Chicas en Calpe vol. II | Appetiteforsports.com

Chicas in Calpe 2020 | Appetiteforsports.com

[   SZCZEGÓŁY OFERTY   ] [   CENY   ] [   CZYM JEST OBÓZ?   ] [   PROWADZĄCE   ] [   FORMULARZ REZERWACJI   ]
MOVE | BREATHE | SMILE

Chicas en Calpe vol. II

iście kobiecy obóz dla amatorek triathlonu / kolarstwa / biegania

Calpe, Hiszpania | 22 lutego – 3 marca 2020

Hola Chica!

Jeździsz na rowerze lub o tym marzysz? Masz za sobą starty w zawodach triathlonowych, a może planujesz debiut w tym roku?
Biegasz? Pływasz? A może w ogóle – nie?
Jesteś zaawansowaną zawodniczką, ale masz ochotę na wyjazd w gronie kobiet, bez presji na QOM-y na Stravie?
Zapraszam Cię na jedyny w swoim rodzaju obóz! 
Jesteśmy bardzo różne, ale łączy nas jedno: pasja i chęć ruchu z uśmiechem!
Jeżeli lubisz aktywność bez presji, jeżeli chcesz poczuć ile daje wspólnota kobiet – dołącz do nas!

Kobiecy obóz w Calpe przeznaczony jest dla kobiet. Tylko i wyłącznie. 🙂
Dlaczego? Potrzebujemy doświadczać mocy kobiecego zrozumienia, wsparcia, bliskości, daje to niezwykłą siłę i prawdziwe połączenie ze źródłem kobiecej energii.
Potrzebujemy tego tak samo bardzo jak oddechu.
Łącząc to z ruchem i pięknymi widokami, przy gwarantowanej pogodzie, spędzimy wspólnie niezapomniane chwile.

Tri-Chicas en Calpe | Mary ZubowiczPunktem kulminacyjnym obozu będzie możliwość startu w kultowym biegu Cursa Popular Calp, który odbędzie się 1 marca 2020 na dystansie ok 10 km. Profil trasy, jak i samo Calpe, nie jest płaski, a jej duża część przebiega nadmorską promenadą.

Podczas obozu skupimy się głównie na rowerze oraz na bieganiu, zaplanowanych w taki sposób, aby umożliwić start w biegu w dobrej formie. Obawiasz się, że nie dasz rady wdrapać się z nami na żadną górkę? Nie szkodzi! Istnieje możliwość wynajmu roweru elektrycznego, dzięki czemu przed nami dojedziesz na każdą górę!

Do zobaczenia!

Mary

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, proszę o kontakt na na adres: kontakt@maryzubowicz.pl – pomogę i wyjaśnię!

SZCZEGÓŁY OFERTY:

APARTAMENTY 4-osobowe (AP4):

Pakiet PODSTAWOWY: 1 osoba (trenująca) w pokoju dwuosobowym (łóżko pojedyncze)lub na sofie:
1690 zł 
Pakiet PODSTAWOWY PLUS: 1 osoba (trenująca) w pokoju dwuosobowym (łóżko podwójne) do samodzielnego wykorzystania:
2250 zł
Pakiet DUO-SPORT: 2 osoby (trenujące) w pokoju dwuosobowym (łóżko podwójne):
3300 zł  (za 2 osoby)
Pakiet DUO-FAMILY: 2 osoby (trenująca i nietrenująca2) w pokoju dwuosobowym (łóżko podwójne):
2900 zł  (za 2 osoby)
1 osoby wykupujące ten pakiet zostaną zakwaterowane w pokoju dwuosobowym (z pojedynczymi łóżkami) z innym uczestnikiem Obozu
2 pakiet dla osoby nietrenującej nie obejmuje: wynajęcia roweru, wejść na basen, opieki trenerskiej, uczestnictwa w treningach
APARTAMENTY 2-osobowe (AP2)3:
Pakiet PREMIUM-SINGLE: 1 osoba w apartamencie do samodzielnego wykorzystania:
3050 zł
Pakiet PREMIUM-SPORT: 2 osoby (trenujące):
4000 zł (za 2 osoby)
Pakiet PREMIUM-FAMILY: 2 osoby (trenująca i nietrenująca4):
3700 zł
3 apartamenty 2-osobowe (AP2) można zarezerwować wyłącznie w całości – na wyłączność dla 1, 2 lub ewentualnie 3 osób (w apartamencie jest łóżko małżeńskie w sypialni oraz rozkładana sofa w salonie); jest ich ponadto ograniczona ilość
4 pakiet dla osoby nietrenującej nie obejmuje: wynajęcia roweru, wejść na basen, opieki trenerskiej, uczestnictwa w treningach
Pobyt wspólny z uczestnikiem obozu Power Tri Camp Calpe 2020:
== Oferta Obozu Power Tri Camp dostępna jest TUTAJ ==
Pakiet PODSTAWOWY DUO (2 os. trenujące w osobnej sypialni w apart. 4-osobowym):
10 dni
3400 zł (za 2 osoby)
Pakiet PREMIUM DUO (2 os. trenujące w apart. 2-osobowym):
10 dni
4200 zł (za 2 osoby)

