Rezerwacja zakwaterowania | Calpe 2020 | Appetiteforsports.com

FORMULARZ REZERWACYJNY

Rezerwacja zakwaterowania

Calpe 2020
Obóz klimatyczny
 AMATORSKIEJ GRUPY KOLARSKIEJ CCC 

termin główny: 14-28 marca 2020
Kolejny już obóz klimatyczny Amatorskiej Grupy Kolarskiej CCC CALPE 2020 odbędzie się w marcu 2020, jak zwykle w hiszpańskim Calpe. Termin główny (2 tygodnie) to 14-28.03. Oczywiście można jednak przyjechać na inny, indywidualnie wybrany okres.
Niniejszy formularz służy do rezerwacji zakwaterowania (i ewentualnego wynajęcia roweru, jeśli nie przywozisz swojego). Rezerwację warto zrobić jak najszybciej, gdyż – jak pokazuje doświadczenia – wolne apartamenty znikają stosunkowo szybko, więc spóźnialscy zmuszeni będą mieszkać z dala od ekipy.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących rezerwacji zakwaterowania (i innych aspektów logistycznych), prosimy o kontakt na na adres: zapytania@appetiteforsports.com.

SZCZEGÓŁY PROCESU REZERWACJI:

Jak wygląda proces rezerwacji i zakupu obozu?

KROK 1: wypełniasz i przesyłasz do nas formularz wstępnej rezerwacji (poniżej)

KROK 2 (opcjonalny): kontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie, aby doprecyzować szczegóły i wyjaśnić ewentualne wątpliwości

KROK 3: przesyłamy Ci (e-mailem) potwierdzenie rezerwacji wraz ze wszystkimi załącznikami

UWAGA: dokonana w ten sposób rezerwacja zakwaterowania jest potwierdzona. Możesz ją jednak bezpłatnie odwołać lub dokonać w niej ewentualnych zmian (w miarę dostępności miejsc) do 3 tygodni przez przyjazdem.

KROK 4: na 3 tygodnie przed przyjazdem otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do płatności elektronicznej zaliczki w wysokości opłaty za 3 pierwsze dni rezerwacji. Zaliczkę należy wnieść w ciągu 3 dni. Jest ona bezzwrotna i stanowi zabezpieczenie dla hotelu w razie odwołania pobytu.

KROK 5: przyjazd do Calpe. Resztę opłaty za zakwaterowanie dokonujesz na miejscu w recepcji (gotówką lub kartą).

ZAKWATEROWANIE – CENY:

W tym roku przewidziane są dwie opcje zakwaterowania: apartamenty Hipocampos (te same, w których przebywała większość grupy podczas ostatniego obozu – tym razem jednak rezerwujemy je bezpośrednio oraz za bardzo promocyjną cenę dostępną tylko dla tej grupy) oraz, dla zainteresowanych, Hotel AR Diamante Beach****.

Apartamenty Hipocampos:

 • 1D – apartament z 1 sypialnią (maks. dla 2 lub 3 osób): 29,10 EUR / noc / apartament
 • 2D – apartament z 2 sypialniami (maks. dla 4 lub 5 osób): 35,90 EUR / noc / apartament
Szczegółowy opis apartamentów Hipocampos
Apartamenty, w których będą mieszkać uczestnicy Obozu, znajdują się w komfortowym apartamentowcu zlokalizowanym w Calpe, bardzo blisko plaży. Jest w nich w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, kuchenka, garnki i zastawa stołowa, sztućce itp.), łazienka, pralka, telewizja, klimatyzacja oraz WiFi. W pobliżu apartamentowca znajdują się liczne sklepy i restauracje, zatem przyrządzanie posiłków nie powinno stanowić najmniejszego problemu!
Uczestnicy mogą zostać zameldowani w jednym z dwóch typów apartamentów (w zależności od wybranego Pakietu):
 • AP2 – Apartament 2-osobowy: apartament z jedną sypialnią (z łóżkiem 2-osobowym), łazienką oraz salonem (z rozkładaną sofą); mogą w nim mieszkać komfortowo 2 lub 3 dorosłe osoby (na łóżku małżeńskim i/lub z wykorzystaniem sofy), albo np. rodzice z 1 lub 2 dzieci
 • AP4 – Apartament 4-osobowy: apartament z dwiema sypialniami (jedną z łóżkiem 2-osobowym i osobną łazienką oraz drugą z dwoma łóżkami pojedynczymi), kuchnią, łazienką oraz salonem (z rozkładaną sofą); mogą w nim mieszkać komfortowo 4 osoby (2 na łóżku małżeńskim, 2 na łóżkach pojedynczych), lub – w opcji budżetowej – 5 osób (jedna na sofie w salonie)
UWAGA: Rezerwacji dokonujemy na całe apartamenty, podając dane głównej osoby rezerwującej oraz liczbę i nazwiska osób towarzyszących (jeśli już są znane)
 

Hotel AR Diamante Beach****:

 • Double Room / Half Board (2 posiłki): 53,50 EUR / noc / osobę 
 • Double Room / Full Board (3 posiłki): 59,00 EUR / noc / osobę
 • dopłata do zakwaterowania indywidualnego: 26,00 EUR / noc
Szczegóły dot. zakwaterowania w Diamante Beach

Słynny „kolarski” 4-gwiazdkowy Hotel Diamante Beach oferuje zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych (z łóżkami pojedynczymi lub łóżkiem małżeńskim). Rezerwacje przyjmowane są wyłącznie na całe pokoje – dla dwóch osób lub dla jednej osoby z dopłatą za zakwaterowanie indywidualne. W cenie, oprócz noclegu i wybranej opcji posiłków (obejmujących także napoje bezalkoholowe i alkoholowe), jest również wstęp na siłownię oraz możliwość skorzystania z hotelowego SPA.

