Gran Fondo Alberto Contador | Tydzień na Costa Blanca | Appetiteforsports.com

Gran Fondo Alberto Contador | Kolarski tydzień na Costa Blanca

[  SZCZEGÓŁY OFERTY  ] [  CENY  ] [  O GRAN FONDO  ] [  FORMULARZ REZERWACJI  ]  
Race & Travel

Tydzień na Costa Blanca | Gran Fondo Alberto Contador

Costa Blanca, Hiszpania | 23-30 września 2021

Gran Fondo Alberto Contador | Kolarski tydzień na Costa BlancaTygodniowy rowerowy obóz na Costa Blanca wraz z opcją startu w słynnym Gran Fondo Alberto Contadora – organizowanym przez Mistrza i na którym z Mistrzem można się pościgać… Lub chociaż zrobić zdjęcie 😉
Naszą bazą wypadową będzie Calpe. Dla tych, którzy zdecydują się na start w Gran Fondo, zapewnimy transport do Olivy (gdzie wyścig zaczyna się i kończy). Możesz przywieźć własny rower lub wypożyczyć sprzęt na miejscu. Samo Gran Fondo to znany (nie tylko) w Hiszpanii amatorski wyścig, który wraca po rocznej przerwie spowodowanej ograniczeniami covidowymi. Do wyboru są dwa dystanse: 162 km (GF) oraz 111 km (Medio Fondo), a sam wyścig odbywa się w pełni profesjonalnej oprawie – z zamkniętymi drogami, samochodami technicznymi, bufetami itp.
Wrzesień na Costa Blanca jest jeszcze bardzo letni i słoneczny, z piękną pogodą na super-kolarskich trasach w okolicach Calpe, Altei oraz Denii. Niezależnie więc, czy przyjedziesz startować w Gran Fondo, czy tylko pojeździć po okolicznych górach, warunki będą wspaniałe.
W cenie otrzymujesz: zakwaterowanie w apartamentach 2- lub 4-osobowych, transfery lotniskowe (oraz na start GF), świetnie zaplanowane trasy oraz opiekę trenerską przez cały czas trwania obozu, samochód techniczny dostępny na miejscu, ubezpieczenie (KL, OC, NNW) w wersji sport i in.
Wszystkie szczegóły – poniżej.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt na na adres: zapytania@appetiteforsports.com – pomożemy i wyjaśnimy!

SZCZEGÓŁY OFERTY:

POBYT 7-DNIOWY:

23-30.09.2021, zakwaterowanie w apartamentach 2- lub 4-osobowych w Calpe
zakwaterowanie  w apartamencie 4-osobowym (AP4) – łóżko pojedyncze1,2:
1590 zł + 155 EUR  (cena za os)
zakwaterowanie  w apartamencie 4-osobowym (AP4)1 – sypialnia 2-os na wyłączność3:
2500 zł + 155 EUR  (cena za os)
wariant z zakwaterowaniem  w apartamencie 4-osobowym (AP4)1– sypialnia 2-os dla 2 osób:
1550 zł + 155 EUR  (cena za os | wariant dostępny tylko przy rezerwacji dla 2 osób)
wariant z zakwaterowaniem  w apartamencie 2-osobowym (AP2)4 :
2050 zł + 155 EUR  (cena za os)
DOPŁATY ZA ELEMENTY OPCJONALNE:
opłata startowa (wpisowe) Gran Fondo Alberto Contador: 74,99 EUR5
wynajem roweru (Merida Scultura 6000, full ultegra) : 120 EUR
wynajem roweru (Merida Scultura 7000, full ultegra, di2) : 144 EUR
dopłata do zakwaterowania pojedynczego w AP2 : 1350 zł 
SKRÓCENIE POBYTU (do 5 dni):
23-28.09.2021, zakwaterowanie w apartamentach 2- lub 4-osobowych w Calpe
wariant z zakwaterowaniem  w apartamencie 4-osobowym (AP4)1,2:
1350 zł + 145 EUR  (cena za os)
zakwaterowanie  w apartamencie 4-osobowym (AP4)1 – sypialnia 2-os na wyłączność3:
2000 zł + 145 EUR  (cena za os)
wariant z zakwaterowaniem  w apartamencie 4-osobowym (AP4)1– sypialnia 2-os dla 2 osób:
1550 zł + 145 EUR  (cena za os | wariant dostępny tylko przy rezerwacji dla 2 osób)
wariant z zakwaterowaniem  w apartamencie 2-osobowym (AP2)4 :
1325 zł + 145 EUR  (cena za os)
wynajem roweru (Merida Scultura 6000, full ultegra) : 80 EUR
wynajem roweru (Merida Scultura 7000, full ultegra, di2) : 96 EUR
dopłata do zakwaterowania pojedynczego w AP2 : 965 zł 
1 osoby wykupujące ten pakiet zostaną zakwaterowane w apartamencie 4-osobowym z innymi uczestnikami wyjazdu
2 łózko pojedyncze w sypialni 2-osobowej lub nocleg na rozkładanej sofie w salonie
3 łózko podwójne w sypialni 2-osobowej z łazienką (do dyspozycji na wyłączność lub dla pary)
4 rezerwacja wyłącznie całych apartamentów 2-osobowych (dla jednej lub dwóch osób)
5 wysokość opłaty obowiązującej do 3 sierpnia br.; po 3 sierpnia opłata startowa nie obejmuje pamiątkowej koszulki kolarskiej, a zapisy realizowane są do wyczerpania się limitu miejsc (4000 os)
Jeśli chcesz zarezerwować zakwaterowanie na inny okres lub masz dodatkowe pytania / życzenia, zaznacz odpowiednie opcje w formularzu zgłoszeniowym i/lub skontaktuj się z nami przez travel@appetiteforsports.com.

