Power Tri Camp Calpe 2020 | Appetiteforsports.com

Power Tri Camp Calpe 2020 | Appetiteforsports.com

[   SZCZEGÓŁY OFERTY   ] [   CENY   ] [   CZYM JEST OBÓZ?   ] [   PROWADZĄCE   ] [   FORMULARZ REZERWACJI   ]
TRAINING

Power Tri Camp

obóz treningowy z Tomaszem Marcinkiem

Calpe, Hiszpania | 22 lutego – 3 lub 7 marca 2020

Tomasz Marcinek CoachingWraz z Tomaszem Marcinkiem, jednym z najszybszych polskich triathlonistów, zapraszamy Cię na lutowo-marcowy obóz treningowy na hiszpańskim Costa Blanca. To najlepsze miejsce, idealny czas oraz trener, który sprawi, że Twoje przygotowania do nowego sezonu wejdą na zupełnie nowy poziom!

To kolejny z serii obozów, jakie wraz z Tomkiem organizujemy w okresie zimy/wiosny 2019/2020 na Lanzarote i w Calpe i podczas których zaznajomić się będzie można z jego nieszablonową (acz piekielnie skuteczną!) filozofią treningową opartą o specjalistyczny i autorski trening siłowy, potencjalnie szczególnie interesujący dla sportowców-amatorów, dysponujących bardzo ograniczoną ilością czasu, który mogą poświęcać swojej pasji.

W cenie otrzymujesz: zakwaterowanie w komfortowych apartamentach, transport z/na lotnisko, pełną opiekę trenerską, oraz niespodziankę: zniżkę na przyszłoroczne zawody Ocean Lava Triathlon Polska (dokładny program i opis wszystkich atrakcji poniżej). Dla chętnych – możliwość wynajęcia (w bardzo dobrej cenie) wysokiej klasy roweru szosowego (aby nie musieć przywozić z Polski swojego).

Proponujemy dwie opcje przyjazdu – na 14 oraz 10 dni. Można przyjechać samodzielnie, albo z osobą towarzyszącą (także: nietrenującą) i/lub rodziną, a bardzo ciekawą możliwością jest opcja dla trenujących par: On bierze udział w obozie Power Tri Camp, Ona – w stricte kobiecym Chicas en Calpe (więcej informacji: TUTAJ).

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt na na adres: zapytania@appetiteforsports.com – pomożemy i wyjaśnimy!

SZCZEGÓŁY OFERTY:

APARTAMENTY 4-osobowe (AP4):

Pakiet PODSTAWOWY: 1 osoba (trenująca) w pokoju dwuosobowym (łóżko pojedyncze)lub na sofie:
10 dni         14 dni
1750 zł       1950 zł 
Pakiet PODSTAWOWY PLUS: 1 osoba (trenująca) w pokoju dwuosobowym (łóżko podwójne) do samodzielnego wykorzystania:
10 dni         14 dni
2350 zł       2780 zł
Pakiet PODSTAWOWY DUO: 2 osoby (trenujące) w pokoju dwuosobowym (łóżko podwójne):
10 dni         14 dni
3500 zł       3900 zł  (za 2 osoby)
Pakiet PODSTAWOWY FAMILY: 2 osoby (trenująca i nietrenująca2) w pokoju dwuosobowym (łóżko podwójne):
10 dni         14 dni
3150 zł       3600 zł  (za 2 osoby)
1 osoby wykupujące ten pakiet zostaną zakwaterowane w pokoju dwuosobowym (z pojedynczymi łóżkami) z innym uczestnikiem Obozu
2 pakiet dla osoby nietrenującej nie obejmuje: wynajęcia roweru, wejść na basen, opieki trenerskiej, uczestnictwa w treningach
APARTAMENTY 2-osobowe (AP2)3:
Pakiet PREMIUM SINGLE: 1 osoba w apartamencie do samodzielnego wykorzystania:
10 dni         14 dni
3150 zł       4250 zł
Pakiet PREMIUM DUE: 2 osoby (trenujące):
10 dni         14 dni
4300 zł       5700 zł (za 2 osoby)
Pakiet PREMIUM FAMILY: 2 osoby (trenująca i nietrenująca4):
10 dni         14 dni
3950 zł       5200 zł (za 2 osoby)
3 apartamenty 2-osobowe (AP2) można zarezerwować wyłącznie w całości – na wyłączność dla 1, 2 lub ewentualnie 3 osób (w apartamencie jest łóżko małżeńskie w sypialni oraz rozkładana sofa w salonie); jest ich ponadto ograniczona ilość
4 pakiet dla osoby nietrenującej nie obejmuje: wynajęcia roweru, wejść na basen, opieki trenerskiej, uczestnictwa w treningach
Pobyt wspólny z uczestniczką obozu Chicas en Calpe 2020:
== Oferta Obozu Chicas en Calpe dostępna jest TUTAJ ==
Pakiet PODSTAWOWY DUO (2 os. trenujące w osobnej sypialni w apart. 4-osobowym):
10 dni
3400 zł (za 2 osoby)
Pakiet PREMIUM DUO (2 os. trenujące w apart. 2-osobowym):
10 dni
4200 zł (za 2 osoby)