Cena za 1 osobę trenującą obejmuje:

 • noclegi w apartamencie 4-osobowym (AP4) lub 2-osobowym (AP2), w zależności od wykupionego pakietu (opis apartamentów w sąsiedniej zakładce – 'Cena’)
 • transfery z/do lotniska w Alicante (w dniu rozpoczęcia i zakończenia Obozu, w godzinach pokrywających się z godzinami przylotu i odlotu rejsu linii Ryanair z/do Poznania);
 • opiekę organizacyjno-instruktorską przez cały czas trwania obozu;
 • plan zajęć i tras, dostosowany do możliwości uczestniczek;
 • podział na dwie grupy zaawansowania;
 • udział w 2 treningach pływackich na basenie sportowym (głównie praca nad techniką);
 • szczegółowy przewodnik po trasach kolarskich w regionie (z mapami i opisami).

Dodatkowo, uczestnicy mogą także wziąć udział w testach sprzętu i odżywek, które wraz z naszymi partnerami standardowo organizujemy w Calpe, a także zniżki do wybranych restauracji/kawiarni (nasza Karta VIP) i pomoc w organizacji czasu wolnego (także dla osób towarzyszących), które zawsze znajdują się w ofercie Appetiteforsports.com.

Większość uczestniczek Obozu wynajmować będzie na miejscu rower do treningów (opcja ta jest nie tylko wygodniejsza, ale także tańsza niż przywożenie własnego) – ceny wynajmu (płatne w EUR na miejscu) możesz sprawdzić w zakładce 'DOPŁATY’.

Dzięki współpracy z Ocean Lava Triathlon Polska (Bydgoszcz – Borówno), każda uczestniczka Obozu ma także możliwość zapisania się na edycję 2020 zawodów w specjalnej, obniżonej cenie (równej najniższej opłacie wpisowej) aż do końca kwietnia 2020 r. W Triathlon Polska do wyboru są dystanse: sprint, 1/2 IM oraz pełen IM.

 Appetiteforsports.com | Club Card

Cena nie obejmuje:

 • wynajęcia roweru – choć wynajem na miejscu jest cenowo bardzo opłacalny (i wygodniejszy), niektórzy uczestnicy wolą przyjechać ze swoim sprzętem; tu wybór należy do Ciebie – jeśli chcesz wynająć w Calpe wysokiej klasy rower szosowy i nie martwić się o nic więcej, sprawdź, ile to będzie kosztować w zakładce 'DOPŁATY’
 • wyżywienia – uczestnicy Obozu zakwaterowani są w komfortowych apartamentach, w których jest także do dyspozycji w pełni wyposażona kuchnia – dzięki temu możliwe jest przyrządzanie własnych posiłków – dokładnie tak, jak lubisz i znacznie taniej niż w hotelowej restauracji (oczywiście, jeśli nie masz ochoty na gotowanie, można także dokupić gotowe posiłki w opcji Half- albo Full-Board)
 • przelotu do/z Alicante – lotnisko w Alicante obsługiwane jest przez wiele tzw. tanich linii lotniczych (np. Ryanair); w przypadku takich połączeń, jesteś zazwyczaj w stanie kupić bilety po znacznie niższej cenie niż gdyby były one rezerwowane przez nas jako biuro podróży; dlatego, aby nie przedrażać Twojego pobytu, prosimy o samodzielną rezerwację przelotów (oczywiście, jeśli potrzebujesz w tym pomocy, chętnie pomożemy!)
 • w przypadku przylotu/wylotu innym lotem niż rejs Ryanair z/do Poznania, może być konieczna niewielka dopłata do transferów lotniskowych (których koszt i sposób realizacji zależeć będzie od łącznej liczby osób przylatujących w tym samym czasie i zawsze uzgodniony z Tobą)
 • ubezpieczenia turystycznego na czas wyjazdu – jednak zalecamy jego wykupienie – albo we własnym zakresie, albo w jednej z opcji, które proponujemy; rekomendowany zakres: KL (koszty leczenia), NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków), OC (odpowiedzialność cywilna) – należy przy tym zwrócić uwagę, aby OWU nie zawierało wyłączeń dla uczestników obozów sportowych i/lub jazdy na rowerze szosowym
TERMIN   
Obóz odbędzie się w terminie 22 lutego – 3 marca 2020 r.  