Opcje posiłków (do wyboru):

 • Half Board / Media Pension: dwa posiłki dziennie – śniadanie oraz kolacja
 • Full Board / Pension Completa: trzy posiłki dziennie – śniadanie, obiad oraz kolacja

Dziecko (2-11 lat) może skorzystać z 50% rabatu, jeśli zakwaterowane jest z dwojgiem pełnopłatnych dorosłych. Drugie dziecko (w pokoju) – bezpłatnie.

REZERWACJA ZAKWATEROWANIA

   * oznaczono pola, których wypełnienie jest obowiązkowe

  Termin rezerwacji: *:

  Ponieważ wybrałeś inny (niż podstawowy 7- lub 14-dniowy) okres pobytu, podaj okres (dzień przyjazdu oraz dzień wyjazdu), na którym chciał(a)byś dokonać rezerwacji noclegu:


  __________
   

  Rodzaj zakwaterowania: *:

  Proszę wybrać rodzaj apartamentu ?, w jakim zamierzasz zarezerwować pobyt *:
  1D - apartament z jedną sypialnią (dla maks. 2 lub 3 osób)2D - apartament z dwiema sypialniami (dla maks. 4 lub 5 osób)

  liczbę osób towarzyszących (w wybranym typie apartamentu), wybierając ją z rozwijanej listy poniżej
  > liczba osób towarzyszących:

  liczbę osób towarzyszących (w wybranym typie apartamentu), wybierając ją z rozwijanej listy poniżej:
  > liczba osób towarzyszących:

  Proszę wybrać wariant pokoju ?, który chcesz zarezerwować *:
  Pokój 2-osobowy (dla dwóch osób)Pokój 2-osobowy (dla jednej osoby / dopłata)

  UWAGA: rezerwacji w Hotelu Diamante dokonujemy wyłącznie na całe pokoje (2-osobowe), podając dane głównej osoby rezerwującej oraz osoby towarzyszącej (jeśli już znana) lub zaznaczając opcję 'dopłata do pojedynczego wykorzystania'.

  Proszę wybrać rodzaj wyżywienia ? *:
  Half Board / Media Pension (2 posiłki)Full Board / Pension Completa (3 posiłki)

  __________

  Dane niezbędne do założenia rezerwacji:

  Imię i nazwisko głównej osoby rezerwującej *:

  Twój adres e-mail (na ten adres zostanie przesłane potwierdzenie rezerwacji) *:

  Numer telefonu do kontaktu *:

  Proszę podać imiona i nazwiska osób towarzyszących (z ew. zaznaczeniem, które z nich są dziećmi poniżej 12 lat):

  __________

  Dodatkowe uwagi, pytania itp.:

  Chcę otrzymywać informacje o innych wydarzeniach realizowanych przez Administratora oraz wyrażam zgodę na używanie przez niego w tym celu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem oraz wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej środkami komunikacji elektronicznej.

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  WYNAJEM ROWERÓW (OPCJA)

  Jeśli nie nie chcesz lub nie możesz przywieźć swojego roweru, albo przyjeżdżasz na krótko, być może opłacalną dla Ciebie opcją będzie wynajem sprzętu na miejscu. Jeśli jesteś zainteresowany taką możliwością, wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy się, aby ustalić szczegóły i warunki.

   Czy jesteś zainteresowany(a) wynajęciem na czas obozu roweru szosowego   ?

   Opłaty za wynajem roweru rozpoczynają się od 16 EUR / dzień. Liczba dostępnych rowerów jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

   Proszę wybrać rodzaj roweru, jakiego wynajmem jesteś zainteresowany(a):

   * rower standardowy - Merida Scultura 5000 lub podobny, w pełni karbonowy, osprzęt Shimano Ultegra (cena od 16 EUR / dzień)

   ** rower wyższej klasy - Merida Scultura 6000 lub podobny, w pełni karbonowy, osprzęt Shimano Ultegra, wyposażony w hamulce tarczowe, wygodniejsze w górach (cena od 20 EUR / dzień)

   *** rower klasy premium - Merida Scultura 7000 lub podobny, w pełni karbonowy, osprzęt Shimano Ultegra, wyposażony w hamulce tarczowe oraz elektroniczne przerzutki di2 (cena od 22 EUR / dzień)

   Podaj liczbę dni i okres (daty), w którym chciał(a)byś dokonać rezerwacji roweru(ów):

   Ile sztuk?

   __________

   Imię i nazwisko *:

   Twój adres e-mail (na ten adres będziemy się kontaktować w sprawie wynajmu) *:

   __________

   Dodatkowe uwagi, pytania itp.:

   [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

   appetiteforsports.com

    

   Appetiteforsports.com jest agentem turystycznym firm AR Hotels & Resort, Unitursa Calpe SL, Deltamar World SL oraz podmiotów współpracujących zarządzających obiektami hotelowymi należącymi AR Hotels & Resort (tj. m.in. AR Diamante Beach, AR Roca Esmeralda, Esmeralda Suites, Hipocampos, Ambar Beach, Larimar).