CENA OBEJMUJE:

 • 7 noclegów w wybranym typie apartamentu ((opis apartamentów w sąsiedniej zakładce – ‘Zakwaterowanie’));
 • transfery z/do lotniska w Alicante (przylot / wylot);
 • transfer do/z miejsca startu GF Alberto Contador
 • na miejscu opieka trenerska
 • szczegółowy przewodnik po trasach kolarskich w regionie (z mapami i opisami) oraz zapoznanie z elementami trasy GF,
 • przewóz roweru lub przewóz roweru wraz ze wsparciem serwisowym (tj. (de)montażem, zabezpieczeniem na czas podróży oraz podstawową regulacją na miejscu)  [OPCJA dodatkowo płatna – zobacz zakładkę 'OPCJE’]
 • ubezpieczenie podróżne (KL, NNW, OC) w wersji 'sport’ (obejmujące także start w wyścigu).

Cena nie obejmuje:

 • kosztu opłaty startowej GFAC – ta powinna być opłacona przez uczestnika samodzielnie, podczas rejestracji na stronie zawodów (rejestracje po 3 sierpnia nie obejmują pamiątkowej koszulki kolarskiej oraz przyjmowane są do czasu wyczerpania się limitu miejsc)
 • biletów lotniczych (dolot do Alicante) – należy zarezerwować samodzielnie (sugerujemy przelot liniami Ryanair)
 • przewiezienia roweru (jest jednak możliwe dokupienie takiej opcji lub wynajem sprzętu wysokiej klasy na miejscu w Calpe)
 • wyżywienia na miejscu (uczestnicy zakwaterowani są we w pełni wyposażonych apartamentach – z kuchnią, lodówką itp. więc nie ma problemu z samodzielnym przygotowywaniem posiłków)
 • kosztów związanych z wymogami sanitarnymi i epidemiologicznymi wymaganymi przez służby sanitarne i/lub organizatora GFAC (np. testy COVID itp.)
TERMIN
Oferta dotyczy wyjazdu 7-dniowego w terminie 23-30 września 2021r.  Istnieje też możliwość skrócenia wyjazdu do 5dni (23-28.09).
Jeśli chcesz (lub musisz) przyjechać lub wyjechać nieco wcześniej / później, jest to także możliwe. Aby ustalić szczegóły, skontaktuj się z nami.

