Obóz treningowy Labosport | Calpe 2020 | Appetiteforsports.com
[  SZCZEGÓŁY OFERTY  ] [  CENY  ] [  DLACZEGO WARTO?  ] [  DLACZEGO CALPE?  ] [  FORMULARZ REZERWACJI  ]  
TRAINING CAMP

Obóz treningowy Labosport

Calpe, Hiszpania | 14-24 marca 2020

Obóz Labosport, Calpe 2020 | Appetiteforsports.comTo już kolejny rok, kiedy Labosport zaprasza na swój zimowy obóz treningowy w słonecznej, ciepłej i niezwykle gościnnej „rowerowo” Hiszpanii. Przez te lata w obozach wzięło udział łącznie już kilkadziesiąt osób – i chyba byli zadowoleni, gdyż spora część z nich kontynuuje współpracę ze szkoleniowcami Labo, a wielu z nich pozostaje w kontakcie i/lub wspólnie trenuje.
Co Cię czeka na miejscu? Na pewno ciepła i piękna pogoda (słońce i ponad 20 stopni Celsiusza to raczej pewnik), urozmaicone i niezapomniane widokowo trasy kolarskie, treningi kolarskie, biegowe i pływackie w grupach o zróżnicowanym poziomie pod profesjonalną opieką zapewnianą przez Labosport. Przyjedź sam(a) lub w towarzystwie – żony, mężowie, partnerzy, dzieci są mile widziani (nawet oraz także wtedy, gdy są „nietrenujący”).
W cenie otrzymujesz: zakwaterowanie w wygodnych, w pełni wyposażonych apartamentach klasy premium, opiekę trenerską podczas treningów rowerowych, pływackich oraz biegowych, transfery lotniskowe i in. Jeśli nie chcesz, nie musisz zabierać ze sobą własnego roweru – na miejscu wypożyczymy Ci sprzęt wysokiej klasy w bardzo dobrej cenie!
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt na na adres: zapytania@appetiteforsports.com – pomożemy i wyjaśnimy!

SZCZEGÓŁY OFERTY:

APARTAMENTY 4-osobowe (AP4):

Pakiet STANDARD: 1 osoba (trenująca) w pokoju dwuosobowym (łóżko pojedyncze)lub na sofie:
10 dni: 1690 zł
Pakiet PREMIUM: 1 osoba (trenująca) w pokoju dwuosobowym (łóżko podwójne) do samodzielnego wykorzystania:
10 dni: 2090 zł
Pakiet DOUBLE-SPORT: 2 osoby (trenujące) w pokoju dwuosobowym (łóżko podwójne):
10 dni: 3350 zł  (za 2 osoby)
Pakiet DOUBLE-FAMILY: 2 osoby (trenująca i nietrenująca2) w pokoju dwuosobowym (łóżko podwójne):
10 dni: 2750 zł  (za 2 osoby)
1 osoby wykupujące ten pakiet zostaną zakwaterowane w pokoju dwuosobowym (z pojedynczymi łóżkami) z innym uczestnikiem Obozu
2 pakiet dla osoby nietrenującej nie obejmuje: wynajęcia roweru, wejść na basen, opieki trenerskiej, uczestnictwa w treningach
 

Cena za 1 osobę trenującą obejmuje:

 • noclegi w apartamencie 4-osobowym (AP4) (opis apartamentów w sąsiedniej zakładce – 'Cena’)
 • transfery z/do lotniska w Alicante (w dniu rozpoczęcia i zakończenia Obozu, w godzinach pokrywających się z godzinami przylotu i odlotu rejsu linii Ryanair z/do Modlina);
 • udział w 3 treningach pływackich na basenie sportowym;
 • opiekę trenerską szkoleniowców Labosport w czasie obozu (różne poziomy zaawansowania);
 • szczegółowy przewodnik po trasach kolarskich w regionie (z mapami i opisami).

Dodatkowo, uczestnicy mogą także wziąć udział w testach sprzętu i odżywek, które wraz z naszymi partnerami standardowo organizujemy w Calpe, a także zniżki do wybranych restauracji/kawiarni (nasza Karta VIP) i pomoc w organizacji czasu wolnego (także dla osób towarzyszących), które zawsze znajdują się w ofercie Appetiteforsports.com.

