rezerwacja zakwaterowania w apartamentach 2-osobowych możliwa jest tylko dla rezerwacji całych apartamentów (dla jednej lub dwóch osób). 
Opis apartamentów w zakładce 'Zakwaterowanie’
 
ZAKWATEROWANIE W APARTAMENTACH 4-OSOBOWYCH (AP4):
osoba trenująca:
 2200 zł  *  (cena za os)
osoba towarzysząca (nietrenująca):
 1330 zł *  (cena za os)
* w tym przypadku uczestnik/czka rezerwuje 1 miejsce w apartamencie 4-osobowym i zostanie zakwaterowany/a (wraz z innymi uczestnikami obozu) na jednym z miejsc dostępnych w apartamencie (łózko 1-osobowe w 2-osobowej sypialni, lub rozkładana sofa w salonie); w 'Dopłatach’ poniżej podany jest koszt rezerwacji (na wyłączność) całej 2-osobowej sypialni (w AP4); sypialnię tę można także zarezerwować dla dwóch osób (poprzez zaznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu zgłoszeniowym)
DOPŁATY / ZNIŻKI ZA ELEMENTY OPCJONALNE:
dopłata do zakwaterowania pojedynczego w 2-osobowej sypialni z łazienką w AP4:
 450 zł 
dopłata do 5 osoby trenującej w AP4 (tylko przy rezerwacji całego AP4):
 1710 zł   (cena za os)
obniżka w przypadku niewypożyczania roweru (uczestnik przywozi swój):
 500 zł    (obejmuje obniżenie ceny ze wzgl. na niewynajmowanie roweru oraz zwyżkę ze względu na wyższą cenę transferów z rowerem)
dopłata do transferu w przypadku przyjazdu z własnym rowerem:
 30 EUR   (zwyżka ze względu na wyższą cenę transferów z rowerem)
dopłata za rower wyższej klasy (PREMIUM):
 40 EUR    (rower STANDARD, którego wypożyczenie obejmuje cena obozu, to w pełni karbonowa Merida Scultura 6000 (lub podobny), na Ultegrze i hamulcami tarczowymi; rower PREMIUM to Scultura 7000, wyposażona dodatkowo w elektroniczne przerzutki di2)
 
ZAKWATEROWANIE W APARTAMENTACH 2-OSOBOWYCH (AP2)*:
osoba trenująca:
 2490 zł    (cena za os)
osoba towarzysząca (nietrenująca):
 1615 zł   (cena za os)
* rezerwacja apartamentów 2-osobowych (AP2) możliwa jest wyłącznie w całości, tj. dla dwóch osób (lub dla jednej osoby z dopłatą za wyłączność)
DOPŁATY / ZNIŻKI ZA ELEMENTY OPCJONALNE:
dopłata do pojedynczego zakwaterowania w AP2 (na wyłączność):
 770 zł
obniżka w przypadku niewypożyczania roweru (uczestnik przywozi swój):
 500 zł    (obejmuje obniżenie ceny ze wzgl. na niewynajmowanie roweru oraz zwyżkę ze względu na wyższą cenę transferów z rowerem)
dopłata do transferu w przypadku przyjazdu z własnym rowerem:
 30 EUR   (zwyżka ze względu na wyższą cenę transferów z rowerem)
dopłata za rower wyższej klasy (PREMIUM):
 40 EUR    (rower STANDARD, którego wypożyczenie obejmuje cena obozu, to w pełni karbonowa Merida Scultura 6000 (lub podobny), na Ultegrze i hamulcami tarczowymi; rower PREMIUM to Scultura 7000, wyposażona dodatkowo w elektroniczne przerzutki di2)
 
 
Jeśli chcesz zarezerwować zakwaterowanie na inny okres lub masz dodatkowe pytania / życzenia, zaznacz odpowiednie opcje w formularzu zgłoszeniowym i/lub skontaktuj się z nami przez travel@appetiteforsports.com.
 

