Konkurs ENEA Bydgoszcz Triathlon 2018 | Appetiteforsports.com
Zaznacz stronę

ENEA Bydgoszcz Triathlon | Konkurs

KONKURS

Wytypuj CZAS ZWYCIĘZCÓW ZAWODÓW ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON 2018 na dystansie 1/4 IM i wygraj jeden z dwóch VOUCHERÓW o wartości 500 zł na Obóz Treningowy Bydgoszcz Triathlon CALPE 2018!

Możesz podać jeden lub dwa typy, jednak typując oba czasy, podwajasz swoje szanse na wygraną!

Wyniki ogłosimy najpóźniej w środę 12 lipca br. Voucher(y) można wykorzystać na własny wyjazd lub przekazać innej osobie.

FORMULARZ KONKURSOWY


  Nazwisko:
  Adres e-mail:
  Numer telefonu:
  TYPOWANY PRZEZ CIEBIE CZAS ZWYCIĘZCY zawodów 1/4 IM:
  godz:
  min:
  sek:
  TYPOWANY PRZEZ CIEBIE CZAS ZWYCIĘŻCZYNI zawodów 1/4 IM:
  godz:
  min:
  sek:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatorów Konkursu moich danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity – Dz. U. tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.), w celach związanych z realizacją Konkursu oraz w celach marketingowych. Wyrażam też zgodę na przesyłanie przez Organizatorów informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) w imieniu własnym oraz innych uczestników zgłoszonych w powyższym formularzu. Oświadczam, iż zostałe(a)m poinformowany(a) o osobie i danych kontaktowych administratora danych osobowych, celach zbierania tych danych, prawie dostępu do ich treści oraz możliwości ich poprawiania, jak również o fakcie, iż przekazanie Organizatorom ww. danych osobowych jest dobrowolne. [ZGODA KONIECZNA DO UDZIAŁU W KONKURSIE]
  Appetiteforsports.com - wyjazdy i obozy treningowe