Dopłaty za elementy dodatkowe lub niestandardowe
(przewóz roweru)

Jeśli nie chcesz / nie możesz zabierać roweru ze sobą samolotem, możemy zaproponować Ci jego przewiezienie na miejsce drogą lądową. Do wyboru są następujące opcje:
RODZAJ DOPŁATY

cena (zł)

TRANSPORT ROWERU

Jeśli nie chcesz / nie możesz zabierać Twojego roweru ze sobą samolotem, możemy go dla Ciebie bezpiecznie przewieźć. Transport realizowany jest z wybranego miejsca w Polsce (szczegóły do ustalenia, jednak musisz tam dostarczyć rower samodzielnie, nie odbierzemy go od Ciebie) do Calpe oraz z powrotem. Szczegóły pakowania – do ustalenia przed podróżą. Rowery są ubezpieczone na czas transportu (jeśli posiadasz fakturę zakupu). Dostępność tej opcji jest ograniczona – decyduje kolejność rezerwacji.
500

TRANSPORT ROWERU + PAKOWANIE + USŁUGA SERWISOWA

Oprócz samego przewiezienia Twojego roweru, możemy także zaproponować Ci kompleksową usługę polegającą na przygotowaniu roweru do transportu, jego bezpieczne zapakowanie, przewóz do Calpe (i z powrotem do Polski) oraz ponowny montaż i dodatkowo podstawowy przegląd i regulację przedstartową. Dostępność tej opcji jest ograniczona – decyduje kolejność rezerwacji.
780
 
 
ZAKWATEROWANIE
Apartamenty, w których będą mieszkać uczestnicy Obozu, znajdują się w komfortowym apartamentowcu zlokalizowanym w Calpe, bardzo blisko plaży. Jest w nich w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, kuchenka, garnki i zastawa stołowa, sztućce itp.), łazienka, pralka, telewizja, klimatyzacja oraz WiFi. W pobliżu apartamentowca znajdują się liczne sklepy i restauracje, zatem przyrządzanie posiłków nie powinno stanowić najmniejszego problemu!
 
Uczestnicy będą zameldowani w apartamentach 4-osobowych (AP4). Znajdują się w nich dwie sypialnie (jedną z łóżkiem 2-osobowym i osobną łazienką oraz drugą z dwoma łóżkami pojedynczymi), kuchnią, łazienką oraz salonem (z rozkładaną sofą); mogą w nim mieszkać komfortowo 4 osoby (2 na łóżku małżeńskim, 2 na łóżkach pojedynczych), lub – w opcji budżetowej – 5 osób (jedna na sofie w salonie).
 
W przypadku apartamentu 2-osobowego (AP2) możliwe jest wyłącznie zarezerwowanie całego apartamentu (dla 1, 2 lub ew. 3 osób). Apartament taki obejmuje sypialnię z łóżkiem 2-osobowym, łazienkę, kuchnię oraz salon (z rozkładaną sofą); mogą w nim mieszkać komfortowo 2 osoby, lub – w opcji budżetowej – 3 osoby (jedna na sofie w salonie).
 
PRZELOTY
W cenie wyjazdu nie jest zawarty przelot na trasie z Polski do Alicante i z powrotem. Uczestnik musi go zarezerwować samodzielnie.
Rekomendujemy przelot liniami Ryanair – linia ta obsługuje połączenia do/z Alicante w dniach rozpoczęcia i zakończenia obozu z kilku lotnisk w Polsce: Modlina, Krakowa, Gdańska oraz Wrocławia. Obecnie, cena biletów w dwie strony (bez bagażu) kształtuje się w granicach 200-500 zł.

Gran Fondo Alberto Contador:

 • jeden z większych amatorskich kolarskich wyścigów szosowych w Hiszpanii
 • organizowany przez Alberto Contadora, jednego z najsłynniejszych kolarzy ostatnich lat – można się z nim spotkać oraz pościgać 🙂
 • profesjonalna organizacja (oznakowana i zamknięta dla ruchu samochodowego trasa), punkty żywnościowe, samochody techniczne, pomiar czasu itd.
 • pakiety startowe dla uczestników oraz pamiątkowa koszulka kolarska GFAC (dostępna tylko dla zgłoszeń dokonanych przed 3 sierpnia br.)
 • dwa dystanse: 162 km (GF) lub 111 km (Medio Fondo)
 • trasa obejmująca najciekawsze podjazdy na Costa Blanca, m.in.: Coll de Rates, Muro de Tollos, Vall d’Ebo, Mirador de Xap, Llosa Camatxo i in
 • więcej informacji oraz zapisy: granfondoalbertocontador.com.

 

FORMULARZ REZERWACJI WYJAZDU

Jeśli jesteś zainteresowany(a) skorzystaniem z oferty wyjazdu, prosimy o wypełnienie poniższego formularza wstępnej rezerwacji. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, aby ustalić wszystkie szczegóły oraz przygotować dla Ciebie umowę

Jak wygląda proces rezerwacji i zakupu wyjazdu?