Cena za 1 osobę trenującą obejmuje:

 • noclegi w apartamencie 4-osobowym (AP4) lub 2-osobowym (AP2), w zależności od wykupionego pakietu (opis apartamentów w sąsiedniej zakładce – 'Cena’)
 • transfery z/do lotniska w Alicante (w dniu rozpoczęcia i zakończenia Obozu, w godzinach pokrywających się z godzinami przylotu i odlotu rejsu linii Ryanair z/do Modlina);
 • opiekę trenerską przez cały czas trwania obozu (dla różnych poziomów zaawansowania i dystansów, na których zamierzasz startować);
 • udział w treningach pływackich na basenie sportowym;
 • szczegółowy przewodnik po trasach kolarskich w regionie (z mapami i opisami).

Dodatkowo, uczestnicy mogą także wziąć udział w testach sprzętu i odżywek, które wraz z naszymi partnerami standardowo organizujemy w Calpe, a także zniżki do wybranych restauracji/kawiarni (nasza Karta VIP) i pomoc w organizacji czasu wolnego (także dla osób towarzyszących), które zawsze znajdują się w ofercie Appetiteforsports.com.

Większość uczestników Obozu wynajmować będzie na miejscu rower do treningów (opcja ta jest nie tylko wygodniejsza, ale także tańsza niż przywożenie własnego sprzętu) – ceny wynajmu (płatne w EUR na miejscu) możesz sprawdzić w zakładce 'DOPŁATY’.

Dzięki współpracy z Ocean Lava Triathlon Polska (Bydgoszcz – Borówno), każdy uczestniczk Obozu ma także możliwość zapisania się na edycję 2020 zawodów w specjalnej, obniżonej cenie (równej najniższej opłacie wpisowej) aż do końca kwietnia 2020 r. W Triathlon Polska do wyboru są dystanse: sprint, 1/2 IM oraz pełen IM.

 Appetiteforsports.com | Club Card

Cena nie obejmuje:

 • wynajęcia roweru – choć wynajem na miejscu jest cenowo bardzo opłacalny (i wygodniejszy), niektórzy uczestnicy wolą przyjechać ze swoim sprzętem; tu wybór należy do Ciebie – jeśli chcesz wynająć w Calpe wysokiej klasy rower szosowy i nie martwić się o nic więcej, sprawdź, ile to będzie kosztować w zakładce 'DOPŁATY’
 • wyżywienia – uczestnicy Obozu zakwaterowani są w komfortowych apartamentach, w których jest także do dyspozycji w pełni wyposażona kuchnia – dzięki temu możliwe jest przyrządzanie własnych posiłków – dokładnie tak, jak lubisz i znacznie taniej niż w hotelowej restauracji (oczywiście, jeśli nie masz ochoty na gotowanie, można także dokupić gotowe posiłki w opcji Half- albo Full-Board)
 • przelotu do/z Alicante – lotnisko w Alicante obsługiwane jest przez wiele tzw. tanich linii lotniczych (np. Ryanair); w przypadku takich połączeń, jesteś zazwyczaj w stanie kupić bilety po znacznie niższej cenie niż gdyby były one rezerwowane przez nas jako biuro podróży; dlatego, aby nie przedrażać Twojego pobytu, prosimy o samodzielną rezerwację przelotów (oczywiście, jeśli potrzebujesz w tym pomocy, chętnie pomożemy!)
 • w przypadku przylotu/wylotu innym lotem niż rejs Ryanair z/do Modlina, może być konieczna niewielka dopłata do transferów lotniskowych (których koszt i sposób realizacji zależeć będzie od łącznej liczby osób przylatujących w tym samym czasie i zawsze uzgodniony z Tobą)
 • ubezpieczenia turystycznego na czas wyjazdu – jednak zalecamy jego wykupienie – albo we własnym zakresie, albo w jednej z opcji, które proponujemy; rekomendowany zakres: KL (koszty leczenia), NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków), OC (odpowiedzialność cywilna) – należy przy tym zwrócić uwagę, aby OWU nie zawierało wyłączeń dla uczestników obozów sportowych i/lub jazdy na rowerze szosowym
TERMIN   
Obóz odbędzie się w terminie 22 lutego – 3 marca 2020 r.  