Appetiteforsports.com | Club Card

Cena nie obejmuje:

 • wynajęcia roweru – choć wynajem na miejscu jest cenowo bardzo opłacalny (i wygodniejszy), niektórzy uczestnicy wolą przyjechać ze swoim sprzętem; tu wybór należy do Ciebie – jeśli chcesz wynająć w Calpe wysokiej klasy rower szosowy i nie martwić się o nic więcej, sprawdź, ile to będzie kosztować w zakładce 'DOPŁATY’
 • wyżywienia – uczestnicy Obozu zakwaterowani są w komfortowych apartamentach, w których jest także do dyspozycji w pełni wyposażona kuchnia – dzięki temu możliwe jest przyrządzanie własnych posiłków – dokładnie tak, jak lubisz i znacznie taniej niż w hotelowej restauracji (oczywiście, jeśli nie masz ochoty na gotowanie, można także dokupić gotowe posiłki w opcji Half- albo Full-Board) 
 • przelotu do/z Alicante – lotnisko w Alicante obsługiwane jest przez wiele tzw. tanich linii lotniczych (np. Ryanair); w przypadku takich połączeń, jesteś zazwyczaj w stanie kupić bilety po znacznie niższej cenie niż gdyby były one rezerwowane przez nas jako biuro podróży; dlatego, aby nie przedrażać Twojego pobytu, prosimy o samodzielną rezerwację przelotów (oczywiście, jeśli potrzebujesz w tym pomocy, chętnie pomożemy!)
 • w przypadku wyboru opcji krótszej niż podstawowa (10-dniowa), może być konieczna dopłata do zakwaterowania (o ile nie będzie, w wybranym przez Ciebie terminie, pełnego obłożenia wybranego apartamentu) oraz transferów lotniskowych (których koszt i sposób realizacji zależeć będzie od łącznej liczby osób przylatujących w tym samym czasie i zawsze uzgodniony z Tobą)
 • ubezpieczenia turystycznego na czas wyjazdu – jednak zalecamy jego wykupienie – albo we własnym zakresie, albo w jednej z opcji, które proponujemy; rekomendowany zakres: KL (koszty leczenia), NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków), OC (odpowiedzialność cywilna) – należy przy tym zwrócić uwagę, aby OWU nie zawierało wyłączeń dla uczestników obozów sportowych i/lub jazdy na rowerze szosowym;
 • rekomendowane przez nas połączenie lotnicze do/z Alicante to lot FR1001 oraz FR1002 z/do Modlina w dniach 14.03 (rozpoczęcie obozu) oraz 24.03 (zakończenie Obozu) – podana cena za uczestnictwo w Obozie obejmuje transfery lotniskowe w godzinach przylotu/odlotu tego właśnie rejsu; w tych samych dniach można jeszcze jednak dolecieć/wylecieć do/z Alicante także z/do: Poznania, Berlina (TXL) lub Wrocławia – w przypadku wyboru któregoś z tych połączeń oczywiście także zapewnimy Ci transport z/na lotnisko w Alicante, jednak może się to wiązać z koniecznością niewielkiej dopłaty
TERMIN   
Obóz odbędzie się w terminie 14-24 marca 2020 r.  Jeśli chcesz (lub musisz) przyjechać lub wyjechać nieco wcześniej / później, jest to także możliwe. Aby ustalić szczegóły, skontaktuj się z nami.