CENA OBEJMUJE:

 • 7 noclegów w wygodnych apartamentach 4- lub 2-osobowych (w zależności od wybranej opcji | opis apartamentów w sąsiedniej zakładce – ‘Zakwaterowanie’);
 • transfery z/do lotniska w Alicante (przylot / wylot – dotyczy rejsów sugerowanych przez nas – zobacz zakładka 'Przeloty’);
 • wynajęcie roweru szosowego (6 efektywnych dni treningowych);
 • możliwość uczestniczenia w grupowych treningach kolarskich, biegowych i pływackich (1 lub 2x dziennie)
 • możliwość uczestniczenia w porannym rozruchu (joga/mobility/stabilizacja);
 • .pakiet gażdetów Diablak Extreme Triathlon (bidon i koszulka);
 • dla tych, którzy wolą samodzielne treningi kolarskie: przewodnik (w wersji papierowej i elektronicznej) po trasach w okolicy Calpe;
 • 15% zniżka na start w dowolnych zawodach w cyklu PL Xtri 2022.

 

Cena nie obejmuje:

 • biletów lotniczych (dolot do Alicante) – należy zarezerwować samodzielnie (sugerujemy przelot liniami Ryanair)
 • wyżywienia na miejscu (uczestnicy zakwaterowani są we w pełni wyposażonych apartamentach – z kuchnią, lodówką itp. więc nie ma problemu z samodzielnym przygotowywaniem posiłków)
 • kosztów związanych z wymogami sanitarnymi i epidemiologicznymi wymaganymi przez państwowe służby sanitarne (np. testy COVID itp.)
 • ubezpieczenia kosztów leczenia, bagażu, OC itp.
TERMIN
Oferta dotyczy wyjazdu 7-dniowego w terminie 8-15 lutego 2022r.
Jeśli chcesz (lub musisz) przyjechać lub wyjechać nieco wcześniej / później, jest to także możliwe. Aby ustalić szczegóły, skontaktuj się z nami.
ZAKWATEROWANIE
Apartamenty, w których będą mieszkać uczestnicy Obozu, znajdują się w komfortowym apartamentowcu zlokalizowanym w Calpe, bardzo blisko plaży. Jest w nich w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, kuchenka, garnki i zastawa stołowa, sztućce itp.), łazienka, pralka, telewizja, klimatyzacja oraz WiFi. W pobliżu apartamentowca znajdują się liczne sklepy i restauracje, zatem przyrządzanie posiłków nie powinno stanowić najmniejszego problemu!
 
Uczestnicy mogą zostać zameldowani w jednym z dwóch typów apartamentów (w zależności od wybranego Pakietu):
 • AP2 – Apartament 2-osobowy: apartament z jedną sypialnią (z łóżkiem 2-osobowym), łazienką oraz salonem (z rozkładaną sofą); mogą w nim mieszkać komfortowo 2 osoby (na łóżku małżeńskim lub z wykorzystaniem sofy) lub ewentualnie 3 osoby (np. rodzice z dzieckiem)
 • AP4 – Apartament 4-osobowy: apartament z dwiema sypialniami (jedną z łóżkiem 2-osobowym i osobną łazienką oraz drugą z dwoma łóżkami pojedynczymi), kuchnią, łazienką oraz salonem (z rozkładaną sofą); mogą w nim mieszkać komfortowo 4 osoby (2 na łóżku małżeńskim, 2 na łóżkach pojedynczych), lub – w opcji budżetowej – 5 osób (jedna na sofie w salonie)
Rezerwując pobyt na Obozie, Klient wykupuje pojedyncze miejsce w wybranym przez siebie typie apartamentu. W przypadku AP4 do miejsc pozostałych w apartamencie Organizator przydzieli innych uczestników Obozu (tak, aby łącznie w AP4 nocowały cztery osoby). W AP4 można także wykupić cały pokój dwuosobowy z podwójnym łóżkiem – dla siebie lub z osobą towarzyszącą. W przypadku AP2 możliwe jest wyłącznie zarezerwowanie całego apartamentu (dla 1, 2 lub ew. 3 osób). Aby zarezerwować wspólne zakwaterowanie kilku osób w tym samym apartamencie, należy dokonać ich zgłoszenia na jednej Umowie lub ustalić szczegóły z Organizatorem. Przy takich rezerwacjach możecie liczyć na specjalną cenę!
PRZELOTY
W cenie wyjazdu nie jest zawarty przelot na trasie z Polski do Alicante i z powrotem. Uczestnik musi go zarezerwować samodzielnie (jest to zazwyczaj tańsza opcja niż rezerwacja przez agencję). W razie problemów, służymy pomocą.
Rekomendujemy przelot liniami Ryanair – linia ta obsługuje połączenia do/z Alicante w dniach rozpoczęcia (8.02) i zakończenia (15.02) obozu z kilku lotnisk w Polsce: Modlina, (dla tego rejsu koszt transferu uwzględniony jest w cenie obozu), Gdańska oraz Poznania i Wrocławia (w przypadku lotów z/do tych dwóch lotnisk może być konieczna drobna dopłata). Obecnie, cena biletów w dwie strony (bez bagażu) kształtuje się w granicach 200-400 zł.
Możesz przylecieć także innym lotem, jednak w takim wypadku prosimy o kontakt indywidualny, gdyż może być konieczna niewielka podwyżka ceny związana z kosztem dodatkowych transferów.