Dopłaty za elementy dodatkowe lub niestandardowe

RODZAJ DOPŁATY

cena (zł)
10 / 14 dni

Opłata za osobę nietrenującą1 w AP4 1400 / 1650
5 osoba trenująca w AP4 (wykupionym w całości) 1120 / 1120
dopłata za dziecko 0-2 lat 190
dopłata za dziecko 2-12 lat 390
1 pakiet dla osoby nietrenującej nie obejmuje: wynajęcia roweru, opieki trenerskiej
 

Dopłaty za wynajem roweru2

Rezerwacji roweru należy dokonać wraz z rezerwacją Obozu (poprzez wybór odpowiedniej opcji w formularzu), jednak płatność za wynajem będzie dokonana na miejscu (w EUR, gotówką lub kartą).
RODZAJ ROWERU

cena (EUR)
10 / 14 dni

dopłata do roweru
[Merida Scultura 5000 lub podobny]
140 / 200
dopłata do roweru wyższej klasy (z hamulcami tarczowymi)
[Merida Scultura 6000 lub podobny]
170 / 245
2 kwoty dopłat za wynajem przez cały okres pobytu (przy czym, efektywnych dni najmu/treningu będzie 8 – ze względu na wycieczkę do Walencji ostatniego dnia)
 
ZAKWATEROWANIE
Apartamenty, w których będą mieszkać uczestnicy Obozu, znajdują się w komfortowym apartamentowcu zlokalizowanym w Calpe, bardzo blisko plaży. Jest w nich w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, kuchenka, garnki i zastawa stołowa, sztućce itp.), łazienka, pralka, telewizja, klimatyzacja oraz WiFi. W pobliżu apartamentowca znajdują się liczne sklepy i restauracje, zatem przyrządzanie posiłków nie powinno stanowić najmniejszego problemu!
 
