Costa Blanca Bike Race 2023 | Appetiteforsports.com

Costa Blanca Bike Race 2023

Costa Blanca Bike Race 2023

Costa Blanca Bike Race 2023

wykorzystano zdjęcia z fivecontinentsrace.com
[  SZCZEGÓŁY OFERTY  ] [  CENY  ] [  FORMULARZ REZERWACJI  ]  
Race & Travel

Costa Blanca Bike Race 2023
Five Continents Race

Calpe, Hiszpania | 26-29 stycznia 2023

Costa Blanca Bike Race 2023Jedna z najbardziej znanych hiszpańskich etapówek MTB – Costa Blanca Bike Race (od tego roku zmieniająca nazwę na Five Continents Race) odbędzie się między 26 a 29 stycznia 2023 r. na trasach wokół Calpe. Już drugi z rzędu Calpe, a dokładnie słynny kolarski hotel Diamante Beach**** staje się centrum tej niesamowitej imprezy. Wcześniej, przez wiele lat, CBBR ruszało z Altei, jednak nowa lokalizacja, według wielu zawodników, dodaje wyścigowi atrakcyjności.
W związku z tym, wszystkim zainteresowanym udziałem w wyścigu, proponujemy pakiety pobytowe obejmujące wszystko to, czego potrzeba, aby móc się maksymalnie skupić na jeździe.
W cenie otrzymujesz: zakwaterowanie w hotelu Diamante Beach**** (będącym oficjalnym centrum i „sercem” CBBR, gdzie stacjonować będą wszyscy najlepsi zawodnicy tego wyścigu), transfery lotniskowe (wraz z Twoim rowerem), wyżywienie w wybranym standardzie, wsparcie techniczne i opiekę mechanika, wsparcie merytoryczne (omówienie trasy oraz najważniejszych elementów technicznych, jakie będą czekać na zawodników na każdym etapie), a także zabiegi regeneracyjne i wsparcie we wszelkich sprawach na miejscu.
Jeśli wolisz zakwaterowanie w tańszym hotelu (Roca Esmeralda***) lub w komfortowych i w pełni wyposażonych apartamentach – nie ma sprawy! Mamy i takie opcje. Potrzebujesz sportowego cateringu, dobranego indywidualnie pod Twoje potrzeby? Także da się to zrobić. A jeśli nie chcesz całego pakietu, możemy Ci zaproponować wybrane usługi – np. tylko zakwaterowanie (w bardzo dobrych cenach), lub same transfery lotniskowe…. Po prostu napisz, czego potrzebujesz!
Wszystkie szczegóły – poniżej.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt na na adres: zapytania@appetiteforsports.com – pomożemy i wyjaśnimy!

SZCZEGÓŁY OFERTY:

CENY PAKIETÓW:

Podane w poniższej tabeli ceny obejmują wszystko to, co podano w zakładce 'CO ZAWIERA CENA?’ (obok). Nie obejmuje kosztów opłaty startowej oraz biletów lotniczych.
Ceny te dotyczą pobytu 7-dniowego. Jednak, jeśli chcesz przyjechać np. tylko na 4 lub 5 dni, po prostu napisz lub zadzwoń do nas, aby omówić szczegóły.
Jeśli chcesz przyjechać w pojedynkę, a pakiety hotelowe lub PACK-VIP są dla Ciebie za drogie, jest szansa, że może się dla Ciebie znaleźć zakwaterowanie w apartamencie 4-osobowym wspólnie z innymi uczestnikami. Aby dowiedzieć się, jakie są aktualne możliwości, skontaktuj się z nami.
Costa Blanca Bike Race 2023 | Ceny Pakietów
 
Jeśli chcesz zarezerwować zakwaterowanie na inny okres lub masz dodatkowe pytania / życzenia, zaznacz odpowiednie opcje w formularzu zgłoszeniowym i/lub skontaktuj się z nami przez travel@appetiteforsports.com.
 