Dopłaty za elementy dodatkowe lub niestandardowe

RODZAJ DOPŁATY

cena (zł)

Opłata za osobę nietrenującą1 w AP4 1250
Dopłata do apartamentu AP4 na wyłączność przy 3 pełnopłatnych osobach 550
5 osoba trenująca w AP4 (wykupionym w całości) 1100
dopłata za dziecko 0-2 lat 190
dopłata za dziecko 2-12 lat 390
1 pakiet dla osoby nietrenującej nie obejmuje: wynajęcia roweru, opieki trenerskiej
 

Dopłaty za wynajem roweru2

Rezerwacji roweru należy dokonać wraz z rezerwacją Obozu (poprzez wybór odpowiedniej opcji w formularzu), jednak płatność za wynajem będzie dokonana na miejscu (w EUR, gotówką lub kartą).
RODZAJ ROWERU

cena (EUR)

dopłata do roweru
[Merida Scultura 5000 lub podobny]
130
dopłata do roweru wyższej klasy (z hamulcami tarczowymi)
[Merida Scultura 6000 lub podobny]
160
2 kwoty dopłat za wynajem przez cały okres pobytu (przy czym, efektywnych dni najmu/treningu będzie 8 – ze względu na wycieczkę do Walencji ostatniego dnia)
 
ZAKWATEROWANIE
Apartamenty, w których będą mieszkać uczestnicy Obozu, znajdują się w komfortowym apartamentowcu zlokalizowanym w Calpe, bardzo blisko plaży. Jest w nich w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, kuchenka, garnki i zastawa stołowa, sztućce itp.), łazienka, pralka, telewizja, klimatyzacja oraz WiFi. W pobliżu apartamentowca znajdują się liczne sklepy i restauracje, zatem przyrządzanie posiłków nie powinno stanowić najmniejszego problemu!
 