Dopłaty za elementy dodatkowe lub niestandardowe

RODZAJ DOPŁATY

cena (zł) 10 dni

Opłata za osobę nietrenującą1 w AP4 1100
5 osoba trenująca w AP4 (wykupionym w całości) 1250
5 osoba nietrenująca w AP4 (wykupionym w całości) 650
dopłata za dziecko (do 12 lat) 600
1 pakiet dla osoby nietrenującej nie obejmuje: wynajęcia roweru, opieki trenerskiej
 

Dopłaty za wynajem roweru2

Rezerwacji roweru należy dokonać wraz z rezerwacją Obozu (poprzez wybór odpowiedniej opcji w formularzu), jednak płatność za wynajem będzie dokonana na miejscu (w EUR, gotówką lub kartą).
RODZAJ ROWERU

cena (EUR) 9 dni

dopłata do roweru [Merida Scultura 5000 lub podobny] 135
dopłata do roweru wyższej klasy (z hamulcami tarczowymi) [Merida Scultura 6000 lub podobny] 185
2 kwoty dopłat za wynajem przez cały okres pobytu (przy czym, efektywnych dni najmu/treningu jest zawsze o 1 mniej niż dób hotelowych, tj. 9 dla pobytu 10-dniowego)
 
ZAKWATEROWANIE
Apartamenty, w których będą mieszkać uczestnicy Obozu, znajdują się w komfortowym apartamentowcu zlokalizowanym w Calpe, bardzo blisko plaży. Jest w nich w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, kuchenka, garnki i zastawa stołowa, sztućce itp.), łazienka, pralka, telewizja, klimatyzacja oraz WiFi. W pobliżu apartamentowca znajdują się liczne sklepy i restauracje, zatem przyrządzanie posiłków nie powinno stanowić najmniejszego problemu!
 
Uczestnicy będą zameldowani w apartamentach 4-osobowych (AP4). Znajdują się w nich dwie sypialnie (jedną z łóżkiem 2-osobowym i osobną łazienką oraz drugą z dwoma łóżkami pojedynczymi), kuchnią, łazienką oraz salonem (z rozkładaną sofą); mogą w nim mieszkać komfortowo 4 osoby (2 na łóżku małżeńskim, 2 na łóżkach pojedynczych), lub – w opcji budżetowej – 5 osób (jedna na sofie w salonie).
 
Rezerwując pobyt na Obozie, Klient wykupuje pojedyncze miejsce w apartamencie. Do pozostałych miejsc Organizator przydzieli innych uczestników Obozu (tak, aby łącznie nocowały tam cztery osoby). W AP4 można także wykupić cały pokój dwuosobowy z podwójnym łóżkiem – dla siebie lub z osobą towarzyszącą. W przypadku AP2 możliwe jest wyłącznie zarezerwowanie całego apartamentu (dla 1, 2 lub ew. 3 osób).
 
PRZELOTY
W cenie obozu nie jest zawarty przelot na trasie z Polski do Alicante (gdzie znajduje się międzynarodowe lotnisko położone najbliżej Calpe) i z powrotem. Wynika to z faktu, iż jako osoba prywatna jesteś zazwyczaj w stanie zakupić bilet lotniczy taniej niż biuro podróży, dzięki czemu nie zwiększa się niepotrzebnie koszt Twojego wyjazdu.
Rekomendujemy przelot tanimi liniami lotniczymi Ryanair z lotniska Warszawa-Modlin. Wyloty i przyloty z tego lotniska pokrywają się z terminami rozpoczęcia/zakończenia naszego obozu (wylot z Modlina o godz. 7.15 rejsem nr FR1001, powrót rejsem FR1002 o godz. 6.45. Koszt pojedynczego biletu (w obie strony, bez bagażu) waha się pomiędzy 190 a 600 zł (w zależności od tego, kiedy i w jakiej taryfie go zakupisz).
W tych samych dniach można także skorzystać z lotów z/do: Poznania, Berlina (TXL) lub Wrocławia. Dzień wcześniej i dzień później dostępne są również loty z Krakowa oraz Gdańska. Jeśli wybierzesz któreś z tych połączeń, może być konieczna niewielka dopłata do kosztów Twojego transferu (jej wysokość będzie zależna od liczby osób przylatujących tym samym lotem).
OPIEKA TRENERSKA

Kadrę obozu stanowić będą najlepsi specjaliści od triathlonu w kraju – trenerzy z Labosport Polska:

 • Filip Szołowski był reprezentantem Polski w triathlonie. Zdobył 51 medali Mistrzostw Polski w Triathlonie, Duathlonie i Aquathlonie we wszystkich kategoriach wiekowych. Jego największy sukces to brązowy medal Akademickich Mistrzostw Świata i 3 złote medale Mistrzostw Polski Seniorów w Triathlonie. Jego podopieczni zdobywali medale Mistrzostw Polski, a także kwalifikowali się na Mistrzostwa Świata Ironman na Hawajach oraz Ironman 70.3. Ponadto stawali na podium zawodów Ironman w swojej kategorii wiekowej. Jest absolwentem warszawskiego AWF-u. Trener triathlonu, pływania i lekkiej atletyki. Z triathlonem związany od ponad 20 lat.
 • Piotr Grzegórzek jest trenerem triathlonu i zajmuje się przygotowaniem zawodników do startów na dystansach od sprintu do Ironmana. Jego podopieczni zdobywali m.in. kwalifikację na Mistrzostwa Świata Ironman 70.3, a także zajmowali czołowe miejsca na Mistrzostwach Polski Age-Group. Piotr był członkiem Kadry Narodowej w triathlonie od 2002 do 2010 roku. Zdobył 35 medali Mistrzostw Polski w Triathlonie, Duathlonie i Aquathlonie. Piotr wielokrotnie stawał na podium i wygrywał Puchar Polski, a jego największy sukces, to 4 miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów, a także brązowe medale Akademickich Mistrzostw Świata w Triathlonie oraz Mistrzostw Europy młodzików.

Obóz treningowy Labosport to:

 • 10 dni efektywnego treningu dopasowanego do Twojego poziomu zaawansowania – ekwiwalent 4-5 tygodni pracy w warunkach zimowo-wiosennych w kraju
 • profesjonalna opieka kadry trenerskiej Labosport
 • zakwaterowanie w komfortowych, w pełni wyposażonych apartamentach
 • możliwość wynajmu na miejscu wysokiej klasy rowerów szosowych
 • możliwość przyjazdu z osobami towarzyszącymi (także – nietrenującymi)

Czym jest Calpe i Costa Blanca?

Calpe cechuje specyficzny mikroklimat, który stwarza idealne warunki do treningów, głównie ze względu na ukształtowanie terenu. W kwietniu, w okolicach Calpe temperatury w ciągu dnia sięgają już zazwyczaj sporo powyżej dwudziestu stopni, a pogoda zazwyczaj jest bardzo słoneczna. Jest tam też o wiele cieplej niż np. na Majorce lub w okolicach Barcelony, nie wspominając o Polsce, w której kwiecień bywa często równie chłodny jak luty i marzec… W tym samym czasie w innych częściach Europy, a nawet samej Hiszpanii dni są krótkie, a pogoda nie pozwala na efektywny trening rowerowy.

Trasy kolarskie w okolicach Calpe są niezwykle różnorodne i pozwalają na dopasowanie treningu do każdego poziomu zaawansowania. Dodatkowo, pokonując kolejne kilometry można podziwiać piękne krajobrazy, kwitnące gaje migdałowe oraz sady pomarańczowe.

Zawodnicy mają do dyspozycji liczne, dobre jakościowo drogi asfaltowe, o stosunkowo niewielkim ruchu samochodowym (nie wspominając już o zupełnie innej kulturze jazdy kierowców, przyzwyczajonych do obecności wszechobecnych kolarzy), pozwalające na wszechstronny trening – zarówno w terenie płaskim, jak i w górach z nawet kilkunastokilometrowymi podjazdami i wzniesieniami przekraczającymi 1000 m n.p.m.

FORMULARZ REZERWACJI WYJAZDU

Jeśli jesteś zainteresowany(a) skorzystaniem z oferty naszego obozu treningowego w Calpe, prosimy o wypełnienie poniższego formularza wstępnej rezerwacji. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, aby ustalić wszystkie szczegóły oraz przygotować dla Ciebie umowę

Jak wygląda proces rezerwacji i zakupu obozu?