CENA OBEJMUJE:

 • 7 noclegów w wybranej opcji (apartamenty bez wyżywienia / ew. w opcji z dowożonym cateringiem sportowym lub jeden z hoteli z wyżywieniem HB lub FB)
 • transfery z/do lotniska w Alicante (przylot / wylot);
 • transfer do/z miasteczka kolarskiego na start;
 • catering sportowy – wg indywidualnych ustaleń (dla osób zakwaterowanych w apartamentach, które wybrały tę opcję);
 • wsparcie serwisowe obejmujące: przegląd przywiezionego roweru i przygotowanie do startu (przed rozpoczęciem wyścigu), wyczyszczenie i przesmarowanie roweru po zakończeniu każdego etapu;
 • przed każdym etapem – omówienie trasy oraz najważniejszych elementów technicznych, jakie na niej będą czekać na zawodników (raport z objazdu trasy omawiany przez jednego z naszych trenerów);
 • regeneracja: możliwość skorzystania z nogawek – pomp limfatycznych po zakończeniu każdego etapu;
 • na miejscu opiekę koordynatora sportowego (który pomoże we wszelkich sprawach związanych ze startem oraz pobytowych).
 

Cena nie obejmuje:

 • kosztu opłaty startowej CBBR (‘wpisowe’) – jej opłacenia należy dokonać samodzielnie, poprzez stronę internetową organizatora;
 • biletów lotniczych (dolot do Alicante, lotnisko ALC) – należy zarezerwować samodzielnie;
 • wyżywienia (poza tym, wchodzącym w zakres wybranej opcji zakwaterowania lub dokupionego cateringu sportowego);
 • kosztów ew. części oraz napraw roweru wykraczających poza podstawowe wsparcie serwisowe wymienione powyżej;
 • ubezpieczenia obejmującego start w zawodach MTB (takie ubezpieczenie uczestnik powinien wykupić we własnym zakresie);
 • kosztów związanych z wymogami sanitarnymi i epidemiologicznymi wymaganymi przez służby sanitarne i/lub organizatora.

 

UWAGA: inne długości okresu pobytu (np. 5 dni) są także możliwe. W tej sprawie prosimy o kontakt indywidualny.

 

TERMIN
Oferta dotyczy wyjazdu tygodniowego (7 dni) w dowolnym okresie „okołowyścigowym” (Costa Blanca Bike Race odbywa się w dniach 26-29 stycznia 2023 r.).
Jeśli chcesz (lub musisz) przyjechać na krócej lub dłużej, także jest to możliwe – skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły.

DOPŁATY za OPCJE DODATKOWE

Możliwość wykupienia CATERINGU SPORTOWEGO w apartamentach

W przypadku wyboru opcji zakwaterowania w apartamentach, uczestnicy mają dostęp do w pełni wyposażonej kuchni, dzięki czemu możliwe jest samodzielne przygotowywanie posiłków.
Na czas pobytu istnieje jednak możliwość zamówienia3 cateringu – gotowych posiłków dowożonych bezpośrednio do apartamentów. Posiłku przygotowywane są z najlepszej jakości składników, a menu dopasowane do indywidualnych oczekiwań, diety, alergii itp. W czasie wyścigu może to być szczególnie interesująca opcja, jako, że można np. wykupić posiłki przygotowywane pod określoną kaloryczność lub skład makro (np. dieta wysokowęglowodanowa lub białkowa).
WIĘCEJ INFORMACJI tutaj: CATERING.
POSIŁEK

cena / posiłek
EUR

śniadanie 10
obiadokolacja 18
śniadanie + obiadokolacja 28
3 dostępność cateringu jest ograniczona – zamówienia realizowane są w kolejności zgłoszeń
 
 
ZAKWATEROWANIE
Uczestnicy wyjazdu mają do wyboru dwa warianty zakwaterowania: hotelowe (w słynnym hotelu Diamante Beach****, będącym oficjalnym centrum i „sercem” CBBR, gdzie stacjonować będą wszyscy najlepsi zawodnicy tego wyścigu, lub w 3-gwiazdkowym Roca Esmeralda) lub w komfortowych, w pełni wyposażonych apartamentach.
Apartamenty
Apartamenty, w których będą mieszkać uczestnicy wyjazdu, znajdują się w komfortowym apartamentowcu zlokalizowanym w Calpe, bardzo blisko plaży. Jest w nich w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, kuchenka, garnki i zastawa stołowa, sztućce itp.), łazienka, pralka, telewizja, klimatyzacja oraz WiFi. W pobliżu apartamentowca znajdują się liczne sklepy i restauracje, zatem przyrządzanie posiłków nie powinno stanowić najmniejszego problemu!
 