Uczestnicy mogą zostać zameldowani w jednym z dwóch typów apartamentów (w zależności od wybranego Pakietu):
 • AP2 – Apartament 2-osobowy: apartament z jedną sypialnią (z łóżkiem 2-osobowym), łazienką oraz salonem (z rozkładaną sofą); mogą w nim mieszkać komfortowo 2 osoby (na łóżku małżeńskim lub z wykorzystaniem sofy) lub ewentualnie 3 osoby (np. rodzice z dzieckiem)
 • AP4 – Apartament 4-osobowy: apartament z dwiema sypialniami (jedną z łóżkiem 2-osobowym i osobną łazienką oraz drugą z dwoma łóżkami pojedynczymi), kuchnią, łazienką oraz salonem (z rozkładaną sofą); mogą w nim mieszkać komfortowo 4 osoby (2 na łóżku małżeńskim, 2 na łóżkach pojedynczych), lub – w opcji budżetowej – 5 osób (jedna na sofie w salonie)
Rezerwując pobyt na Obozie, Klient wykupuje pojedyncze miejsce w wybranym przez siebie typie apartamentu. W przypadku AP4 do miejsc pozostałych w apartamencie Organizator przydzieli innych uczestników Obozu (tak, aby łącznie w AP4 nocowały cztery osoby). W AP4 można także wykupić cały pokój dwuosobowy z podwójnym łóżkiem – dla siebie lub z osobą towarzyszącą. W przypadku AP2 możliwe jest wyłącznie zarezerwowanie całego apartamentu (dla 1, 2 lub ew. 3 osób). Aby zarezerwować wspólne zakwaterowanie kilku osób w tym samym apartamencie, należy dokonać ich zgłoszenia na jednej Umowie lub ustalić szczegóły z Organizatorem. Przy takich rezerwacjach możecie liczyć na specjalną cenę!
PRZELOTY
W cenie obozu nie jest zawarty przelot na trasie z Polski do Alicante (gdzie znajduje się międzynarodowe lotnisko położone najbliżej Calpe) i z powrotem. Wynika to z faktu, iż jako osoba prywatna jesteś zazwyczaj w stanie zakupić bilet lotniczy taniej niż biuro podróży, dzięki czemu nie zwiększa się niepotrzebnie koszt Twojego wyjazdu.
Rekomendujemy przelot tanimi liniami lotniczymi Ryanair z lotniska w Poznaniu. Wyloty i przyloty z tych lotnisk pokrywają się z terminami rozpoczęcia/zakończenia naszego obozu (wylot z Poznania rejsem nr FR2544 o godz. 19.45 i powrót rejsem FR2543 o godz. 16.05). Koszt pojedynczego biletu (w obie strony, bez bagażu) waha się pomiędzy 350 a 800 zł (w zależności od tego, kiedy i w jakiej taryfie go zakupisz).
W tych samych dniach dostępne są jeszcze loty z lotniska w Modlinie oraz w Gdańsku. Przylot/wylot z tych lotnisk jest w innych godzinach niż rejsy z/do Poznania, konieczna może być więc niewielka dopłata do kosztów transferów (szczegóły ustalimy z Tobą przed rozpoczęciem Obozu, gdy wiadomo już będzie czy i ile osób przylatuje w innych porach).
OPIEKA ORGANIZACYJNO-INSTRUKTORSKA
Opiekę trenerską w trakcie Obozu sprawować będzie Maria Zubowicz (organizacja, rower, bieganie).
Treningi pływackie poprowadzi Adam Turowiec, trener UAM Triathlon Poznań, medalista Mistrzostw Polski AG w triathlonie oraz licznych zawodów pływackich.
Warto też dodać, iż dla zainteresowanych uczestniczek Obozu (lub ich partnerów) możliwe jest uczestnictwo w treningach prowadzonych przez jednego z najlepszych polskich triathlonistów, Tomasza Marcinka, na równolegle odbywającym się obozie typowo triathlonowym. 
RAMOWY PROGRAM OBOZU
22.02.2020 – przyloty, transfer, zakwaterowanie w apartamentach
23.02.2010 – odbiór rowerów (rano) i wyjazd w trasę!
24.02 – 29.02.2020 – jeździmy, jeździmy, jeździmy, biegamy i pływamy (cały układ zajęć otrzymasz przed obozem)
01.03 – start w dorocznym biegu Cursa Popular Calp (ok 10 km), wieczorem zdanie rowerów
02.03 – wycieczka do Walencji (koszty pociągu i ewentualnych kosztów na miejscu nie uwzględnione w cenie)
03.03 – czas na pakowanie, ostatni spacer, transfer na lotnisko i wylot

Kobiecy Obóz w Calpe…:
… przeznaczony jest dla kobiet. Tylko i wyłącznie!

Możesz się tam spodziewać:

 • cudownej atmosfery kręgu kobiet
 • treningów rowerowych na zaplanowanych trasach przygotowanych dla różnych poziomów zaawansowania (od początkujących do średnio-zaawansowanych)
 • wspólnych spacerów, biegania, pływania (zajęcia dopasowane do poziomu grupy oraz chęci)
 • wspólnych posiłków i ich przyrządzania z dawką wegańskich inspiracji
 • stretchingu na plaży z elementami gimnastyki słowiańskiej, muzykoterapii, relaksacji w kręgu kobiet
 • wycieczki do Walencji

Czym ten wyjazd różni się od innych obozów klimatycznych? No cóż… My zatrzymujemy się, żeby zrobić zdjęcie pięknego widoku, lub/i na kawę, kiedy mamy ochotę 🙂 Czy można przyjechać z osobą towarzyszącą? Tak, jak najbardziej!

W tym samym czasie odbywać się będzie obóz treningowy z opieką trenerską jednego z najlepszych polskich triathlonistów – Tomasza Marcinka. A więc, Twój trenujący triathlonista może dołączyć do tamtej grupy; treningi odbywać się będą osobno, jednak mieszkać i spędzać czas (poza naszymi kobiecymi zajęciami)  będziecie razem!

KTO POPROWADZI OBÓZ?

Otóż, dwie Chicas: 

Maria Zubowicz – zwana Mary, założycielka Chicas, organizatorka obozu, triathlonistka amatorka oraz instruktor indoor cycling wg. szkoły FTI Cycling, obecnie zaczynająca swoją przygodę z grupą FTI Sport.

Ania Andrałojć – uczestniczka pierwszego obozu w 2017 r., z sukcesami startująca w zawodach triathlonowych od kilku lat, również z sukcesami próbująca swoich sił w swimrunie. Można spotkać ją na treningach w CITYZEN, w którym zaczęła rozwijać swoją triathlonową pasję. Silna, wytrzymała, waleczna, ale też uprawiająca sport z luzem i uśmiechem!

