Calpe Winter Escape Weeks | Appetiteforsports.com

Calpe WINTER ESCAPE WEEKS

Tygodniowe pobyty (zakwaterowanie + rower) kolarsko-wypoczynkowe w Calpe.

W pakiecie: zakwaterowanie / rower / słońce i co najmniej 20 st. C 😉

Jeśli żaden ze zorganizowanych obozów z naszej oferty Ci nie odpowiada (ze względu na termin, zakres czy inne elementy), ale i tak chcesz przyjechać do Calpe, aby uciec od listopadowo-grudniowej szarówki, zimna i słoty w Polsce, proponujemy tygodniowe pakiety CALPE WINTER ESCAPE.

Jak to wygląda?

 • przylatujesz kiedy chcesz (w okresie od 1.11 do 23.12 br.)
 • loty z głównych polskich lotnisk do Alicante dostępne są we wtorki i soboty, więc bez problemu wybierzesz sobie tydzień dla siebie
 • pakiet (w podanych poniżej cenach) obejmuje zakwaterowanie oraz wynajem roweru, a także transfer z/na lotnisko w Alicante do/z Calpe
 • w Calpe cieszysz się piękną pogodą, słońcem, plażą oraz idealnymi warunkami do jazdy na rowerze
 • jeśli potrzebujesz, możesz skorzystać z korzystnych cen na wynajem auta (campera)

 

Zakwaterowanie

Apartamenty, które są do dyspozycji, znajdują się w komfortowym apartamentowcu zlokalizowanym w Calpe, bardzo blisko plaży. Jest w nich w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, kuchenka, garnki i zastawa stołowa, sztućce itp.), łazienka, pralka, telewizja, klimatyzacja oraz WiFi. W pobliżu apartamentowca znajdują się liczne sklepy i restauracje, zatem przyrządzanie posiłków nie powinno stanowić najmniejszego problemu!

Uczestnicy mogą zostać zameldowani w jednym z dwóch typów apartamentów (w zależności od wybranego Pakietu):

 • AP2 – Apartament 2-osobowy: apartament z jedną sypialnią (z łóżkiem 2-osobowym), łazienką oraz salonem (z rozkładaną sofą); mogą w nim mieszkać komfortowo 2 osoby (na łóżku małżeńskim lub z wykorzystaniem sofy) lub ewentualnie 3 osoby (np. rodzice z dzieckiem)
 • AP4 – Apartament 4-osobowy: apartament z dwiema sypialniami (jedną z łóżkiem 2-osobowym i osobną łazienką oraz drugą z dwoma łóżkami pojedynczymi), kuchnią, łazienką oraz salonem (z rozkładaną sofą); mogą w nim mieszkać komfortowo 4 osoby (2 na łóżku małżeńskim, 2 na łóżkach pojedynczych), lub – w opcji budżetowej – 5 osób (jedna na sofie w salonie)

Ze względu na indywidualny charakter oferty, podane poniżej ceny dotyczą wyłącznie rezerwacji całych apartamentów (tj. AP4 dla 4 osób lub AP2 dla 2 osób). Więcej informacji o apartamentach tutaj: ZAKWATEROWANIE W CALPE.

Wynajem roweru szosowego

W cenie uwzględniony jest wynajem roweru szosowego (Merida Scultura 6000 lub podobny | full carbon, ultegra, hamulce tarczowe) na okres całego tygodniowego pobytu (6 dni jazdy). Rower będzie dopasowany do Twojego wzrostu oraz dostarczony i odebrany do/z miejsca zakwaterowania.

Za dopłatą możliwe jest także wynajęcie roweru wyższej klasy (dodatkowo wyposażonego w elektryczne przerzutki).

CENY PAKIETÓW:

STANDARD (nocleg w apartamencie 4-osobowym AP4): 265 EUR / tydz / os
STANDARD – osoba towarzysząca (bez roweru) w AP4: 125 EUR / tydz / os

PREMIUM (nocleg w apartamencie 2-osobowym AP2): 310 EUR / tydz / os
PREMIUM – osoba towarzysząca (bez roweru) w AP2: 165 EUR / tydz / os

LOTY DO ALICANTE:

Ww. ceny nie obejmują przelotu do/z Alicante. Bilety musisz zakupić samodzielnie (wyjdzie Cię to taniej niż w przypadku rezerwacji przez biuro podróży). W tej chwili loty z głównych polskich lotnisk (Modlin, Poznań, Wrocław, Gdańsk) odbywają się we wtorki i soboty i są dostępne w cenach pomiędzy 150 a 350 zł. Z lotniska w Krakowie można do Alicante dolecieć rejsami w jednym z trzech dni w tygodniu.

_____________________________________________

Jeśli myślisz o przyjeździe do Calpe w innych terminach, zapytaj nas o indywidualną wycenę. Jeśli chodzi o noclegi w apartamentowcach Hipocampos, Esmeralda Suites, Ambar Beach oraz Larimar, praktycznie zawsze jesteśmy w stanie zaproponować Ci ceny bardziej korzystne niż znajdziesz na booking.com i innych popularnych portalach rezerwacyjnych.

Zainteresowany/a? Wypełnij poniższy formularz, a niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły.

Formularz wstępnej rezerwacji PAKIETU 'NOCLEGI + ROWERY’:


  Nazwisko:

  Adres e-mail:

  Numer telefonu:

  Podaj, którym pakietem specjalnym jesteś zainteresowany(a):

  Kiedy i na ile dni chcesz przyjechać:

  Dla ilu osób potrzebujesz zakwaterowania i rowerów?

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  Wynajem rowerów Calpe, Benidorm, Costa Blanca
  Wynajem rowerów Calpe, Benidorm, Costa Blanca

  ZOBACZ TAKŻE NASZĄ OFERTĘ OBOZÓW ZORGANIZOWANYCH:

  LUB, JEŚLI NIE JESTEŚ ZAINTERESOWANY(A) ŻADNĄ ZE ZORGANIZOWANYCH IMPREZ, A CHCESZ DOŁĄCZYĆ (NP. NA KILKA DNI) DO NASZYCH GRUP LUB TEŻ POTRZEBUJESZ POMOCY W ORGANIZACJI WŁASNEGO POBYTU NA COSTA BLANCADAJ NAM ZNAĆ. POMOŻEMY! Jesteśmy na miejscu, wiec możemy doradzić w wyborze zakwaterowania (możemy tez zaproponować noclegi w cenach niższych niż dostępne w popularnych serwisach rezerwacyjnych), pomóc zorganizować transfery lotniskowe i rozwiać Twoje wszelkie wątpliwości dotyczące pobytu na Costa Blanca! 🙂