Uczestnicy mogą zostać zameldowani w jednym z dwóch typów apartamentów (w zależności od wybranego Pakietu):
 • AP2 – Apartament 2-osobowy: apartament z jedną sypialnią (z łóżkiem 2-osobowym), łazienką oraz salonem (z rozkładaną sofą); mogą w nim mieszkać komfortowo 2 osoby (na łóżku małżeńskim lub z wykorzystaniem sofy) lub ewentualnie 3 osoby (np. rodzice z dzieckiem)
 • AP4 – Apartament 4-osobowy: apartament z dwiema sypialniami (jedną z łóżkiem 2-osobowym i osobną łazienką oraz drugą z dwoma łóżkami pojedynczymi), kuchnią, łazienką oraz salonem (z rozkładaną sofą); mogą w nim mieszkać komfortowo 4 osoby (2 na łóżku małżeńskim, 2 na łóżkach pojedynczych), lub – w opcji budżetowej – 5 osób (jedna na sofie w salonie)
 
Hotele
Oprócz zakwaterowania w apartamentach, wybrać można także opcję z pakietami hotelowymi. W takim przypadku Uczestnik Obozu mieszkać będzie w 4-gwizadkowym słynnym kolarskim hotelu Diamante Beach – z wyżywieniem (w standardzie HB lub FB, w zależności od preferowanej opcji), lub w 3-gwiazdkowym Roca Esmeralda.
 
 
PRZELOTY
W cenie wyjazdu nie jest zawarty przelot na trasie z Polski do Alicante (to lotnisko najbliższe Calpe, z/do którego transfery wliczone zostały w koszt wyjazdu) i z powrotem. Uczestnik musi go zarezerwować samodzielnie.

FORMULARZ REZERWACJI WYJAZDU

Jeśli jesteś zainteresowany(a) skorzystaniem z oferty wyjazdu, prosimy o wypełnienie poniższego formularza wstępnej rezerwacji. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, aby ustalić wszystkie szczegóły oraz przygotować dla Ciebie umowę

Jak wygląda proces rezerwacji i zakupu wyjazdu?

KROK 1: wypełniasz i przesyłasz do nas formularz wstępnej rezerwacji (poniżej)

KROK 2: kontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie, aby doprecyzować szczegóły i wyjaśnić ewentualne wątpliwości

KROK 3: umowa: przesyłamy Ci (e-mailem) potwierdzenie wszystkich uzgodnionych warunków wyjazdu

KROK 4: wpłacasz zaliczkę (jej wysokość zależy od wybranej opcji – zazwyczaj między 20 a 40% całkowitej ceny Obozu)

KROK 5: w tym samym czasie powinieneś/powinnaś dokonać rezerwacji przelotu (polecamy tanie linie Ryanair), aby mieć pewność, iż nie zabraknie dla Ciebie miejsca w samolocie (w razie czego służymy pomocą w procesie rezerwacji)

KROK 6: w terminie określonym w pkt. 3 wpłacasz pozostałą część ceny

KROK 7: wyjazd do Calpe! 🙂

FORMULARZ


  Podaj daty, w których chciał(a)byś przyjechać:

  __________

  Proszę wybrać opcję zakwaterowania ? na czas Twojego pobytu *:

  Czy chcesz dokupić opcje cateringu sportowego dowożonego do apartamentów?

  __________

  Informacje niezbędne do zawarcia umowy wyjazdu:

  Twoje imię i nazwisko *:

  Twój adres e-mail *:

  Numer telefonu do kontaktu *:

  Data urodzenia (rrrr-mm-dd)  *:

  Adres zamieszkania * (ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość):

  Rozmiar koszulki:

  __________

  Proszę podać imiona i nazwiska osób towarzyszących (z ew. zaznaczeniem, które z nich są osobami startującymi w CBBR lub dziećmi poniżej 12 lat):

  __________

  Dodatkowe uwagi, pytania itp.:

  Chcę otrzymywać informacje o innych wydarzeniach realizowanych przez Organizatora oraz wyrażam zgodę na używanie przez niego w tym celu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem oraz wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej środkami komunikacji elektronicznej.