KROK 1: wypełniasz i przesyłasz do nas formularz wstępnej rezerwacji (poniżej)

KROK 2: kontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie, aby doprecyzować szczegóły i wyjaśnić ewentualne wątpliwości

KROK 3: przesyłamy Ci (e-mailem) przygotowaną dla Ciebie umowę wraz ze wszystkimi załącznikami

KROK 4: umowy nie musisz podpisywać i wysyłać! wystarczy, że w ciągu 24h wpłacisz określoną w niej zaliczkę (40%), co jest równoznaczne z akceptacją przez Ciebie postanowień umowy i jej wejściem w życie

KROK 5: w tym samym czasie powinieneś/powinnaś dokonać rezerwacji przelotu (polecamy tanie linie Ryanair), aby mieć pewność, iż nie zabraknie dla Ciebie miejsca w samolocie (w razie czego służymy pomocą w procesie rezerwacji)

KROK 6: w terminie określonym w umowie wpłacasz pozostałą część ceny

KROK 7: wyjazd do Calpe! 🙂

Przy rezerwacji konieczna jest wpłata 40% zaliczki – reszta najpóźniej do 31 stycznia 2020 r.


  Ponieważ wybrałeś inny (niż podstawowy 10-dniowy) okres pobytu, podaj daty, w których chciał(a)być przebywać na obozie:

  __________

  Proszę wybrać rodzaj zakwaterowania ?, które chcesz zarezerwować *:

  Wybierz, czy osoba towarzysząca jest osobą trenującą czy nietrenującą

  Jeśli chcesz zarezerwować dodatkowe miejsca dla osób towarzyszących (w AP2), wybierz ich liczbę z rozwijanej listy poniżej
  > liczba osób towarzyszących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  Jeśli chcesz zarezerwować dodatkowe miejsca dla osób towarzyszących (w AP4), wybierz ich liczbę z rozwijanej listy poniżej
  > liczba osób towarzyszących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  __________

  Jeśli jesteś zainteresowany(a) wynajęciem na czas obozu roweru szosowego, wybierz opcję *, która Cię interesuje   ?

  Opłaty za wynajem roweru podane są w zakładce 'DOPŁATY' w sekcji 'SZCZEGÓŁY OFERTY'. Liczba dostępnych rowerów jest ograniczona – decyduje kolejność opłaconych zgłoszeń.

  * rower standardowy - Merida Scultura 5000 lub podobny, w pełni karbonowy, osprzęt Shimano Ultegra

  ** rower standardowy - Merida Scultura 6000 lub podobny, w pełni karbonowy, osprzęt Shimano Ultegra, wyposażony w hamulce tarczowe, wygodniejsze w górach

  __________

  Informacje niezbędne do zawarcia umowy wyjazdu oraz ubezpieczenia:

  Twoje imię i nazwisko *:

  Twój adres e-mail *:

  Numer telefonu do kontaktu *:

  Data urodzenia (rrrr-mm-dd)  *:

  Adres zamieszkania * (ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość):

  Numer i seria dowodu osobistego / paszportu *:

  data ważności  (rrrr-mm-dd)  *:
  rodzaj dokumentu *:

  Rozmiar koszulki:

  __________

  Proszę podać imiona i nazwiska osób towarzyszących (z ew. zaznaczeniem, które z nich są osobami korzystającymi z pakietu dla osób nietrenujących lub dziećmi poniżej 12 lat):

  __________

  Dodatkowe uwagi, pytania itp.:

  Chcę otrzymywać informacje o innych wydarzeniach realizowanych przez Organizatora oraz wyrażam zgodę na używanie przez niego w tym celu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem oraz wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej środkami komunikacji elektronicznej.

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  zdjęcia: www.cosmofoto.pl

  appetiteforsports.com

  Adventure Club | Partner Wykonawczy obozów sportowych Appetiteforsports.com

  Partnerem wykonawczym w zakresie organizacji Obozów Triathlonowych jest Biuro Podróży Adventure Club z siedzibą w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 16, (nr REGON 630577370), wpisane do rejestru organizatorów turystyki prowadzonego przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 694, a także posiadające obowiązkową umowę gwarancji ubezpieczeniowej zawartą z AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji, z siedzibą w Warszawie.