Uczestnicy mogą zostać zameldowani w jednym z dwóch typów apartamentów (w zależności od wybranego Pakietu):
 • AP2 – Apartament 2-osobowy: apartament z jedną sypialnią (z łóżkiem 2-osobowym), łazienką oraz salonem (z rozkładaną sofą); mogą w nim mieszkać komfortowo 2 osoby (na łóżku małżeńskim lub z wykorzystaniem sofy) lub ewentualnie 3 osoby (np. rodzice z dzieckiem)
 • AP4 – Apartament 4-osobowy: apartament z dwiema sypialniami (jedną z łóżkiem 2-osobowym i osobną łazienką oraz drugą z dwoma łóżkami pojedynczymi), kuchnią, łazienką oraz salonem (z rozkładaną sofą); mogą w nim mieszkać komfortowo 4 osoby (2 na łóżku małżeńskim, 2 na łóżkach pojedynczych), lub – w opcji budżetowej – 5 osób (jedna na sofie w salonie)
Rezerwując pobyt na Obozie, Klient wykupuje pojedyncze miejsce w wybranym przez siebie typie apartamentu. W przypadku AP4 do miejsc pozostałych w apartamencie Organizator przydzieli innych uczestników Obozu (tak, aby łącznie w AP4 nocowały cztery osoby). W AP4 można także wykupić cały pokój dwuosobowy z podwójnym łóżkiem – dla siebie lub z osobą towarzyszącą. W przypadku AP2 możliwe jest wyłącznie zarezerwowanie całego apartamentu (dla 1, 2 lub ew. 3 osób). Aby zarezerwować wspólne zakwaterowanie kilku osób w tym samym apartamencie, należy dokonać ich zgłoszenia na jednej Umowie lub ustalić szczegóły z Organizatorem. Przy takich rezerwacjach możecie liczyć na specjalną cenę!
PRZELOTY
W cenie obozu nie jest zawarty przelot na trasie z Polski do Alicante (gdzie znajduje się międzynarodowe lotnisko położone najbliżej Calpe) i z powrotem. Wynika to z faktu, iż jako osoba prywatna jesteś zazwyczaj w stanie zakupić bilet lotniczy taniej niż biuro podróży, dzięki czemu nie zwiększa się niepotrzebnie koszt Twojego wyjazdu.
Rekomendujemy przelot tanimi liniami lotniczymi Ryanair z lotniska w Modlinie. Wyloty i przyloty z tych lotnisk pokrywają się z terminami rozpoczęcia/zakończenia naszego obozu (wylot z Modlina o godz. 7.15 rejsem nr FR1001, powrót rejsem FR1002 o godz. 11.25). Koszt pojedynczego biletu (w obie strony, bez bagażu) waha się pomiędzy 350 a 800 zł (w zależności od tego, kiedy i w jakiej taryfie go zakupisz).
W tych samych dniach dostępne są jeszcze loty z lotniska w Poznaniu oraz w Gdańsku. Przylot/wylot z tych lotnisk jest w innych godzinach niż rejsy z/do Modlina, konieczna może być więc niewielka dopłata do kosztów transferów (szczegóły ustalimy z Tobą przed rozpoczęciem Obozu, gdy wiadomo już będzie czy i ile osób przylatuje w innych porach).
OPIEKA TRENERSKA
Tomasz Marcinek | Lanzarote Training Camp | Appetiteforsports.comNasz obóz w Calpe będzie nie tylko świetną okazją do ucieczki przed zimnem i krótkimi dniami, jakie w lutym i marcu utrudniają treningi w Polsce, ale także do zaznajomienia się ze z nieszablonową ale bardzo skuteczną koncepcją treningu triathlonowego bazującego na przygotowaniu siłowym, jaką z powodzeniem stosuje od kilku sezonów (na sobie oraz swoich podopiecznych) Tomasz Marcinek – jeden z najszybszych polskich triathlonistów, rywalizujący zarówno na dystansach krótkich, jak i długich. W tym roku wygrał m.in. Castle Triathlon Malbork (na dystansie 1/2 IM), a także kilka imprez z serii Garmin Iron Triathlon. Jest reprezentantem kraju, wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski (w tym – na dystansie 70.3 z czasem 3:52′) oraz zawodów Pucharu Polski. Startował w niemieckiej Bundeslidze (triathlonowej) oraz zawodach Pucharu Europy i Mistrzostw Europy.
Autorska filozofia treningu siłowego, jaką stworzył Tomek, przydatna jest w przygotowaniu do wszystkich dystansów. Choć skuteczna u zawodników na każdym poziomie sportowym, szczególnie interesująca może być zwłaszcza dla sportowców-amatorów, dysponujących ograniczoną ilością czasu, ponieważ pozwala zmniejszyć łączną objętość treningową przy jednoczesnej poprawie osiąganych rezultatów.

Power Tri Camp – jak to będzie wyglądać?

 • noclegi w komfortowych apartamentach z jedną lub dwoma sypialniami, mieszczącymi odpowiednio 2 (ew. 3) albo 4 (ew. 5) osób (bez wyżywienia, z pełnym wyposażeniem kuchennym, TV, WiFi itp.)
 • jeździmy na wynajętych rowerach szosowych wysokiej klasy (carbon, Shimano Ultegra, przełożenia „górskie”, wielkość i geometria roweru dopasowane do parametrów wynajmującego)
 • przylatujemy/wylatujemy razem (zalecane opcje podane poniżej) i dojeżdżamy z/na lotnisko wynajętym minibusem
 • w czasie obozu uczestnicy pozostają pod opieką trenerską – przewidziane są treningi kolarskie (codziennie), biegowe i pływackie (5 treningów / 2 tygodnie, basen sportowy)
 • szczególnie interesująca dla uczestników będzie możliwość zapoznania się z nieszablonową (acz piekielnie skuteczną!) filozofią treningową opartą o specjalistyczny i autorski trening siłowy, którą Tomasz Marcinek stosuje z powodzeniem w treningu swoim oraz swoich podopiecznych; jest ona potencjalnie szczególnie interesująca dla sportowców-amatorów, dysponujących bardzo ograniczoną ilością czasu, który mogą poświęcać swojej pasji
 • jedzenie przyrządzamy sobie we własnym zakresie (apartamenty mają w pełni wyposażoną kuchnię, zaś w okolicy znajdują się liczne sklepy oraz restauracje)
 • dla chętnych – możliwość sprawdzenia formy w dorocznym biegu Cursa Popular de Calp (ok 10 km); w 2019 r. nasz trener, Tomasz Marcinek, wygrał ten bieg – możecie więc się z nim ścigać, albo mu kibicować 🙂

FORMULARZ REZERWACJI WYJAZDU

Jeśli jesteś zainteresowany(a) skorzystaniem z oferty naszego obozu treningowego w Calpe, prosimy o wypełnienie poniższego formularza wstępnej rezerwacji. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, aby ustalić wszystkie szczegóły oraz przygotować dla Ciebie umowę

Jak wygląda proces rezerwacji i zakupu obozu?