KROK 1: wypełniasz i przesyłasz do nas formularz wstępnej rezerwacji (poniżej)

KROK 2: kontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie, aby doprecyzować szczegóły i wyjaśnić ewentualne wątpliwości

KROK 3: przesyłamy Ci (e-mailem) przygotowaną dla Ciebie umowę wraz ze wszystkimi załącznikami

KROK 4: umowy nie musisz podpisywać i wysyłać! wystarczy, że w ciągu 24h wpłacisz określoną w niej zaliczkę (40%), co jest równoznaczne z akceptacją przez Ciebie postanowień umowy i jej wejściem w życie

KROK 5: w tym samym czasie powinieneś/powinnaś dokonać rezerwacji przelotu, aby mieć pewność, iż nie zabraknie dla Ciebie miejsca w samolocie (w razie czego służymy pomocą w procesie rezerwacji)

KROK 6: w terminie określonym w umowie wpłacasz pozostałą część ceny

KROK 7: wyjazd na Costa Blanca! 🙂

Przy rezerwacji konieczna jest wpłata 50% zaliczki – reszta najpóźniej do 29 sierpnia 2021 r.

Mając na uwadze maksymalne zabezpieczenie przed skutkami wprowadzenia niespodziewanych obostrzeń sanitarnych przez władze Hiszpanii lub Polski, termin wpłaty II raty przypada na ok 3 tygodnie przed wyjazdem. W tym terminie wszelkie wątpliwości co do ewentualnych utrudnień w realizacji obozu powinny już być znane, zatem – gdyby pojawiła się konieczność odwołania obozu, otrzymasz zwrot wpłaconej zaliczki, zaś druga rata nie będzie już oczywiście wymagana.

 

FORMULARZ


  Ponieważ wybrałe(a)ś inny (niż podstawowy 7-dniowy) okres pobytu, podaj daty, w których chciał(a)być przebywać na obozie:

  __________

  Proszę wybrać rodzaj apartamentu ?, w jakim zamierzasz zarezerwować pobyt *:

  Wybierz, czy osoba towarzysząca jest osobą trenującą czy nietrenującą

  Jeśli chcesz zarezerwować dodatkowe miejsca dla osób towarzyszących (w wybranym typie apartamentu), wybierz ich liczbę z rozwijanej listy poniżej
  > liczba osób towarzyszących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  Jeśli chcesz zarezerwować dodatkowe miejsca dla osób towarzyszących (w wybranym typie apartamentu), wybierz ich liczbę z rozwijanej listy poniżej
  > liczba osób towarzyszących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  > w tym osób nietrenujących:

  __________

  Jeśli jesteś zainteresowany(a) wynajęciem na czas obozu roweru szosowego, wybierz opcję *, która Cię interesuje   ?

  Opłaty za wynajem roweru podane są w zakładce 'CENA' w sekcji 'SZCZEGÓŁY OFERTY'. Liczba dostępnych rowerów jest ograniczona – decyduje kolejność opłaconych zgłoszeń.

  * rower standardowy - Merida Scultura 6000 lub podobny, w pełni karbonowy, osprzęt Shimano Ultegra, wyposażony w hamulce tarczowe, wygodne w górach

  ** rower standardowy - Merida Scultura 7000 lub podobny, w pełni karbonowy, osprzęt Shimano Ultegra, wyposażony w hamulce tarczowe oraz elektroniczne przerzutki di2

  __________

  Informacje niezbędne do zawarcia umowy wyjazdu oraz ubezpieczenia:

  Twoje imię i nazwisko *:

  Twój adres e-mail *:

  Numer telefonu do kontaktu *:

  Data urodzenia (rrrr-mm-dd)  *:

  Adres zamieszkania * (ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość):

  Numer i seria dowodu osobistego / paszportu *:

  data ważności  (rrrr-mm-dd)  *:
  rodzaj dokumentu *:

  __________

  Proszę podać imiona i nazwiska osób towarzyszących (z ew. zaznaczeniem, które z nich są osobami nietrenującymi lub dziećmi poniżej 12 lat):

  __________

  Dodatkowe uwagi, pytania itp.:

  Chcę otrzymywać informacje o innych wydarzeniach realizowanych przez Organizatora oraz wyrażam zgodę na używanie przez niego w tym celu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem oraz wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej środkami komunikacji elektronicznej.