Dlaczego Costa Blanca?

 • jedna z najlepszych kolarskich zimowych miejscówek w Europie (zarówno jeśli chodzi o MTB, jak i o szosę, czy gravela)
 • w okresie listopad-grudzień temperatury w ciągu dnia oscylują w okolicach 18-24 st. C, jest piękna słoneczna pogoda oraz stosunkowo ciepłe wieczory i poranki
 • później, w styczniu i lutym jest już nieco chłodniej, ale nadal jest to między 14 a 17 st.
 • dłuższe dni pozwalają cieszyć się słońcem (a tego raczej nie zabraknie) i większą ilością czasu na trening na rowerze
 • urozmaicone trasy kolarskie pozwalają zrealizować każdy trening – od tempówek TT, poprzez jazdę w grupie, aż po wytrzymałość i siłę na nawet kilkunastokilometrowych podjazdach
 • dobrej jakości asfalt i wysoka kultura jazdy miejscowych kierowców pozwalają na bezpieczny i bezstresowy trening
 • piękne widoki, sąsiadujące ze sobą góry i może, gaje pomarańczowe i piaszczysta plaża
 • oraz o wiele więcej!… zobacz wszystkie zalety Costa Blanca: TUTAJ

FORMULARZ REZERWACJI WYJAZDU

Jeśli jesteś zainteresowany(a) skorzystaniem z oferty wyjazdu, prosimy o wypełnienie poniższego formularza wstępnej rezerwacji. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, aby ustalić wszystkie szczegóły wyjazdu i płatności.

Jak wygląda proces rezerwacji i zakupu wyjazdu?

​KROK 1: wypełniasz i przesyłasz do nas formularz wstępnej rezerwacji (poniżej)

KROK 2: kontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie, aby doprecyzować szczegóły i wyjaśnić ewentualne wątpliwości

KROK 3: przesyłamy Ci (e-mailem) przygotowaną dla Ciebie umowę wraz ze wszystkimi załącznikami

KROK 4: umowy nie musisz podpisywać i wysyłać! wystarczy, że w ciągu 24h wpłacisz określoną w niej zaliczkę (50%), co jest równoznaczne z akceptacją przez Ciebie postanowień umowy i jej wejściem w życie

KROK 5: w tym samym czasie powinieneś/powinnaś dokonać rezerwacji przelotu (polecamy tanie linie Ryanair), aby mieć pewność, iż nie zabraknie dla Ciebie miejsca w samolocie (w razie czego służymy pomocą w procesie rezerwacji)

KROK 6: w terminie określonym w umowie wpłacasz pozostałą część ceny

KROK 7: wyjazd do Calpe! 🙂

Przy rezerwacji konieczna jest wpłata 50% zaliczki – reszta najpóźniej do 15 STYCZNIA 2022 r.