KROK 1: wypełniasz i przesyłasz do nas formularz wstępnej rezerwacji (poniżej)

KROK 2: kontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie, aby doprecyzować szczegóły i wyjaśnić ewentualne wątpliwości

KROK 3: przesyłamy Ci (e-mailem) przygotowaną dla Ciebie umowę wraz ze wszystkimi załącznikami

KROK 4: umowy nie musisz podpisywać i wysyłać! wystarczy, że w ciągu 24h wpłacisz określoną w niej zaliczkę (40%), co jest równoznaczne z akceptacją przez Ciebie postanowień umowy i jej wejściem w życie

KROK 5: w tym samym czasie powinieneś/powinnaś dokonać rezerwacji przelotu (polecamy tanie linie Ryanair), aby mieć pewność, iż nie zabraknie dla Ciebie miejsca w samolocie (w razie czego służymy pomocą w procesie rezerwacji)

KROK 6: w terminie określonym w umowie wpłacasz pozostałą część ceny

KROK 7: wyjazd do Calpe! 🙂

Przy rezerwacji konieczna jest wpłata 40% zaliczki – reszta najpóźniej do 15 stycznia 2020 r.


  Ponieważ wybrałaś inny (niż podstawowy 14- lub 10-dniowy) okres pobytu, podaj daty, w których chciałabyś przebywać na obozie:

  __________

  Proszę wybrać rodzaj apartamentu ?, w jakim zamierzasz zarezerwować pobyt *:

  Wybierz rodzaj zakwaterowania, jakie chcecie zarezerwować:

  Wybierz, czy osoba towarzysząca jest osobą trenującą czy nietrenującą

  Jeśli chcesz zarezerwować dodatkowe miejsca dla osób towarzyszących (w wybranym typie apartamentu), wybierz ich liczbę z rozwijanej listy poniżej
  > liczba osób towarzyszących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  Jeśli chcesz zarezerwować dodatkowe miejsca dla osób towarzyszących (w wybranym typie apartamentu), wybierz ich liczbę z rozwijanej listy poniżej
  > liczba osób towarzyszących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  __________

  Jeśli jesteś zainteresowany(a) wynajęciem na czas obozu roweru szosowego, wybierz opcję *, która Cię interesuje   ?

  Opłaty za wynajem roweru podane są w zakładce 'DOPŁATY' w sekcji 'SZCZEGÓŁY OFERTY'. Liczba dostępnych rowerów jest ograniczona – decyduje kolejność opłaconych zgłoszeń.

  * rower standardowy - Merida Scultura 5000 lub podobny, w pełni karbonowy, osprzęt Shimano Ultegra

  ** rower standardowy - Merida Scultura 6000 lub podobny, w pełni karbonowy, osprzęt Shimano Ultegra, wyposażony w hamulce tarczowe, wygodniejsze w górach

  __________

  Informacje niezbędne do zawarcia umowy wyjazdu oraz ubezpieczenia:

  Twoje imię i nazwisko *:

  Twój adres e-mail *:

  Numer telefonu do kontaktu *:

  Data urodzenia (rrrr-mm-dd)  *:

  Adres zamieszkania * (ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość):

  Numer i seria dowodu osobistego / paszportu *:

  data ważności  (rrrr-mm-dd)  *:
  rodzaj dokumentu *:

  Rozmiar koszulki:

  __________

  Proszę podać imiona i nazwiska osób towarzyszących (z ew. zaznaczeniem, które z nich są osobami korzystającymi z pakietu dla osób nietrenujących lub dziećmi poniżej 12 lat):

  __________

  Dodatkowe uwagi, pytania itp.:

  Chcę otrzymywać informacje o innych wydarzeniach realizowanych przez Organizatora oraz wyrażam zgodę na używanie przez niego w tym celu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem oraz wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej środkami komunikacji elektronicznej.

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  zdjęcia: www.cosmofoto.pl

  appetiteforsports.com

  Adventure Club | Partner Wykonawczy obozów sportowych Appetiteforsports.com

  Partnerem wykonawczym w zakresie organizacji Obozów Triathlonowych jest Biuro Podróży Adventure Club z siedzibą w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 16, (nr REGON 630577370), wpisane do rejestru organizatorów turystyki prowadzonego przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 694, a także posiadające obowiązkową umowę gwarancji ubezpieczeniowej zawartą z AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji, z siedzibą w Warszawie.