 

FORMULARZ REZERWACJI WYJAZDU

Jeśli jesteś zainteresowany(a) skorzystaniem z oferty naszego obozu treningowego w Calpe, prosimy o wypełnienie poniższego formularza wstępnej rezerwacji. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, aby ustalić wszystkie szczegóły oraz przygotować dla Ciebie umowę

Jak wygląda proces rezerwacji i zakupu obozu?

KROK 1: wypełniasz i przesyłasz do nas formularz wstępnej rezerwacji (poniżej)

KROK 2: kontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie, aby doprecyzować szczegóły i wyjaśnić ewentualne wątpliwości

KROK 3: przesyłamy Ci (e-mailem) przygotowaną dla Ciebie umowę wraz ze wszystkimi załącznikami

KROK 4: umowy nie musisz podpisywać i wysyłać! wystarczy, że w ciągu 24h wpłacisz określoną w niej zaliczkę (40%), co jest równoznaczne z akceptacją przez Ciebie postanowień umowy i jej wejściem w życie

KROK 5: w tym samym czasie powinieneś/powinnaś dokonać rezerwacji przelotu (polecamy tanie linie Ryanair), aby mieć pewność, iż nie zabraknie dla Ciebie miejsca w samolocie (w razie czego służymy pomocą w procesie rezerwacji)

KROK 6: w terminie określonym w umowie wpłacasz pozostałą część ceny

KROK 7: wyjazd do Calpe! 🙂

Przy rezerwacji konieczna jest wpłata 40% zaliczki – reszta najpóźniej do 31 stycznia 2020 r.


  Ponieważ wybrałaś inny (niż podstawowy 10-dniowy) okres pobytu, podaj daty, w których chciałabyś przebywać na obozie:

  __________

  Proszę wybrać rodzaj apartamentu ?, w jakim zamierzasz zarezerwować pobyt *:

  Wybierz, w jakim apartamencie chcielibyście mieszkać:

  Wybierz, czy osoba towarzysząca jest osobą trenującą czy nietrenującą

  Jeśli chcesz zarezerwować dodatkowe miejsca dla osób towarzyszących (w wybranym typie apartamentu), wybierz ich liczbę z rozwijanej listy poniżej
  > liczba osób towarzyszących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  Jeśli chcesz zarezerwować dodatkowe miejsca dla osób towarzyszących (w wybranym typie apartamentu), wybierz ich liczbę z rozwijanej listy poniżej
  > liczba osób towarzyszących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  __________

  Jeśli jesteś zainteresowany(a) wynajęciem na czas obozu roweru szosowego, wybierz opcję *, która Cię interesuje   ?

  Opłaty za wynajem roweru podane są w zakładce 'DOPŁATY' w sekcji 'SZCZEGÓŁY OFERTY'. Liczba dostępnych rowerów jest ograniczona – decyduje kolejność opłaconych zgłoszeń.

  * rower standardowy - Merida Scultura 5000 lub podobny, w pełni karbonowy, osprzęt Shimano Ultegra

  ** rower standardowy - Merida Scultura 6000 lub podobny, w pełni karbonowy, osprzęt Shimano Ultegra, wyposażony w hamulce tarczowe, wygodniejsze w górach

  __________

  Informacje niezbędne do zawarcia umowy wyjazdu oraz ubezpieczenia:

  Twoje imię i nazwisko *:

  Twój adres e-mail *:

  Numer telefonu do kontaktu *:

  Data urodzenia (rrrr-mm-dd)  *:

  Adres zamieszkania * (ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość):

  Numer i seria dowodu osobistego / paszportu *:

  data ważności  (rrrr-mm-dd)  *:
  rodzaj dokumentu *:

  Rozmiar koszulki:

  __________

  Proszę podać imiona i nazwiska osób towarzyszących (z ew. zaznaczeniem, które z nich są osobami korzystającymi z pakietu dla osób nietrenujących lub dziećmi poniżej 12 lat):

  __________

  Dodatkowe uwagi, pytania itp.:

  Chcę otrzymywać informacje o innych wydarzeniach realizowanych przez Organizatora oraz wyrażam zgodę na używanie przez niego w tym celu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem oraz wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej środkami komunikacji elektronicznej.