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  ZOBACZ TEŻ INNE ORGANIZOWANE PRZEZ NAS OBOZY I WYJAZDY:

  Tour de France 2023 | Appetiteforsports.com

  15-22.07.2023
  Alpy, Francja

  Giro d'Italia 2023 | Appetiteforsports.com

  21-28.05.2023
  Dolomity, Włochy

  Open Camp | Calpe 2023

  19.02-1.03.2023
  Calpe, Hiszpania

  Obóz GVT | Calpe 2023

  5-16.02.2023
  Calpe, Hiszpania

  Open Camp | Calpe 2023

  29.01-8.02.2023
  Calpe, Hiszpania

  Costa Blanca Bike Race 2023

  26-29.01.2023
  Calpe, Hiszpania

  Graveloza w Calpe 2023

  13-22.01.2023
  Calpe, Hiszpania

  Pakiety z gwarancją ceny | Calpe

  1.11.22 - 30.04.23
  Calpe, Hiszpania

  Obóz GVT | Calpe 2023

  5-15.01.2023
  Calpe, Hiszpania

  Obóz noworoczny, Calpe | IronTeam

  3-10/13.01.2023
  Calpe, Hiszpania

  Garda Gravel Camp

  9-15.10.2022
  Garda, Włochy

  Europe Multisport Championships Bilbao 2022 | Appetiteforsports.com

  15-19.09.2022
  Bilbao, Hiszpania

  Tour de France Camp 2022 | Appetiteforsports.com

  8-16.07.2022
  Francja, Alpy

  Obóz treningowy Labosport Calpe 2022 | Appetiteforsports.com

  22-31.03.2022
  Calpe, Hiszpania

  Obóz z TriSpace Trek | Calpe

  15.02-1.03.2022
  Calpe, Hiszpania

  Obóz sylwestrowy | Calpe

  28.12-8.01.2022
  Calpe, Hiszpania

  Neon Camp | Denia 2022

  8-12 / 12-19.02.2022
  Dénia, Hiszpania

  Diablaki w Calpe | Obóz Diablak Beskid Extreme Triathlon

  7-14.12.2021
  Calpe, Hiszpania

  Costa Blanca | MTB z Basią Borowiecką

  23-30.11 / 7-14.12.2021
  Alfaz del Pi, Hiszpania

  Tenerife Camp 2021

  25.11-2.12.2021
  Teneryfa, Hiszpania

  Gran Fondo Alberto Contador | Kolarski tydzień na Costa Blanca

  23-30.09.2021
  Calpe, Hiszpania

  Triathlon Valencia

  23-27.09.2021
  Walencja, Hiszpania

  Dolomiti Camp 2021

  21-28.08.2021
  Dolomity, Włochy

  Tour de France Camp 2021

  5-12.07.2021
  Francja

  Garda Camp | Trenuj z Młynkiem

  14-21.06.2021
  Garda, Włochy

  Giro d'Italia 2021 | Obóz z Trenuj z Młynkiem

  22-29.05.2021
  Dolimity, Włochy

  13-20.03.2021
  Calpe, Hiszpania

  18-25.10.2020
  Garda, Włochy

  09.2020
  Bormio, Włochy

  14.03 - 24.03.2020
  Calpe, Hiszpania

  7.03 - 21.03.2020
  Calpe, Hiszpania

  22.02 - 7.03.2020
  Calpe, Hiszpania

  22.02 - 3.03.2020
  Calpe, Hiszpania

  28.12.2019 - 5/7.01.2020
  Calpe, Hiszpania

  29.10 - 5.11.2019
  Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie

  appetiteforsports.com

  Adventure Club | Partner Wykonawczy obozów sportowych Appetiteforsports.com

  Partnerem wykonawczym w zakresie organizacji Obozów Triathlonowych jest Biuro Podróży Adventure Club z siedzibą w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 16, (nr REGON 630577370), wpisane do rejestru organizatorów turystyki prowadzonego przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 694, a także posiadające obowiązkową umowę gwarancji ubezpieczeniowej zawartą z AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji, z siedzibą w Warszawie.
  wykorzystano zdjęcia z valenciatriathlon.com