  ETAPY COSTA BLANCA BIKE RACE 2023

  szczegóły poszczególnych etapów oraz czekające Cię trudności techniczne i niespodzianki omówimy z Tobą na miejscu

  Costa Blanca Bike Race 2023 Etap 1
  Costa Blanca Bike Race 2023 Etap 2
  Costa Blanca Bike Race 2023 Etap 3
  Costa Blanca Bike Race 2023 Etap 4

  FILM Z OBJAZDU TRASY ETAPU 1

  ZOBACZ TEŻ INNE ORGANIZOWANE PRZEZ NAS OBOZY I WYJAZDY:

  BIKE FIT POZNAŃ Cycling Camp

  ZAPISY TRWAJĄ
  27.03-6.04.2024
  Calpe, Hiszpania

  Pakiety Pobytowe

  ZAPISY TRWAJĄ
  1.11.2023-30.04.2024
  Hiszpania

  Pakiety NAJTANEJ | Calpe i Costa Blanca

  ZAPISY TRWAJĄ
  1.11.2023-30.04.2024
  Calpe, Hiszpania

  Tour de France 2023 | Appetiteforsports.com

  15-22.07.2023
  Alpy, Francja

  Giro d'Italia 2023 | Appetiteforsports.com

  21-28.05.2023
  Dolomity, Włochy

  Open Camp | Calpe 2023

  19.02-1.03.2023
  Calpe, Hiszpania

  Obóz GVT | Calpe 2023

  5-16.02.2023
  Calpe, Hiszpania

  Open Camp | Calpe 2023

  29.01-8.02.2023
  Calpe, Hiszpania

  Costa Blanca Bike Race 2023

  26-29.01.2023
  Calpe, Hiszpania

  Graveloza w Calpe 2023

  13-22.01.2023
  Calpe, Hiszpania

  Pakiety z gwarancją ceny | Calpe

  1.11.22 - 30.04.23
  Calpe, Hiszpania

  Obóz GVT | Calpe 2023

  5-15.01.2023
  Calpe, Hiszpania

  Obóz noworoczny, Calpe | IronTeam

  3-10/13.01.2023
  Calpe, Hiszpania

  Garda Gravel Camp

  9-15.10.2022
  Garda, Włochy

  Europe Multisport Championships Bilbao 2022 | Appetiteforsports.com

  15-19.09.2022
  Bilbao, Hiszpania

  Tour de France Camp 2022 | Appetiteforsports.com

  8-16.07.2022
  Francja, Alpy

  Obóz treningowy Labosport Calpe 2022 | Appetiteforsports.com

  22-31.03.2022
  Calpe, Hiszpania

  Obóz z TriSpace Trek | Calpe

  15.02-1.03.2022
  Calpe, Hiszpania

  Obóz sylwestrowy | Calpe

  28.12-8.01.2022
  Calpe, Hiszpania

  Neon Camp | Denia 2022

  8-12 / 12-19.02.2022
  Dénia, Hiszpania

  Diablaki w Calpe | Obóz Diablak Beskid Extreme Triathlon

  7-14.12.2021
  Calpe, Hiszpania

  Costa Blanca | MTB z Basią Borowiecką

  23-30.11 / 7-14.12.2021
  Alfaz del Pi, Hiszpania

  Tenerife Camp 2021

  25.11-2.12.2021
  Teneryfa, Hiszpania

  Gran Fondo Alberto Contador | Kolarski tydzień na Costa Blanca

  23-30.09.2021
  Calpe, Hiszpania

  Triathlon Valencia

  23-27.09.2021
  Walencja, Hiszpania

  Dolomiti Camp 2021

  21-28.08.2021
  Dolomity, Włochy

  Tour de France Camp 2021

  5-12.07.2021
  Francja

  Garda Camp | Trenuj z Młynkiem

  14-21.06.2021
  Garda, Włochy

  Giro d'Italia 2021 | Obóz z Trenuj z Młynkiem

  22-29.05.2021
  Dolimity, Włochy

  13-20.03.2021
  Calpe, Hiszpania

  18-25.10.2020
  Garda, Włochy

  09.2020
  Bormio, Włochy

  14.03 - 24.03.2020
  Calpe, Hiszpania

  7.03 - 21.03.2020
  Calpe, Hiszpania

  22.02 - 7.03.2020
  Calpe, Hiszpania

  22.02 - 3.03.2020
  Calpe, Hiszpania

  28.12.2019 - 5/7.01.2020
  Calpe, Hiszpania

  29.10 - 5.11.2019
  Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie

  appetiteforsports.com

  KFK Leszek Deneka

  Partnerem wykonawczym w zakresie organizacji Obozów Triathlonowych jest Biuro Podróży KFK Leszek Deneka, z siedzibą w Gdańsku (80-890), ul. Jana Heweliusza 11 lok. 811, NIP: 777-211-16-19, nr wpisu do rejestru ROTiPT: 847, posiadające obowiązkową umowę gwarancji ubezpieczeniowej zawartą z Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group z siedzibą w Warszawie.