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  zdjęcia: www.cosmofoto.pl

  ZOBACZ TEŻ INNE ORGANIZOWANE PRZEZ NAS OBOZY I WYJAZDY:

  BIKE FIT POZNAŃ Cycling Camp

  ZAPISY TRWAJĄ
  27.03-6.04.2024
  Calpe, Hiszpania

  Pakiety Pobytowe

  ZAPISY TRWAJĄ
  1.11.2023-30.04.2024
  Hiszpania

  Pakiety NAJTANEJ | Calpe i Costa Blanca

  ZAPISY TRWAJĄ
  1.11.2023-30.04.2024
  Calpe, Hiszpania

  Tour de France 2023 | Appetiteforsports.com

  15-22.07.2023
  Alpy, Francja

  Giro d'Italia 2023 | Appetiteforsports.com

  21-28.05.2023
  Dolomity, Włochy

  Open Camp | Calpe 2023

  19.02-1.03.2023
  Calpe, Hiszpania

  Obóz GVT | Calpe 2023

  5-16.02.2023
  Calpe, Hiszpania

  Open Camp | Calpe 2023

  29.01-8.02.2023
  Calpe, Hiszpania

  Costa Blanca Bike Race 2023

  26-29.01.2023
  Calpe, Hiszpania

  Graveloza w Calpe 2023

  13-22.01.2023
  Calpe, Hiszpania

  Pakiety z gwarancją ceny | Calpe

  1.11.22 - 30.04.23
  Calpe, Hiszpania

  Obóz GVT | Calpe 2023

  5-15.01.2023
  Calpe, Hiszpania

  Obóz noworoczny, Calpe | IronTeam

  3-10/13.01.2023
  Calpe, Hiszpania

  Garda Gravel Camp

  9-15.10.2022
  Garda, Włochy

  Europe Multisport Championships Bilbao 2022 | Appetiteforsports.com

  15-19.09.2022
  Bilbao, Hiszpania

  Tour de France Camp 2022 | Appetiteforsports.com

  8-16.07.2022
  Francja, Alpy

  Obóz treningowy Labosport Calpe 2022 | Appetiteforsports.com

  22-31.03.2022
  Calpe, Hiszpania

  Obóz z TriSpace Trek | Calpe

  15.02-1.03.2022
  Calpe, Hiszpania

  Obóz sylwestrowy | Calpe

  28.12-8.01.2022
  Calpe, Hiszpania

  Neon Camp | Denia 2022

  8-12 / 12-19.02.2022
  Dénia, Hiszpania

  Diablaki w Calpe | Obóz Diablak Beskid Extreme Triathlon

  7-14.12.2021
  Calpe, Hiszpania

  Costa Blanca | MTB z Basią Borowiecką

  23-30.11 / 7-14.12.2021
  Alfaz del Pi, Hiszpania

  Tenerife Camp 2021

  25.11-2.12.2021
  Teneryfa, Hiszpania

  Gran Fondo Alberto Contador | Kolarski tydzień na Costa Blanca

  23-30.09.2021
  Calpe, Hiszpania

  Triathlon Valencia

  23-27.09.2021
  Walencja, Hiszpania

  Dolomiti Camp 2021

  21-28.08.2021
  Dolomity, Włochy

  Tour de France Camp 2021

  5-12.07.2021
  Francja

  Garda Camp | Trenuj z Młynkiem

  14-21.06.2021
  Garda, Włochy

  Giro d'Italia 2021 | Obóz z Trenuj z Młynkiem

  22-29.05.2021
  Dolimity, Włochy

  13-20.03.2021
  Calpe, Hiszpania

  18-25.10.2020
  Garda, Włochy

  09.2020
  Bormio, Włochy

  14.03 - 24.03.2020
  Calpe, Hiszpania

  7.03 - 21.03.2020
  Calpe, Hiszpania

  22.02 - 7.03.2020
  Calpe, Hiszpania

  22.02 - 3.03.2020
  Calpe, Hiszpania

  28.12.2019 - 5/7.01.2020
  Calpe, Hiszpania

  29.10 - 5.11.2019
  Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie

  appetiteforsports.com

  Adventure Club | Partner Wykonawczy obozów sportowych Appetiteforsports.com

  Partnerem wykonawczym w zakresie organizacji Obozów Triathlonowych jest Biuro Podróży Adventure Club z siedzibą w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 16, (nr REGON 630577370), wpisane do rejestru organizatorów turystyki prowadzonego przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 694, a także posiadające obowiązkową umowę gwarancji ubezpieczeniowej zawartą z AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji, z siedzibą w Warszawie.