Mając na uwadze maksymalne zabezpieczenie przed skutkami wprowadzenia niespodziewanych obostrzeń sanitarnych przez władze Hiszpanii lub Polski, termin wpłaty II raty przypada na ok 4 tygodnie przed wyjazdem. W tym terminie wszelkie wątpliwości co do ewentualnych utrudnień w realizacji obozu powinny już być znane, zatem – gdyby pojawiła się konieczność odwołania obozu, otrzymasz zwrot wpłaconej zaliczki, zaś druga rata nie będzie już oczywiście wymagana.

 

FORMULARZ


  Ponieważ wybrałeś inny (niż podstawowy 9-dniowy) okres pobytu, podaj daty, w których chciał(a)być przebywać na obozie:

  __________

  Proszę wybrać rodzaj zakwaterowania ?, które chcesz zarezerwować *:

  Wybierz, czy osoba towarzysząca jest osobą trenującą czy nietrenującą

  Jeśli chcesz zarezerwować dodatkowe miejsca dla osób towarzyszących (w AP2), wybierz ich liczbę z rozwijanej listy poniżej
  > liczba osób towarzyszących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  Jeśli chcesz zarezerwować dodatkowe miejsca dla osób towarzyszących (w AP4), wybierz ich liczbę z rozwijanej listy poniżej
  > liczba osób towarzyszących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  __________

  Jeśli jesteś zainteresowany(a) wynajęciem na czas obozu roweru szosowego, wybierz opcję *, która Cię interesuje   ?

  Opłaty za wynajem roweru podane są w zakładce 'DOPŁATY' w sekcji 'SZCZEGÓŁY OFERTY'. Liczba dostępnych rowerów jest ograniczona – decyduje kolejność opłaconych zgłoszeń.

  * rower Merida Scultura 6000 lub podobny, w pełni karbonowy, osprzęt Shimano Ultegra, wyposażony w hamulce tarczowe, wygodne w górach

  * rower Merida Scultura 7000 lub podobny, w pełni karbonowy, osprzęt Shimano Ultegra, wyposażony w elektroniczne przerzutki di2 oraz hamulce tarczowe, wygodne w górach

  __________

  Informacje niezbędne do zawarcia umowy wyjazdu oraz ubezpieczenia:

  Twoje imię i nazwisko *:

  Twój adres e-mail *:

  Numer telefonu do kontaktu *:

  Data urodzenia (rrrr-mm-dd)  *:

  Adres zamieszkania * (ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość):

  Numer i seria dowodu osobistego / paszportu *:

  data ważności  (rrrr-mm-dd)  *:
  rodzaj dokumentu *:

  Rozmiar koszulki:

  __________

  Proszę podać imiona i nazwiska osób towarzyszących (z ew. zaznaczeniem, które z nich są osobami korzystającymi z pakietu dla osób nietrenujących lub dziećmi poniżej 12 lat):

  __________

  Dodatkowe uwagi, pytania itp.:

  Chcę otrzymywać informacje o innych wydarzeniach realizowanych przez Organizatora oraz wyrażam zgodę na używanie przez niego w tym celu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem oraz wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej środkami komunikacji elektronicznej.

  ZOBACZ TEŻ INNE ORGANIZOWANE PRZEZ NAS OBOZY I WYJAZDY:

  BIKE FIT POZNAŃ Cycling Camp

  ZAPISY TRWAJĄ
  27.03-6.04.2024
  Calpe, Hiszpania

  Pakiety Pobytowe

  ZAPISY TRWAJĄ
  1.11.2023-30.04.2024
  Hiszpania

  Pakiety NAJTANEJ | Calpe i Costa Blanca

  ZAPISY TRWAJĄ
  1.11.2023-30.04.2024
  Calpe, Hiszpania

  Tour de France 2023 | Appetiteforsports.com

  15-22.07.2023
  Alpy, Francja

  Giro d'Italia 2023 | Appetiteforsports.com

  21-28.05.2023
  Dolomity, Włochy

  Open Camp | Calpe 2023

  19.02-1.03.2023
  Calpe, Hiszpania

  Obóz GVT | Calpe 2023

  5-16.02.2023
  Calpe, Hiszpania

  Open Camp | Calpe 2023

  29.01-8.02.2023
  Calpe, Hiszpania

  Costa Blanca Bike Race 2023

  26-29.01.2023
  Calpe, Hiszpania

  Graveloza w Calpe 2023

  13-22.01.2023
  Calpe, Hiszpania

  Pakiety z gwarancją ceny | Calpe

  1.11.22 - 30.04.23
  Calpe, Hiszpania

  Obóz GVT | Calpe 2023

  5-15.01.2023
  Calpe, Hiszpania

  Obóz noworoczny, Calpe | IronTeam

  3-10/13.01.2023
  Calpe, Hiszpania

  Garda Gravel Camp

  9-15.10.2022
  Garda, Włochy

  Europe Multisport Championships Bilbao 2022 | Appetiteforsports.com

  15-19.09.2022
  Bilbao, Hiszpania

  Tour de France Camp 2022 | Appetiteforsports.com

  8-16.07.2022
  Francja, Alpy

  Obóz treningowy Labosport Calpe 2022 | Appetiteforsports.com

  22-31.03.2022
  Calpe, Hiszpania

  Obóz z TriSpace Trek | Calpe

  15.02-1.03.2022
  Calpe, Hiszpania

  Obóz sylwestrowy | Calpe

  28.12-8.01.2022
  Calpe, Hiszpania

  Neon Camp | Denia 2022

  8-12 / 12-19.02.2022
  Dénia, Hiszpania

  Diablaki w Calpe | Obóz Diablak Beskid Extreme Triathlon

  7-14.12.2021
  Calpe, Hiszpania

  Costa Blanca | MTB z Basią Borowiecką

  23-30.11 / 7-14.12.2021
  Alfaz del Pi, Hiszpania

  Tenerife Camp 2021

  25.11-2.12.2021
  Teneryfa, Hiszpania

  Gran Fondo Alberto Contador | Kolarski tydzień na Costa Blanca

  23-30.09.2021
  Calpe, Hiszpania

  Triathlon Valencia

  23-27.09.2021
  Walencja, Hiszpania

  Dolomiti Camp 2021

  21-28.08.2021
  Dolomity, Włochy

  Tour de France Camp 2021

  5-12.07.2021
  Francja

  Garda Camp | Trenuj z Młynkiem

  14-21.06.2021
  Garda, Włochy

  Giro d'Italia 2021 | Obóz z Trenuj z Młynkiem

  22-29.05.2021
  Dolimity, Włochy

  13-20.03.2021
  Calpe, Hiszpania

  18-25.10.2020
  Garda, Włochy

  09.2020
  Bormio, Włochy

  14.03 - 24.03.2020
  Calpe, Hiszpania

  7.03 - 21.03.2020
  Calpe, Hiszpania

  22.02 - 7.03.2020
  Calpe, Hiszpania

  22.02 - 3.03.2020
  Calpe, Hiszpania

  28.12.2019 - 5/7.01.2020
  Calpe, Hiszpania

  29.10 - 5.11.2019
  Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie

  appetiteforsports.com
  Adventure Club | Partner Wykonawczy obozów sportowych Appetiteforsports.com

  Partnerem wykonawczym w zakresie organizacji Obozów Triathlonowych jest Biuro Podróży Adventure Club z siedzibą w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 16, (nr REGON 630577370), wpisane do rejestru organizatorów turystyki prowadzonego przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 694, a także posiadające obowiązkową umowę gwarancji ubezpieczeniowej zawartą z AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji, z siedzibą w Warszawie.
  wykorzystano zdjęcia z valenciatriathlon.com